Neurolog (4) Witam serdecznie, poszukuję dobrego neurologa w okolicach Rumi lub w Gdyni.... Doris onkolog specjalizujacy sie w guzkach piersi poszukiwany (2) szukam na terenie Gdanska dobrego onkologa ktory jak nadmienilam w temacie... ika ODSTAWIENIE (7) Witam.Mam pytanie.Z powodow zdrowotnych musialam odstawic tabletki.Laryngolog... Helena
problemy z cera a antykoncepcja (3) dziewczyny po jakim czasie tabletki antykoncepcyjne zaczely Wam normowac... ja ginekolog-endokrynolog (2) poszukuję ginekologa-endokrynologa, najlepiej z gdańska, ale to nie ma dl... micasia SPRZEDAM SZKLA KONTAKTOWE (1) WITAM MAM DO SPRZEDANIA SZKLA NONTAKTOWE BAUSH&LOMB O MOCY -2 I -2,5 ( PO 1... NATALIA Czy ktoś zażywa Jeanine? (3) http://www.erodzina.com/index.php?id=52,655,0,0,1,0 Pod tym linkiem jest... malina2006 pomogę finansowo parze bezpłodnej (5) PILNIE Poszukuje pary która pragnie mieć dziecko, a nie może mieć własnego z... gość preferencje żywieniowe (1) Potrzebuję niewielkiej pomocy z Waszej strony, jeśli ktoś ma chwilę czasu to... Agnieszka MASAŻ wizyty domowe GDAŃSK SOPOT GDYNIA REDA RUMIA WEJHEROWO PUCK z dojazdem (5) MASAŻ -DOJAZD DO KLIENTA- STUDIO SPA & BEAUTY TEL. 602-456-094 TEL.... zavic Sab Simplex - szybka wysyłka !!! (1) Oferuję Sab Simplex - krople na kolkę. tel 609-352-805 gg 6108423... sylwka811 długoterminowy okres (4) dzien dobry mam pytanie czy okres moze trwac 2 tyg ? czy to prawda ze moge... ania cytologia (1) chciałabym szybko wykonać cytologię. co polecacie? do mojego gina muszę... gośka Proktolog (1) Witam, szukam dobrego lekarza proktologa w gdansku lub okolicach. Jakiegos... Kiki w końcu schudłam jupi!!! (5) witam wszystkie Weteranki diet ! (też nią jestem) od 3 lat stosuje diety, z... Marta GASTROLOG (2) Proszę o namiary na dobrego gastrologa w Gdańsku. Niekoniecznie refundowanego... Agata2209 dlaczego nie jestem w ciąży? (5) Witam! Prosze okonsultacje, 02.06. był pierwszym dniem ostatniego cyklu (cykl... młoda zAPOMNIANA TABLETKA!!! POMÓŻCIE (2) Witam zarzywam tabletki yasmanella pierwszy blister zaczęłam zarzywać tak jak... KAM ..... (2) czesc , mam male pytanko.. Dzis bylam u ginekologa i lekarz przepisal mi... monia szukam opinii na temat onkologa (1) Czy ktos posiada jakies informacje na temat pani dr Elzbiety Senkus-Konefka.... ew