Szukam pilnie ENDOKRYNOLOGa (9) WITAM wszystkich serdecznie!\ Chciałabym znaleźć dobrego i z miłym... kwiatek LH Test (2 opakowania) - sprzedam :) (5) Mam do odsprzedania 2 opakowania LH testów(owulacyjnych) :) (po 5 pasków... AgusiaGda kurs masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowymi, tajski masaz stop gdansk warszawa (1) Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji... kurs masaz tajski kursy masazu t
CHIRURG POTRZEBNY OD ZARAZ!!! (1) poszukuje chirurga do zrobienia zabiegu dyskretnego (kobiecego), moze ktos... majka245 USG tętnic szyjnych (1) Czy ktoś wie gdzie można zrobić USG tętnic szyjnych? Lepiej prywatnie czy na... Ewa ciąza? (3) witam, chciała się dowiedzieć czy istnieje prawdopodobienstwo ciązy jesli... ja Poronienie i komplikacje (3) Witam. Zaczne od tego,ze mieszkam w Holandii. W grudniu 2008r krwawilam trzy... malgos Pokaz masazu tajskiego Gdansk Wrzeszcz kurs masaz orientalny kursy masazy orientalnych masaze tajskie (1) pokaz klasycznego masazu tajskiego w poniedzialek 23-go, godz. 19:00,... http://massagethai.info kurs mas blokada kręgosłupa (1) Witam!!! czy ktoś ma namiary do lekarza(neurochirurga , neurologa ,... ml Włókniak (1) Czy ktoś ma jakieś doswiadczenie jezeli chodzi o włókniaki? Usuwać czy lepiej... Magda+Greg kurs masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowymi, tajski masaz stop warszawa (1) Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji... http://massagethai.info kurs mas sprzedam cerazette (1) Witam. Mam do sprzedania dwa opakowania fabrycznie zamkniętych pigułek... domi09 wynik mri (1) witam właśnie odebrałam wyniki rezonansu i w opisie napisano że jest w płacie... karolcia8621 czy ktoś był lub zna doktora Marka DOBOSZA gastroenterologa (2) witam szykuje sie na operacje woreczka i szukam dobrego chirurga słyszalam... joaśka Gimnastyka dla kobiet w ciąży ! (1) Zapraszam kobietki w ciąży do aktywnego oczekiwania na przyjście maleństwa.... Instruktorka endokrynolog sopot (3) dopiero co przeniosłam sie do sopotu i szukam dobrego endokrynologa. mysle o... jess Poszukiwane namiary na położną z Zaspy E. Filipską, A.Grzesiak (3) Hej dziewczyny. Wiem, że wymieniałyście sie namiarami na "złotą położną" na... Mufkaa nadzerka (1) dzien dobry ja bym chciala sie dowiedziec jak sie obiawia nadzerka i czy to... monika Lekka nadrzerka?? (7) U ilu lekarzy byłam to każdy z nich ma inną opinię..Głupieje... Jedni... Kolla diane35 (5) Witam. jestem po raz pierwszy na tym forum i nie wiem, czy ktoś już zadawał... Karina