Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni

Temat dostępny też na forum: Pośrednicy i zarządcy
Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem, prowadzącym działalność, której nazwa brzmi dokładnie jak w tytule (przynajmniej pod taką nazwą zarejestrowana jest ta działalność)? Będę wdzięczny za wszelkie opinie w tym temacie.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni

Pilnie potrzebne są opinie o tym panu !!!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

poszukaj na portalu poszukiwani
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Dzięki, właśnie się natknąłem tam na wpisy, że ktoś go szuka. Lepsze jednak jest to, że aktualnie w realizacji jest program E. Jaworowicz o tym gościu (emisja 5 lub 12 czerwca).
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

A gdzie znalazłeś inf ze będzie o nim u jaworowicz?
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Skontaktował się ze mną ktoś, kto zainicjował ten reportaż. Jeśli masz jakieś info o panu "doradcy", daj znać. Dzisiaj kręcony był ten program w studiu w W-wie (był niezły cyrk).
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

W sumie wiem tyle samo co ludzi oszukani przez niego jest niezłym manimulatorem szantarzysta osoba bez żadnego kręgosłupa moralngo.. Wierzy w historie utworzone przez jego umysł często gęsto nie mające pokrycia z rzeczywistością.. Co tylko spotka na swoje drodze obraca w pył dodatkowo potrafi przemylac 'kanałami' jak szczur.. Polskie prawo ma głęboko gdzieś.. Chodzi po sadach o ludzi skarży a jak widzę osoby pokrzywdzone przez niego nie maja jak dochodzić swoich praw ani nie maja jak odzyskać kasy bo jest nie 'ściągalny' nie wiem dlaczego sady go jeszcze przyjmują jego pozwy.. On nie ma szacunku do nikogo!!! Lepiej trzymać sie od niego zdaleka... Z reszta g..na sie nie rusza..
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Podczas nagrywania programu, Zdzisław nie wytrzymał ciśnienia i się obraził na gości w studiu, po czym ponoć z niego wyszedł w trakcie realizacji, he, he.
Już wiem z "pierwszej ręki", że facet znowu solidnie nawywijał po Polsce i być może uda się w końcu go usadzić na tyłku (chociaż jestem sceptyczny w tym temacie, bo Zdzisław już nie raz unikał konsekwencji za swoje wałki). Jakoś wyjątkowo wyrozumiale traktują go i organy ścigania i wymiar sprawiedliwości.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

No ja właśnie nie rozumiem czemu on ma jakies prawa obywatelskie skoro on sam ich notorycznie nie przestrzega.. Mało tego obraza wszystkie możliwe organy prawne.. No i Ci ludzie którzy tak mu zawierzyli i do tej pory nie mogą wywalczyć sprawiedliwości . A ten sie nadal ogłasza w necie i kolejni sie znajda naiwni:/

Mówisz obraził sie?! Haha czemu mnie to nie dziwi wielce pokrzywdzony pan mecenas.. On jest świecie przekonany ze to on jest ofiara systemu.. A kiedy będzie edycja programu?
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

O konkretnej dacie emisji programu będę wiedział max w poniedziałek. Oczywiście z wielką radością powiadomię "oficjalnie" wszystkich zainteresowanych.
Mówisz, że "mecenas" się ogłasza w necie ? Mógłbyś przesłać link do tego ogłoszenia, bo nic nie wiem na ten temat ?
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Panorama firm jak wpisze w Google 'zdzislaw klapa Gdynia ' wyskoczy kwiatek
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Ok, nie zaskoczyłem i myślałem, że Zdzisiek sam od siebie dał ogłoszenia. Napisz do mnie na priv (docent585@wp.pl), to Ci prześlę jego porąbaną ofertę dla klientów (ta oferta już kwalifikuje go do leczenia na konkretnym oddziale szpitalnym). Mam, też inne jego "ciekawostki" - można skonać i ze śmiechu i jednocześnie z zażenowania.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Program "Sprawa dla reportera" ze Zdzisławem w roli głównej, będzie wyemitowany dopiero 17 lipca (to ze względu na przerwę na mundial).
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Pan Zdzisiu 7 lipca zawiesił swoją działalność gospodarczą, więc formalnie w tym czasie nie powinien chyba świadczyć swoich wątpliwych usług (chyba, że on może).
Przypominam o programie "Sprawa dla reportera" z udziałem pana "mecenasa" Zdzisia w dniu 17 lipca.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Dzisiaj "Sprawa dla reportera" z udziałem pana "mecenasa" Zdzisia ! warto obejrzeć !!!
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

