Dawid - ocena (1) Nigdy więcej ! O mały włos nie straciłbym mojego psa przez ich brak... Dawid Kot z Gdańska - ocena (1) Kotka z niedrożnym pęcherzem 24h bez sikania. Leczenie nieskuteczne (wykonano... Kot z Gdańska Rocky - ocena (1) W zeszłym tygodniu w niedzielę trafiliśmy z naszym psem do tej kliniki który... Rocky
Stas - ocena (1) Zrobilam wycene,okazalo sie drozej na 400 zl!!!Brakuje kompetencji.Klient nie... Stas Marta - opinia (1) Trafiliśmy dzisiaj z naszym młodym pupilem po zjedzeniu 30 pestek czereśni,... Marta Sonia - opinia (1) Pełna opieka i pomoc w nocy trafiliśmy z sunią gdzie wymioty były i wspaniały... Sonia Kama - opinia (1) Niestety nasz piesek odszedł. Zła diagnoza. Brak właściwego leczenia na... Kama Iwona - opinia (1) Z naszą Letty trafiliśmy w nocy, przyjął nas Pan Adrian,i się zaczęła pomoc,... Iwona Beata - opinia (1) Koszmar-trzy tygodnie niby leczenia a na koniec okazało się że kotka nie... Beata Rafał - opinia (1) Miejsce przyjazne wszystkim czworonogom! Lekarze godni polecenia. Rafał Krystian - opinia (1) Obsługa co prawda miła ale podczas leczenia pieska na babeszje przyjmował... Krystian Cziko - opinia (1) Od lat tylko tam :) Bardzo miła obsługa, Pani Marta wspaniały weterynarz. Od... Cziko Krystyna - opinia (1) Po raz kolejny nasza kicia była operowana. Jesteśmy w trakcie leczenia i tak... Krystyna AZ - opinia (1) Pozytywnie, sprawnie, nowoczesny sprzęt AZ AM - opinia (1) Przez ostatnie kilka miesięcy byliśmy bardzo częstymi gośćmi w lecznicy i nie... AM Marta - opinia (1) Bardzo polecam klinikę. Personel przyjazny, fachowa pomoc. Już po pierwszym... Marta Maciej - opinia (1) nie polecam opieka tragiczna lekarze uczący się na zwierzętach, często... Maciej Ola - opinia (1) Zawsze pełen profesjonalizm, trafna diagnoza i przystępna cena. Ola Adam Robert - opinia (1) Jechałem z poszarpanym przez kota ledwo zipiącym wiewiórkiem ok godz 0700... Adam Robert szpaku1 - opinia (1) Jestem zadowolony. Pieska ugryzł kleszcz i nie do końca udało mi się usunąć... szpaku1