MGF - ocena (1) zdrofit riviera-Fatalne warunki w damskiej przebieralni. Drzwi zewnetrzne... MGF Tragedia - oszczędzają na czym tylko mogą (2) Wcześniej w Tigerze w tym miejscu było ok, od kiedy jest Zdrofit - ciagle coś... sis Bardzo słabo. (1) Na minus na pewno bardzo mało miejsca i sprzętu, kolejka po hantelki, brak... J
Dzień kobiet w Tiger GYM (1) co za wspaniały dzień, Dzień Kobiet... niby zwykłe zajęcia... a jednak... co... regina nie sympatycznie (3) TigerCross niesamowity! Instruktorzy super! Wielkie Brawa dla nich. Treningi... Krzysiek Spining z Kasia (1) Polecam spinngi z Pania Kasia w niedziele.Powinna prowadzic wiecej zajec.... Rafal Polecam (1) Fajna obsługa, dobry sprzęt i co najważniejsze rewelacyjna atmosfera! stały bywalec kobieta 25-35 - opinia (1) co się dzieje z Alicją? Dlaczego nie prowadzi zajęć, kiedy wraca?? Mam... kobieta 25-35 Złodziejstwo (1) Uważajcie na zlodzieji w szatniach damskich juz któryś raz z koleji... Matylda Nawet ok, ale Gdyby nie Instruktorka Gosia R... (2) Tak jak w temacie, czemu ta kobieta tam jest??? Izka Ola - opinia (1) Robiłam podchody do tej siłowni kilka razy i nie mogę się przekonać, klimat... Ola Ten klub jest po prostu za mały (1) Ogólnie klimat fajny, ciekawe zajęcia dodatkowe, ale są też irytujące sprawy... anonymous Naprawdę szału nie ma ... (2) Na samym wstępie napiszę, że niedaleko Tiger Szadółki są o wiele ciekawsze... Maciej K. Ogon - opinia (1) klimat ogólnie ok ale niestety prysznice w saunie śmierdzą kanalizacją.nie ma... Ogon Ilośc osób na 1m2 jak w Tokio (1) Bardzo dobrze wyposażona siłownia aczkolwiek swym rozmiarem na pewno nie... kuba tłok (1) szatnie to nieporozumienie. ścisk, jeden włazi na drugiego. bazar :) panowie... ere Poranne środy (1) Posiadam karnet do godziny 15, na zajęcia aerobiku uczęszczam od poniedziałku... Monika asta - opinia (2) Chciałam skorzystać z usługi sauna + jakuzzi. Chodziło mi głównie o saunę... asta słaby boks (2) Sprzęt jest całkiem niezły, siłowania dobra, bardzo sprawna obsługa w... Brambor Super, naprawdę warto! (2) Od 6 miesięcy jestem klientką klubu Tiger Gym i jestem bardzo zadowolona.... Stała klientka