Kompromitacja instytucji wg mnie (2) Odbiór dowodu rejestracyjnego. Niby prosta sprawa, a spędziłam tam ponad dwie... A. Ewidencja Działalności Gospodarczej (1) Fantastyczna obługa petenta, w ciągu kilku minut wszystko profesjonalnie... Anna żenada (1) próbuje sprawę już załatwić po raz trzeci w urzędzie, za każdym razem... BEATA
SUPER!!! (2) Byłem ostatnim petentem tego dnia.Do okienka dotarłem trochę po 17.00. (urząd... Andrzej EWIDENCJA LUDNOŚCI (1) Wizyta umówiona przez internet. Obsługa szybka, przez miłą i kompetentna... Ania Rejestracja pojazdów, obsługa telefoniczna (1) Próbuję cały dzień dodzwonić się do tego urzędu, chciałem umówić się na... Adam wymiana dowodu rejestracyjnego (1) nie wywiązują się z terminów, które sami narzucają (1 miesiąc). nie czynią... A Grzegorek DO KIEROWNICTWA POWYŻSZEJ PLACÓWKI (1) Do szanownego kierownictwa, oraz osób zarządzających wydawaniem dowodów... Wiktoria SUUUUPER!! (1) Obu Paniom, które w środę 25 października przyjmowały wnioski; dotyczący... Krzysztof rejestracja pojazdu (1) W dniu 03.11.2017 godzina 8.40 rejestracja pojazdu.Termin ustalony... Waldemar Kiprowski Rejestracja pojazdu (1) Dzisiaj wymienialam dowod rejestracyjny. Bylam umowiona on line.... Malgorzata Rejestracja pojazdu (1) Rejestracja Pojazdu - start godzina 8:00 zakończenie rejestracji 8:25... KKKK Brak słów (1) Sytuacja z wczorajszego dnia Pracę urzędnicy bardzo szanują i nie zależy im... Gosia ocena pracy urzedu (1) wszystko przebieglo niemal doskonale. Lidia Żenująca sytuacja (3) 31 maja 2016, przychodzę po odbiór dowodu rejestracyjnego. Oczekuje ponad 30... Krootki Dziękuje za miłą obsługę rejestracji pojazdu (1) Mimo wiecznego narzekania na urzędy różnego typu uważam, że ten wyróżnia się... JAcek podziękowanie za rzetelną i miłą obsługę (1) Chciałabym w imieniu brata podziękować trzem Paniom, które miały dyżur w dniu... Teresa wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) wszystko ok rejestracja auta bez kolejki umówione przez net na miejscu o... rs Najlepsza obsługa!!! (1) Wyrabiałam córce dowód osobisty,przemiły pan nas obsługiwał doradził... Iza przesympatycznie ! (1) Wszytskie Panie super miłe, szczególnie Pani, która zajmuje się PKK - sporo... paula