Pytanie do ginekologa (3) Miesiączkuje od 14 roku życia i zawsze mój okres były 'normalny'. Teraz mam... cd usg piersi (2) czy ktos moze polecic dobrego lekarza wykonujacego usg piersi tina85 zabieg wycięcia polipa - gdzie robić? (2) Witam. Niedługo dostane skierowanie na zabieg wycięcia polipa - niestety nie... megii
gardło (3) od paru dni gdy połykam czuje jakbym miała coś w gardle, po prawej stronie... kasia222 sab simplex (1) Witam Mam do sprzedania Sab Simplex -... sylwka811 zęby ósemki :/ (14) Witam wszystkich! Mam pytanie...Co polecacie na wyżynającą się dolną... Rosaaaa opinie na temat dr.Kiełkowskiego (1) jestem jego pacjetka jednak mam mieszane uczucia,niebardzo chce nam... iwi32 profejonalny masaz z dojazdem do domu!!! (1) witam, jestem masazysta z wieloletnim doswiadczeniem w najlepszych SPA w... olciaprincessa Iść do ginekologa?? (18) Hej. Mam do was takie pytanie, bo jakoś głupio mi się jest pytać o to... katia ból nogi (3) witam! mam takie pytanko...od około 2 tygodni boli mnie prawa noga,... kasia222 pigułki - pomocy!!!! (4) hej, jakie badania powinno się wykonać by dobrze dobrać pigułki... nasti lekarz rehabilitacji w Gdańsku (1) Czy ktoś może polecić jakiegoś lekarza rehabilitacji w Gdańsku? Wizyta może... blanca Taneczny STRECHING - Gdańsk Oliwa (1) Zapisy na taneczny streching: * proponowane: pon/śr/pt godz 9.30.... Magda apteka"DyżurnaGdynia" (4) Wczoraj sprzedano mi lek z promocji o nazwie Biotyk.Na moje pytanie dlaczego... nieeee_ alergia- masakra i meczarnia, jak z odczulaniem?? (1) witam, mam 25lat i cale zycie mecze sie z alergia, jestem uczulona na... ewa ODCHUDZANIE; wyłącznie jako, RACJONALNE ŻYWIENIE !! (1) MOTTO: CUKRZYCA typu 2, OTYŁOŚĆ, zła DIETA nie !!; MEDYCYNA, wiedza,... TamaraQuinn przewlekle zapalenie pecherza (7) Ratunku, czy jest w trojmiescie lekarz ktory potrafi zdiagnozowac przyczyne i... anna www.centrum-urody.eu (1) Zapraszamy Sylwiaaa dobry specjalista od nerwic, gdzie w Gdyni? (2) szukam takiego, najlepiej w Gdyni moze ktos byl, zna, moze polecic? kogos... magducha wynik cytologii-proszęo interpretacje (4) czy któraś powie mi czy dobrze rozumuję, mam w wyniku cytologii taki zapis:... kajagdynia