można gdzieś to znaleźć? Na stronie vod.tvp.pl nie ma odcinka z 14.07.2014.
Z góry dzięki za odp
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

To jest odcinek z 17 lipca 2014r.. Można go obejrzeć albo vod albo w ipli.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Jestem tego samego zdania
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

To jest chory i trzeba go na zawsze zamknac, albo wiezienie na 500 lat, za to jak oszukoje biednych ludzi!!!!!!!
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Możesz krótko opisać swoją "przygodę" z tym cwaniakiem ? Pilnie potrzebne są wszelkie informacje o tym człowieku od osób, które czują się przez niego w jakikolwiek sposób poszkodowane. Jeśli nie chcesz pisać publicznie, napisz na mój adres : docent585@wp.pl
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Osobiscie mnie ten typ nic nie zrobil, ale slyszalam wystarczajaco duzo, jak od ludzi w nieuczciwy sposob wyrywa pieniadze. I jestem za tym, zeby sie wszyscy poszkodowani wreszcie zebrali i zrobili koniec z tym hochstaplerem!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Daj znać jak najszybciej, co wiesz o Zdzisławie - jest sporo poszkodowanych osób a i organa ścigania wzięły się do pracy.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Niestety do momentu kiedy ludzie będa siedzieć cicho, no bo w sumie mnie ta sprawa dotyczy ale nie chce mieć problemów to Deska będzie dalej oszukiwał kolejne osoby..
Ten człowiek truje krew kolejnym ludziom, czuje sie bezkarny mało tego robi z siebie ofiarę!!!!!!!!!
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Zdzichu właśnie dlatego tak długo jest bezkarny, bo liczy że ofiary nie będą się skarżyć !!! Ten facet nie jest wcale taki groźny a jedyne czym straszy, to doniesienia na policję i pozwy sądowe !!! Ale uwaga - on do tej pory nie wygrał żadnej sprawy !!! Tam, gdzie aktualnie "wynajmuje" mieszkanie (wieżowiec naprzeciw III komisariatu) i od wielu miesięcy nie płaci właścicielce - też już długo nie pomieszka (wydawało mu się, że uda mu się zastraszyć miłą panią - niestety - przeliczył się) !
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

No dokładnie długo nie pomieszka bo juz tam za dużo szumu wokół niego ale.. Zacznie szukać kolejnego lokum do wynajęcia za które nie będzie płacił.. Natomiast zacznie wystawiać faktury wezwania do zapłaty i nie wiadomo co jeszcze za to ze szanowny pan klapa tam mieszka.. A żeby było mało, jeśli wynajmujący sie nie zastosuje do pism stwierdzi ze w związku z brakiem zapłaty będzie tak długo mieszkał aż kwota, ze tak powiem sie zwroci!!! Także uważa na kolesia bo to taka straszna mąciwoda i strasznie ciężko sie go pozbyć... Polecam wszystkim najem okazjonalny!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

No i Zdzichowi prąd wyłączyli - a to pech ! Teraz rzecz jasna, pracownik firmy energetycznej, który dokonał tej "zbrodni" oraz asystujący policjanci, mogą się spodziewać pozwów sądowych oraz doniesień do prokuratury.
Taki ze Zdzicha artysta !
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

