Pełna profeska (1) Świątynia wiedzy. Pan który udzielił mi informacji na temat karm dla... Właścicielka alergika obsługa (1) Pan Tomasz zaimponował mi rzetelnością oraz wysokim poziomem obsługi klienta.... Nikola Grzywacz Kapitalna obsługa (1) Parę miesięcy temu zdecydowaliśmy się z mężem na szynszyle. Okazało się, że... Szyszkomaniacy
dobry sklep (1) Dobry sklep, regularnie robię tam zakupy dla mojego psa i kupiłem tam chomika... kostka Kazdy z pracowników mowi co innego (1) Kazdy pracownik w tej placówce nowi co innego. Nie ma spójności w... Nibylandia Wyjątkowo przyjazny dla miłośników gadów (1) Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Jeden z niewielu przyjaznych dla... Jacek Obsługa, pomoc, porada (1) Z panem Tomkiem z działu akwarystyki zawsze można porozmawiać treściwie.... jareckx Akwarystyka (1) Witam, z calym sercem i gorąco polecam ten sklep. Jest tam przemila obsluga.... Marzena Akwarystyka i nie tylko (1) Zaszedlem wraz z małżonką do sklepu po parę artykułów dla naszych zwierzaków... Patryk Chore zwierzęta (5) Kupiłam w tym zoologu szczura. Nie mam zielonego pojęcia co mnie podkusiło,... Sara Pan Tomasz-akwarysta (1) Wraz z chłopakiem bywałam w tym sklepie sporadycznie. Do czasu aż nie pojawił... Weronika M. Polecam!!! (1) Robię zakupy w tym sklepie dla mojego pupilka i zawsze jest miła pomoc i... Danusia Delikatesy (1) Bardzo miła obsługa. Naprawdę duży wybór produktów. Stella Pan Akwarysta (3) Witam, kilka dni temu mialam (nie)przyjemna wizyte w Zoo Delikatesach w CH... Lusia Sprzedają chore zwierzęta !!!! (2) Kupiłam w tym sklepie świnkę morską Pan w sklepie na pytane czy zwierzątko... Zuza Bardzo fajny sklep (1) Szybko, tanio i sprawnie. Dosc mila obsluga, czysto w sklepie. Na prawde duzy... Lucco NIE POLECAM NIKOMU KTO KOCHA SWOJE ZWIERZAKI!!! (1) KARMY W SIATKACH PO TERMINIE! OBSŁUGA FATALNA! POWINNI POZWALNIAĆ TYCH... małgosia