krewka z nosa - lekarz? - pomocy! (6) Dziewczyny, pomóżcie! Moja córcia ma 20 m-cy i ciągle leci jej krew z nosa.... lisiczka Ciąża czy nie? (7) witam Niewiem sama co mam juz robić.zacznę od początku.Na początku Stycznia... Smutas Poradnia leczenia nerwic - do której warto się udać? (1) Dość pilna sprawa, znalazłam dwie placówki - na Podchorążych i Traugutta.... pilne
Co w takim wypadku powoduje bóle? (1) Witam, ostatnio odczuwam niepokój związany z bólami w podbrzuszu, nie są one... Zaniepokojona gabinet dent ART DENTICO na Komandorskiej (1) czy ktoś korzystał z ich usług??? jakie sa opinie o tym gabinecie?... zęby z gumy stomatolog (2) Szukam dobrego stomatolaga który na NFZ usuwa zęby martyna1323 polip (1) Kiedy mozna zacząć współżyć po usunieciu polipa w macicy? nala74 Dobry ginekolog - Antykoncepcja tabletki ;] (6) Poruszam ten problem gdyż poszukuje dobrego ginekologa który przepisze mojej... Vtec88 *PEDIATRA w PRUSZCZU GD* (3) Od niedawna mieszkam w Pruszczu i nie bardzo orientuję się do kogo mogłabym... gosiar CZYSTY BASEN W GDYNI (1) Witajcie, Czy wiecie może gdzie jest czysty basen w Gdyni. Jestem w ciąży... niusial rehabilitacja gdynia (1) Witam, czy ktos zna moze jakas instytucje ktora na nfz ma szybkie terminy... Adam poszukuję dobrego kardiologa (3) Jak w temacie. Wizyty prywatne, najlepiej z Gdańska i żeby się znał na... gosia_dim_ kurs masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowymi, tajski masaz stop gdansk warszawa (1) Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji... http://massagethai.info kurs mas ;/ (2) ja również mam pytanie;p od bardzo długiego czasu ( na pewno ponad rok) mam... NuNa ;/ (1) ja również mam pytanie;p od bardzo długiego czasu ( na pewno ponad rok) mam... NuNa Pytanie (2) Mam pytanie . Czy chlopak , ktory czesto byl kopany w jadra moze byc... Moniaaaaa__ dobry ginekolog w Sopocie ??? (7) jakiego gina polecacie w Sopocie lub okolicy??? kOObieta Help! Dobry dermatolog w Gdynii, Sopocie (5) Jak w temacie, poszukuję namiarów na naprawdę dobrego dermatologa.. Blue Cat sprzedam Azalia = Cerazette (1) jak w tytule ;) GG 3030580 ania Proszę o pomoc (1) Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie zajścia w ciążę przy chorobie przetoki... Kasia1