No także tego bandyci.. Tak Zdzisiowi uczciwemu obywatelowi krew truć... Ciekawe co teraz zrobi Zdziś..?!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

juz to zrobił
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Pan Zdzisiu - według ostatnich newsów - najprawdopodobniej zmienił nazwisko (obiło mi się o uszy, że nowe nazwisko ma być identyczne jak to, które nosiła bohaterka "Lalki" Prusa - Izabela) !!!
Tak,czy inaczej, aktualnie sprawą wyjątkowej bezczelności i niezrozumiałej bezkarności tego pana zainteresowała się redakcja programu "Państwo w państwie" - jest już po nagraniach i czekamy jedynie na info o dacie emisji programu (oczywiście napiszę kiedy to będzie).
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

W najbliższą niedzielę - 18 października o godz. 19.25 - w programie "Państwo w państwie" (Polsat), kolejna telewizyjna odsłona przekrętów pana Zdzisia (w kontekście jego niezrozumiałej bezkarności - tzn. bierności organów ścigania). Polecam.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Mialem z nim do czynienia. To nie organa scigania nawalaja tylko prokuratorzy i sady, policja robi co morze a leniwa prokuratura olewa temat. Facet jest bezkarny, niszczy zycie kazdemu kto wejdzie mu w droge. Sluzba wiezienna tez dobrze zna tego bydlaka. Tak naprawde to tępy psychopata kreujacy sie na prawnika za pomocą pseudointelektualnego belkotu.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

W sumie masz rację - policja nie może zrobić nic więcej, niż to na co pozwoli w danej sprawie prokurator. Tylko czy prokuratura jest "jedynie" leniwa w sprawach Zdzicha a sądy zbyt łaskawe dla niego, czy może chodzi o coś więcej ? Od dłuższego bowiem czasu, krążą niepokojące legendy, że Zdzichu ma rzekomo jakieś szerokie plecy ...
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Poniżej opis sprawy, którą zajmują się reporterzy "Państwa w państwie" - zwiastun jest na stronie tego programu.

Ubezwłasnowolniona córka zadłuża matkę

U Iwony Kroll, córki Zuzanny Lubkiewicz, stwierdzono schizofrenię paranoidalną. Sąd ją ubezwłasnowolnił. Jej prawnym opiekunem została matka. Córka, związała się ze Zdzisławem K, który zatrudnił ją w swojej firmie. Chciał nawet mianować szefem jednej ze spółek. Miał na nią brać kredyty w różnych bankach. Te, nie mogąc ściągnąć długów z córki, która przecież jest ubezwłasnowolniona, chcą ściągnąć pieniądze od matki.



- Ja wszystko robiłam, żeby ratować swoje dziecko. Bałam się o własne życie, więc wystąpiłam do sądu o ubezwłasnowolnienie. Ja córkę kocham. Była bardzo dobrym dzieckiem - mówi Zuzanna Lubkiewicz.



Banki udzielają ubezwłasnowolnionej Iwonie Kroll kredytów, ponieważ nie istnieje żaden centralny rejestr takich osób. Nie ma również przepisów, które obligowałyby sądy do zawiadamiania instytucji finansowych. Dlatego zdesperowana matka wysłała listy do ponad siedemdziesięciu banków, z informacją o tym, że córka jest ubezwłasnowolniona. Starsza schorowana kobieta zamiast spokojnej starości ma same problemy.



- Do siedemdziesięciu banków zastrzeżenia składałam. Chodziłam do banku od banku, bo nie mam internetu. Pisałam do Biura Informacji Kredytowej i do Komisji Nadzoru Finansowego, ale powiedzieli, że oni się tym nie zajmują.



Prokuratura nie reaguje i umarza kolejne postępowania. Choć jednocześnie wie, że Zdzisław K już wcześniej za podobne oszustwa był karany. Ale zapobiec kolejnym nie może - a raczej nie chce.



- To mi się nie podoba. Chcą sprawę umorzyć. Dlatego moją córkę obwiniają, a Pan K. będzie czysty jak zwykle i nadal będzie oszukiwał i nabierał ludzi. Nie ma sprawiedliwości - mówi Zuzanna Lubkiewicz.



