chirurg plastyk- uszy (2) szukam dla znajomej dobrego chirurga plastyka-korekta odstających uszu. Jeśli... kajagdynia aquaaerobik (2) Gdzie dziewczyny chodzicie na wodny aerobik? A może nie chodzicie ale... kasia Chirurgia szczękowo-twarzowa (1) Czy mozecie polecic chirurga (szczękowo-twarzowy) do usuniecia przetok wargi? Ja
Sab Simplex NIEMIECKI sprzedam (1) SPRZEDAM NIEMIECKI SAB SIMPLEX @ eventi27@gazeta,pl evilek dobry dermatolog z przychodni na jagielonskiej lub kilinskiego (1) prosze o namiary na dobrego dermatologa z tych przychodni. A moze znacie... MalaCzarna KOLEJKI DO USUNIĘCIA MIGDAŁKA (1) TELEWIZJA TVN24 przygotowuje materiał o dzieciach czekających w kolejce do... TVN24 ZAPOMNIANA PIGUŁKA (2) WITAM!!!MAM PYTANIE Z PODOBNEJ SERII , WCZORAJ BIORĄC TABLETKĘ... PANIKAJA l-karnityna 1500 czy Thermo Line II ??? (3) Chciałabym kupic na allegro l-karnityne 1500, czy to nie za dużo? a może... .....truskawa...... NeoStrata HQ -gdzie można kupić? (4) Czy wiecie gdzie w Gdyni można kupić żel rozjaśniający przebarwienia... synea77 lekarz poszukiwany-pomóżcie-pilne (1) Doradźcie poszukuję pilnie jak najszybciej neurologa dla osoby dorosłej z... Melpomena Szukam ginekologa dziecięcego w Gdańsku (1) j.w. Marta Chirurgia szczękowa (1) Witam Wszystkich :) Mam pytanko. Czy ktoś się może orientuje gdzie można... Ola AREOBIK w GDAŃSKU- gdzie polecacie? (7) no właśnie gdzie? :) marta.gdansk PROBLEM (2) MAM PYTANIE JESTEM W 23TYG.CIAZY MIALAM ROBIONE USG PREMETALNE LEKARZ SPYTAL... gosiadzieciol@o2.pl operacja żylaków - dr R.Zając (5) Czy ktoś miał taką operacje i mógłby sie podzielić wrażeniami - czy bolało,... jurmik ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku (26) No właśnie, czy ktoś może mi kogoś polecić? Chodziłoby mi o lekarza, który... anula GLUCOPHAGE 850 (7) Witajcie :) Mam w posiadaniu 10 opakowań ww. tabletek. Lekarz mi... Kasia Neurolog (4) Witam serdecznie, poszukuję dobrego neurologa w okolicach Rumi lub w Gdyni.... Doris onkolog specjalizujacy sie w guzkach piersi poszukiwany (2) szukam na terenie Gdanska dobrego onkologa ktory jak nadmienilam w temacie... ika ODSTAWIENIE (7) Witam.Mam pytanie.Z powodow zdrowotnych musialam odstawic tabletki.Laryngolog... Helena