Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak jakby wydaje odgłos stękania jak je wypuszcza. ByŁAM U LARYNGOLOGA ALE ON NIC złego w tym nie widzi. Mnie to bardzo irytuje i nie daje mi spokoju, może mieliście coś podobnego? Bardzo proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Dziwne, że laryngolog nic nie stwierdził, bo - jeśli dobrze zrozumiałam - z Twojego opisu wynika, że dziecko ma zatkany nos i oddycha przez usta... A "jak oddycha nosem to...".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

nie ma zatkanego nosa, jak prosze aby dobrze oddychała to to robi ale jak się zapomina to znowu oddycha również przez nos ale chwilę przetrzymuje powietrze i dopiero wtedy wydycha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

A pytałaś ją, dlaczego tak robi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

tak nie wie i przeprasza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Może warto pójść do innego specjalisty? Albo porozmawiać z pediatrą. Może to nic takiego, taki nawyk, który za chwilę przejdzie, a może coś jest na rzeczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

wczoraj posiadziałam z nią jak spała i przez cała noc oddychała normalnie tylko jak sie obudzi to automatycznie źle oddycha,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

czekamy teraz na wizytę u pulmonologa, może ktoś miał też taki problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Moze to nerwowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Wybierz się do alergologa czy to nie problem z astmą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

nie ma przerośniętych migdałów?
moja miała takie bezdechy (ale też w nocy) póki nie wycieli jej migdałów (a konkretnie tego 3).

byłam u kilku laryngologów. tylko jeden wsadził córce palec do nosa przez gardło i powiedział, że migdał blokuje wejście do nosa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

no właśnie laryngolog stwierdził że nie, zobacż co na to pulmonolog/alergolog. Na tle nerwowym chyba to nie, wczoraj byłam z nią cały czas w domu i jak pilnowałam to oddychała dobrze, no zobaczymy myslałam że może ktoś miał podobny problem. często tak oddycha jak ogląda bajki lub coś tak sobie ogląda np ksiązki więc myślę że to nie na tle nerwowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Czy znalazłaś źródło problemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Znalazł ktoś przyczynę? Mamy ten sam problem dzięki 2,5 roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błagam, pomóżcie w zbiórce dla dziewczynki walczącej ze sma. czas się już kończy, rodzice tracą nadzieję... Proszę, wystarczy że każdy da kilka złotych. Nie znam tej rodziny, ale trafiłam na zbiórkę i bardzo to przeżywam, wyobrażam sobie ten ból, bezradność rodziców. Proszę, kilka złotych od każdego, damy radę dokonać cudu! LINK: https://www.siepomaga.pl/nadia-sma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...