Tylko u nas Zdzisłąw K. tłumaczy swoje zachowanie.


- Każdy może wziąć kredyt. Każdy ma prawo realizować swoje zamierzenia. Nigdy nie wykorzystałem mojej partnerki, którą kocham - odpiera zarzuty.


reportaż Łukasza Kurtza.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Nie ma Klapa zadych plecow, nie ma zadnych koneksji. To wspolczesny Dyzma, powiedzialbym nawet ze ewidentny psychopata. Problem kobiety, ktorej chora psychicznie corke ten bydlak wykorzystuje jest taki, ze zagraza zyciu tej corki, zabrania jej brac leki przepisywane przez lekarzy, naklania ja do brania kredytow wiedzac ze jest ubezwlasnowolniona. Prokuratura o tym wie a jednoczesnie nie stac prokuratora na prosty krok- wydanie zakazu zblizania sie Klapy do chorej kobiety.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

To się wczoraj Zdzichu przed kamerą nie popisał, he, he. Teraz pozostaje czekać, aż prokuratura naprawi swoje liczne błędy w (nie)prowadzonych dotąd przeciw Zdzichowi śledztwach.
Całe szczęście, że nad prokuraturą są jeszcze sprawnie działające organy nadzorcze w postaci mediów.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

No i w końcu ludzie zobaczyli na własne oczy pajaca - oszusta przebrzydłego ! Nie potrafił się buc jeden wytłumaczyć logicznie ze swoich wałków ! A ponoć taki z niego kozacki prawnik i mówca !
Szkoda tylko tej chorej kobiety, więc może prokuratura, która nawaliła na całej linii, w końcu weźmie się do uczciwej roboty !!!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Dal mnie swoja wizytowke bo chcial mnie pomoc. Na wizytowce - hr. Zdzislaw M. Lecki. Nr. skrzynki pocztowej w Gdyni i Nr. ltelefonu.
Jak przeczytalam w internecie o nim to sie wcale nie odzywalam , ani pisemnie, ani telefonicznie. Dziekuje za wpisy w internecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni

Pan Zdzisław M. Klapa zmienił nazwisko. W dniu dzisiejszym przedstawił przed sądem nowy dowód osobisty. ŁĄCKI to nowe nazwisko pana Zdzisława M. Klapy
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Przepraszam za błąd, prawidłowe nazwisko oszusta to ŁĘCKI.
ZDZISŁAW M. ŁĘCKI (dawniej Klapa) to ten sam oszust!!!
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Już myślałem, że ślad po Zdzisiu zaginął. Możesz doprecyzować (mniej więcej) o jaką sprawę sądową chodzi - no i czy w Gdyni, Gdańsku, czy może w Warszawie. Ja wraz z innymi poszkodowanymi przez niego, staram się być na bieżąco ale widzę, że to chyba jakaś nowa sprawa.
A decyzję Urzędu Stanu Cywilnego w Sztumie - o zmianie nazwiska - Zdzisio miał już w ręku 19 czerwca 2015r.
Jeśli chcesz pogadać, to może napisz na priv : docent585@wp.pl (mam kilka newsów na temat Zdzicha - m.in. - o przedstawieniu przez prokuratora zarzutów o oszustwo kredytowe).
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Pan Zdzisław mieszka w schronisku dla bezdomnych ale jakoś nie kwapi się do odebrania swoich ruchomości, wartych grubo ponad 13 milionów złotych (taką wartość Zdzisław podaje w sądzie) !?! A doskonale Zdzisław wie, gdzie ten majątek spoczywa i że w każdej chwili może go zabrać i dostatnio żyć (ale on widocznie woli biedę i swoich towarzyszy niedoli ze schroniska). Czy więc mnie się wydaje, czy z głową Zdzisława faktycznie jest coś nie halo ?
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Zdzisław, Zdzisław ty chuliganie - weź się popraw, bo cię jeszcze faktycznie do pudła zwiozą.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Zdzicho, pomimo że od dawna formalnie nie prowadzi już działalności gospodarczej, to dalej działa w branży doradztwa wszelakiego - a prawnego w szczególności (i w dalszym ciągu na swoich dotychczasowych - urojeniowych zasadach).
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

