Gamucci (1) Gamucci jako jeden z największych producentów elektronicznych papierosów i... coolleran embolizacja (1) CZY KTOŚ WIE CZY W GDANSKU SA WYKONYWANE ZABIEGI EMBOLIZACJI?? PROSZĘ O... D.D. Psycholog (1) Witam, Chciałabym się zapytać czy ktoś z Was zna jakiegoś dobrego... ala444
silownia dla kobiet centrum ewentualnie chelm (1) czesc szukam silowni dla kobiet (koniecznie z bieznia)w centrum lub na... bm zelazo a plamki na zebach (1) czy mozna bez przerwy pic preparat uzupelniajacy niedobory zelaza (ja pije... Angelinka Pomocy czy to poronienie? (2) Otóż 5 l byłam u ginekologa,który stwierdził b.wczesną ciąże niby 5tyg,... sara warsztaty terapii tańcem (1) Studio Tańca i Choreoterapii DANCE & SOUL zaprasza Panie na warsztat... Magda L. Gamuci - Opolskie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia (1) Opolskie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia Gamucci jako jeden z... coolleran Pilnie poszukuję Fenoterol (iniekcje) w ampułkach (1) Pilnie poszukuję tego leku w ampułkach. Został on wycofany z aptek a być może... Aga pytanie do ginekologa (1) Chciała bym dowiedzieć się czy po zrobieniu pierwszych wyników hormonów... monila AEROBIK w Gdyni - gdzie polecacie? (8) Gdzie polecacie zapisać się na aerobik w Gdyni? Raczej bliżej centrum :)... balbinka dobrego dermatologa szukam (5) czy ktos zna na terenia Trojmiasta?? mm POMOCY!!!!!!! (5) witam wszystkich mam 15lat i mam pewien problem nie wiem co robic mam juz... Keyti15 ciezkie pierwsze dni menstruacji (15) odstawilam tabletki, i ponownie ciezko znosze pierwsze dni miesiaczki. czasem... moninna opinie na temat oddziału onkologicznego na Zaspie (1) Witam. Potrzebuję opinii na temat oddziału onkologicznego na Zaspie, a także... J.S... usg piersi (5) Gdzie dobrze i niedrogo można zrobić w Gdańsku usg piersi? sonia zarodek (16) W ktorym tygodniu ciazy powinno byc widac zarodek w pecherzyku?czy moze to... kamyk kamień nazębny (2) potrzebne mi info gdzie w trójmieście można skorzystać z zabiegu zdejmowania... zębka Marvelon (1) Czy ktorzs z was brała te tabletki?Jesli tak jak sie po nich czulyscie? zuuza Jakiego ginekologa polecacie w Gdyni? (10) Witam, od niedawna mieszkam w Gdyni i chciałabym prosić o radę w/w sprawie.... abelka