Badanie anty-TPO można zrobić w karzdej przechodni? Jaka jest cena tego badania? (4) jak w temacie pszczoła Pomocy!!Szukam endokrynologa z powolania i doswiadczeniem zawodowym (2) Wszystkie informacje serdecznie widziane. magnorr pilnie poszukuje onkologa (2) czy ktos moze polecic dobrego onkologa z trojmiasta? Czytalam sporo dobrych... ewcia
Psycholog (2) Witam. Poszukuje dobrego psychologa w Gdańsku. Czy ktoś może zna którąś z... Pubbliusz sprzedam jasminelle (1) sprzedam jasminelle.mój mail to:paulinagolebiewska22@wp.pl paulka dretwienie palców, senność czy to przez Yasminelle? (1) Drogie Panie, wiem ze powinnam wybrać sie z tym do lekarza i tak tez zrobię... alii ciąza (2) mam pytanie. Kochałam sie z chłopakiem 18 dnia cyklu w ostatni dzien płodny,... malinaa Chiropraktyka - najstarsza metoda manualna -dlaczego sie jej boimy (1) Czy nie dziwi Cię to, że po np 5latach systematycznego chodzenia na masaże... Lukas proszę o szybką odpowiedz, to dla mnie bardzo wazne (2) dzien dobry, juz 16 dzien nie distalam okresu, zrobilam test ciązowy 2 razy i... angela Dna Moczanowa...??? (1) Hej mam prośbe o dobrego lekarza okolice starogardu gd i gdańska mojej mamie... Krystynka poszukuje globulek sterovag (3) Jestem w ciąży i bardzo potrzbuje tego leku a nie ma go w zadnej aptece, moze... anka777 lekarz (1) Zna ktoś może kompetentnego alergologa i pulmonologa, może być prywatny... ajawiem ból z prawej strony nadbrzusza (2) od trzech dni boli mnie w z prawej strony koło kości biodrowej.o co chodzi?? ania Szpital w Redłowie - ginekologia onkologina - prośba o opinie. (2) Dostałam skierowanie na zabieg właśnie do szpitala w Redłowie, na oddział, a... Olka l karnityna (2) mam pytanie - czy to prawda, że przy nieszczególnie zdrowych nerkach (bola... ali dobry gastrolog w Gdańsku? (2) Poszukuję dobrego, cierpliwego gastrologa kitty Poszukuje lekarza ginekologa Mariusza Łukaszuka! (8) Witam, poszukuje lekarza ginekologa Mariusza Łukaszuka, który przyjmwał... Dziobus Ekologiczne, naturalne jajka i wędliny (8) Wiecie moze gdzie w Gdansku mozna kupic ekologiczne mieso, jajka i wedliny? incognito77 L KARNITYNA (1) mam pytanie - czy to prawda, że przy nieszczególnie zdrowych nerkach (bola... alii śluz w ciąży (3) witam! estem w 5 tygodniu ciąży! Dzis zobaczyłam na papierze ze mam lekko... dame