No to nasz drogi Zdzichu - "najuczciwszy na świecie obywatel" ma kolejne kłopoty - prokuratury w końcu ogarnęły temat jak należy i poza prowadzonym już wobec niego śledztwem, podjęły na nowo umorzone wcześniej.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

A teraz ostatni news - specjalista od przekrętów, hydraulik z zawodu, "prawnik" z zamiłowania - słowem akrobata Zdzicho, żąda policyjnej ochrony !
Każdy w miarę ogarnięty oszust na jego miejscu - mając taką jak on ilość ofiar na koncie (czyt. wrogów), już dawno wyjechałby z kraju. On jednak woli zostać na miejscu, bo fakt - nie ma drugiego takiego miejsca na świecie, w którym mógłby tak długo dokonywać oszustw i wciąż pozostawać bezkarnym.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Uwaga - może ma ktoś info, gdzie aktualnie bazuje Zdzicho ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Wlasnie otrzymalam taka jego wizytowke, bo mowil , ze jest w stanie mnie pomoc.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

On teraz mowi , ze jest hrabia. Ma duze mniemanie o sobie. Czy naprawde plynie niebieska krew w jego zylach. Ja widzialam jak sie zachowuje wiec jemu sloma z butow wystaje. Taki z niego hrabia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Zdzisław nie ma żadnych przodków ze szlacheckim pochodzeniem (a wręcz przeciwnie) ! Facet wkręcił sobie że jest hrabią, tak jak kiedyś wkręcił sobie i swoim ofiarom, że jest adwokatem (za co zresztą poniósł konsekwencje prawne w postaci wyroku).
To pospolity oszust (chociaż faktycznie cwany) i niereformowalny fantasta ! Facio ma teraz sporo problemów w prokuraturze, w sądach i w skarbówce i nie pomogła mu nawet zeszłoroczna zmiana nazwiska (myślał chyba, że to nowe będzie bardziej dostojne - takie "hrabiowskie").
Tyle w temacie (czekam Zdzichu, aż mnie pozwiesz).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zdzisław Klapa P.H.U.

