Dietetyk (1) czy ktos korzystal/chodził do dr Marii Fall-fawryniuk? ile kosztuje wizyta? i... anula DŁUTOWANIA 8 (8) Czy ktoś wie gdzie państwowo można wydłutować zęby, bo prywatnie to z tego co... przestraszona Sylwia Prosze o Pomoc, poszukuje bardzo dobrego DERMATOLOGA (11) poszukuje bardzo dobrego dermatologa, meczy mnie tradzik od X lat, bylem u... acer89
Drugie Dziecko (8) Witam wszystkich nie mam komu się zwierzyć więc postanowiłam że napiszę może... kasia endokrynolog od prolaktyny (9) poszukuję endokrynologa od prolaktyny- czyli przysadki. poziom na czczo ponad... dorota przychodnia Nowy Chełm (2) poszukuję dobrego lekarza pierwszego kontaktu z tej przychodni Asiunia oddział chirurgiczny w Gdańsku- usunięcie łagodnego dysplastycznego guzka (1) który szpital z oddziałem chirurgicznym polecacie w Gdańsku? chodzi mi o... lipiec1984 Pytanie do ginekologa (3) Chciałam zapytać czy sperma może zaszkodzić płodowi???bardzo proszę... Lilja wytrysk (5) czy moze być tak że męszczyzna osiągnie orgazm bez wytrysku zero spermy chemik problem z antykoncepcją (5) moj problem polega na tym ze mam w pazdzierniku wesele i nie chce miec wtedy... asia Kolonoskopia (6) Czy ktoś z Was miał robione to badanie i może polecić dobrego gastrologa z... Polcia kickboxing w gdyni ?? (1) hej moze ktos wie chcilabym zaczac chodzic na kickboxing macie moze jakies... Krystynka ksiązeczka sanepidowska -co i jak ? (2) Witam serdecznie mam prośbę niech ktoś mi wytłumaczy co jak i gdzie na... lilak intima (3) co oznaczaja ropne wypryski w miejscach intymnych?????????????? oli CHIRURG, KTÓRY PRZYJMUJE PRYWATNIE (1) Poszukuje chirurga,najlepiej ogólnego, który przyjmuje prywatnie i najlepiej... Ala wizyta u ginekologa (7) Dziaisj byłam na wizycie u ginekologa. Poinformowałam P.doktor ze nie... gośc Nietrzymanie moczu (2) Chciałam polecić preparat FEMURIN kobietom, które mają właśnie taki kłopot.... gosiulek23 dwoch masazystow, dwa stoly, dwoch klientow - jeden gabinet (1) polecam bardzo interesujacy blog dla wszystkich nie tylko w branzy spa,... kurs masaz tajski kursy masazu t Prosze o opinie o dr Boruckiej (1) jak w temacie mirakula mammografia-gdzie szybko zrobic w Gdansku? (7) Witam, mam 35 lat i wyczulam guzy w piersi, chce mozliwie szybko wykonac... monika