ortodonta (5) hej mam na imie klaudia i chce zalozyc sobie aparat na zeby mozecie mi... klaudia Psycholog dziecięcy (2) Szukam dobrego psychologa dziecięcego, najlepiej z Gdyni. Proszę o pomoc. gosik14 szukam hematologa dla osoby dorosłej (4) Jak w tytule wątku - szukam sprawdzonego dobrego hematologa dla osoby... gosia_dim_
Gdzie w Trójmieście znajdę saune parową w której nie ma olejków zapachowych ? (2) Czy ktos zna takie miejsce ? szi Warsztaty zielarskie (1) Niecodzienna codzienność 28-29 XI (sobota-niedziela) godz. 10-16 zapraszam... Bliskość i Harmonia Bez konserwantów-o chlebie, wędlinie i... piwie (1) Bez konserwantów 20. XI (piątek) 18.30-20.30 Serdecznie zapraszam na... Bliskość i Harmonia Gdzie dobry laryngolog na NFZ w Gdansku? (1) Mozecie polecic kogos sprawdzonego? Chodzi mi glownie o specjaliste od... kazimiera Lewy jajnij jest powiększony (5) jw. Co to oznacza? i czy macica jak jest przesunięta w prawo będą jakieś... gosik2602 silne krwawienie w ciazy blizniaczej posze o pomoc (3) Witam W sobote dostalam silnego krwawienia.pojechalam do szpiatala i... agata ysPani dr Chwastek (1) Ja nie jestem zadowolona jest beznadziejna moja siostra poszla do niej bo od... wendy5 dr Wojtacki (1) Witam, mam takie nietypowe pytanie, czy moze któraś z Was wybiera się do dr... aniax czy znacie możliwość zdobyćia Plastrów z lnu (4) moja mama ma sporą bolącą i paprającą się ranę na nodze chciała bym jej jakoś... sylwia127 Cesarskie cięcie (1) Hej, Znalazłam na portalu Familie.pl bardzo ciekawy artykuł dotyczący tego... gość czy to ciążą? (2) witam wszystkich,jestem tu nowa i może moje pytanie się już powtórzyło,ale mi... justyna Szukam kardiologa dla mamy... (2) Witam wszystkich, potrzebuję waszej pomocy. Moja Mama jest najcudowniejszą... Aga syrop z cebuli (1) Witam mam pytanie może ktoś wie ile może stać syrop z cebuli właśnie zrobiłam... wiola pytanie.... (3) Ja mam takie pytanie... Mam 15 lat i mam jeszcze nie regularny okres...... frytka Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem. (8) Usunęłam ciążę 7 miesięcy temu. Teraz bardzo chciałabym mieć dzidziusia,... Majka Ciąża pozamaciczna obawy (4) Opowiem moja historie...Otóż ja 5 lat temu bedąc w ciąży pozamacicznej... Ala badania po poronieniu (4) Dziewczyny jakie badania robiłyście po poronieniu?? Mieszkam za granicą i... kejtig