Tragedia jakas ze nikt nie moze go ukarac....szkoda tej kobiety
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż, jak się okazuje, Zdzichu jest dużo sprytniejszy od policji, prokuratury, sądów, urzędów wszelkich (pomimo, że nie jest to intelektualny arystokrata). Ponoć dwa akty oskarżenia leżą już od kilku miesięcy w sądach, trzeci do sądu ma ponoć trafić lada moment ale co z tego skoro sprawy od miesięcy nie mogą ruszyć z miejsca, bo Zdzichu zasypuje sądy pismami, wnioskami, skargami, zażaleniami, itp., itd. Przypadek tego gościa to ewenement na skalę światową, bo jak inaczej to traktować, skoro facio permanentnie - od niemal roku - łamie prokuratorski zakaz kontaktowania się z wykorzystywaną przez niego, chorą psychicznie osobą (a prokurator doskonale o tym wie) i nie ma mocnych, żeby wyciągnąć wobec Zdzicha jakiekolwiek konsekwencje !?! Do tego sądy przyjmują jego liczne, absurdalne pozwy, w których domaga się on od swoich ofiar wielomilionowych odszkodowań !?! Mało tego - pomimo, że ofiary informują sądy o jego majątku (oficjalnie uwidocznionym w Krajowym Rejestrze Sądowym !!!), jest on zwalniany z wszelkich kosztów związanych z wniesieniem pozwów oraz przyznawany jest mu adwokat z urzędu !?! No i nie zapominajmy, że Zdzichu nigdy nie wykonał nałożonego na niego przed laty prawomocnym wyrokiem karnym obowiązku naprawienia wyrządzonych przez niego szkód - no cóż - najwidoczniej Zdzichu wyroków karnych nie musi wykonywać !
Nieładnie to wszystko pachnie, oj nieładnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestrzegam wszystkich - pan Zdzisław, aktualnie przedstawiający się jako hrabia - samozwańczy prawnik znowu działa na terenie Trójmiasta oraz w Sztumie i okolicach ! Oferuje pomoc prawną we wszelkich dziedzinach prawa. Oczywiście pobiera pieniądze a w przypadku problemów finansowych, może też nakłaniać do zaciągania pożyczek i innych zobowiązań. Przypominam - facet nie jest prawnikiem, tylko hydraulikiem a z prawem łączą go jedynie wyroki karne, jakie przez lata były mu zasądzane za oszustwa i nie tylko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomagają mu sztumskie pisiory
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli tak, to pozostaje jedynie pogratulować "dobrej zmianie". Pomagają oszustowi recydywiście, którego niestety nie udało się zresocjalizować w trakcie odbywania przez niego pięcioletniego wyroku więzienia. Ciekawe, czy Zdzicho pochwalił się im, że nie wykonał zasądzonego prawomocnym wyrokiem karnym obowiązku naprawienia wyrządzonych swoim ofiarom szkód - a jest tego coś około miliona złotych. No i ciekawe jak Zdzicho tłumaczy swoim obecnym pomagierom zarzuty karne, które prokurator przedstawił mu w związku z jego kilkuletnią działalnością przestępczą oraz trwające przeciw niemu sprawy karne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz może 100% pewny namiar na biuro PISu, w którym Zdzicho jest wspierany ? Kilkanaście osób (ofiar tego bandziora) chętnie podpisze się pod pismem, skierowanym do każdego, kto wspiera Zdzicha i wierzy w jego konfabulacje.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie mam ale wiem ze przenius sie do Lodz zeby dalej na ciagac ludzi teraz w sprawie majatku po ojcu ktorego nie zna i nie mial bo wychowal sie w domu dziecka to jest chory czlowiek a zarazem cwany oszust ktory nie daje sie zlapac .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To bardzo ważna informacja, napisz proszę do mnie na priv : docent585@wp.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta informacja zapewne ucieszy wszystkie ofiary samozwańczego prawnika i doradcy od spraw wszelakich - pana Zdzisława. Otóż wczoraj został on w końcu aresztowany na 3 m-ce.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest proces a pan Z.K. przebywa w areszcie w Wejherowie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualizacja - temu panu sąd wspaniałomyślnie uchylił już areszt i od połowy maja gagatek oddycha świeżym, wolnościowym powietrzem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Państwo w państwie". Zdzisław Mirosław Łęcki tutaj:

https://www.ipla.tv/wideo/news/Panstwo-w-Panstwie/5001178/Panstwo-w-panstwie-Zuzanna-Lubkiewicz/8b9b19f90d6ca1fb32a6fee2499b4e2f
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten gagatek od jesieni ub.r. jest na wolności i kontynuuje swój oszukańczy proceder. Aktualnie znowu nie płaci za wynajęty w Gdyni lokal i robi to kropka w kropkę według swojego dotychczasowego scenariusza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prostuję pomyłkę - na wolności jest od maja ub.r.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli przypadkiem ktoś miałby sprawę do pana Zdzisława, mam dokładny namiar.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj ktoś dodał nowy wpis o tym gagatku ale zniknął zanim go przeczytałem (dostałem tylko info o nowym wpisie). Jeśli ktokolwiek ma jakieś nowe info tym gościu, to bardzo proszę pisać do mnie na priv : docent585@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Facio znowu siedzi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualizacja. "Bohater" tego wątku, samozwańczy "prawnik", w ostatniego Sylwestra (jeszcze w czasie odsiadki), rozstał się z tym światem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Mycie kostki (5 odpowiedzi)

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady

Fotowoltaika (55 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...