praca w ciąży (1) Pracuje w sklepie obuwniczym.Czy znajdujące się tam opary mogą szkodzić... Nadia811 Dr, Jankowski,,opinie, gdzie przyjmuje i ile kosztuje :) (28) jw, dzieki :) kasia0075 Choroba refluksowa? (3) Cześć, słuchajcie od kilkunastu dni coś jest nie tak ze mną, mam tak jakby... Andrzej
mięśniaki macicy (2) Czy ktoś miał usuwane, jeśli tak to w którym szpitalu? Chodzi mi też o... mart zespół PCO (18) Niedawno dowiedziałam się, że mam zespół PCO. Miałam dobrego lekarza, ale... sylwia Fotokoagulacja-gdzie? (3) Witam! Czy ktoś może mi poradzić poradnię w Gdańsku (lub Trójmieście w ogóle)... kanaan Dr Zygmuntowicz i dr Maciejewski (1) Potrzebuje konsultacji bardzo dobrego ginekologa i już wybrałam, że wybiorę... monika Badanie wysokościowe - gdzie w Gdańsku? (2) Może ktoś z Was wie, gdzie ewentualnie można wykonać takie badanie (najlepiej... ` Silje Poranne zajęcia jogi w Gdyni! (4) Jeśli brakuje Ci ruchu, chcesz zacząć żyć zdrowo i pragniesz spróbować czegoś... asia81 chirurg naczyniowy (2) Poszukuję dobrego chirurga naczynoiwego, możecie mi kogoś polecić? Sprawa... madziulek12103 zamykanie naczynek krwionośnych na nogach (2) Czy ktoś wie gdzie w Gdańsku zamykają naczynka krwionośne na nogach ?? KASIA28 Urolog (4) Czy ktos moze polecic mi dobrego urologa, chodzi o przewlekle zapalenie... anna www.centrum-urody.eu (1) zapraszamy Sylwiaaa dziwne krwawienie... (2) Witam dziewczyny!Może Wy miałyście taka sytuację kiedyś... 9 marca dostałam... Rosa oddawanie krwi (4) witam gdzie mozna oddać krew i jak to wyglada czy trzeba przejść jakieś... agitka fitnes reda? (3) hej dziewczyny macie jakies namiary na fitnes w redzie?? oprócz kanamy, bo... Krystynka hmmm? (1) dziewczyny mam pytanie. Mialam 2 lata przerwy w braniu tabletek. Od dwóch... loonaa8 pytanie do Ginekologa (3) Witam , mam jedno podstawowe pytanie czy dwu tygodniowa ciaze wykryje test... yasmine Szukam dobrego chirurga plastyka (2) Chodzi o operacje plastyczna twarzy. Operacja jest bardzo ryzykowna bo... kazimiera Usunięcie brodawki na twarzy (1) Hej, chcę usunąć brodawkę na twarzy, zabieg mam mieć robiony przez chirurga... basia