amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed kupnem piesków marki amstaf , doberman , rotwailler.Nie są to psy do hodowli w domu albo jakiejkolwiek chodowli.Dzis mialem nastepny przypadek jak mily dobermanek o malo co nie zagryzl swojej pani.Miala pogryzioną glowe , kończyny.A mamusia tej wlascicielki powiedziala ze rwreszcie uwierzyla że takie milutkie psy mogą zrobić tyle krzywdy.Dla mnie ludzie ktorzy choduja takie psy nie maja wogole wyobrazni.Myślą że są kimś ważnym bo ma takego pieska.A szczegołnie widać takie piesuncie u panow ktorzy ubierają sie w dresiki.A najlepszy jest numer jak male dziecko ma na smyczy dobermana,hhahahahah. Jak co do czego to ciekawe jak go powstrzyma.A rodzice gdzie są? A czasami chodza bez smyczy a co najwazniejsze bez kagańcow.Nie jestem wrigiem psow ale wrogiem tych ras i wrogiem wlascicieli tych milutkich pieskow.Dobranoc
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 66

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

powiem tyle. rasy mniej lub bardziej niebezpiczne (agresywne) lecz czy gryzie czy nie uzaleznione jest tylko od wlasciciela psa. czy yorka czy dobermana. to wasciciel jest winny nie pies. pies robi to na co mu sie pozwala. w kazdym psie mozna wzbudzic agresje!!! kazdy pies mozee znac swoje miejsc w stadzie!!! bo tak wlasnie tratuje dom i domownikow! nie pies powinien byc uspany tylko wlasciciel zamnkiety!!! bo kto jak nie my sami odpowiadamy za nasze pupile?
pretesje do rasy ktora zostala uznana za niebezpieczna? to chore! to moze pogardzic czarnoskurym czlowiekiem spotkanym na ulicy bo kiedys sie widzialo jak inny czarnoskury cos zrobil zlego? lub dla tego ze inni twierdza ze sa zli?
rasizm?
drobna uwaga do ludzi dobrej woli lecz nie znajacy tematu. rozmowy sa po to by sie czegos dowiedziec a nie poszerzac herezje. prosze was dowiedzcie sie pierw czegos a potem wypowiadajcie.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Podobnie jak Ty uważali wszyscy właściciele psów które później zagryzły im dziecko, odgryzły im rękę lub twarz. W końcu, gdyby widzieli w nich bestie, nie trzymaliby ich w domu nazywając najlepszymi przyjaciółmi;)

Dobrze pasuje tutaj cytat z Pratchetta:

"Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są."

:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

buahaha rozbawiłeś mnie ;P przez znaczną cześć swojego życia miałam dobermana i NIE ZNAM DO TEJ PORY MILSZEGO PSIAKA NIŻ ON.Mój pies nigdy nikogo nie pogryzł, za to był świetnym stróżem domu. Mój sąsiad miał rottweilera- ponoć groźne psy ale jakoś tego nie zauważyłam.był naprawdę bardzo kochany. Uważam, że ZACHOWANIE PSA zależy tylko i wyłącznie od jego właścicieli i tego jak zwierze wychowali.
A sianie takiej paniki JEST BZDURNE !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

ale jeste porąbany czlowieku ja mam 2 amstaffy mieszane z dobermanem i co jestem samobojca ? tylko zacznijmy od tego ze one maja 2lata i nigdy niemialy zadnych spiec z zadnym psem a na ludzi to nawet przy zabawie niezawarczaly wiecie ktore psy to sa mordercy ? chowchowy to sa psy mordercy jesli ktos zna sie na psach i na historii psow to wie oco chodzi a ci co sie poprostu boja bo amstaffy i psy w typie maja potezna posture to powinniscie brac cos na uspokojenie jak czytam te wasze bzdury wyjete z telewizji to az slabo mi sie robi... ps wiem co se pomyslicie pewnie jest typowym dresem i niezna sie wogule na psach... a wrecz przeciwnie jestem od 5 lat zawodowym treserem psow ras ttb pozdrawiam ludzi ktorzy wiedza ze ttbeki zrobia wszystko dla swojego pana
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Nie ja;)

~oliwia
2011-10-15 14:50
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

To po cholerę go odświeżyłeś????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Wątek sprzed 7 lat, a wpis był tak ukryty że musiałem użyć opcji "znajdź" i by to jeszcze był jakiś dłuższy post dodający coś istotnego do tematu... ech...

Przez ten temat mam ochotę na hot-doga:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

nie widziałam nigdy amstafa ale twierdze że każda rasa jest na swój sposób piękna
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

czy ty wiesz co ty piszesz ?! pies to pies niezależnie od rasy to przyjaciel człowieka a te bzdury co piszą w gazetach to kłamstwa ... niby psa to wina że zagryzł właściciela .. nie to właśnie wina tego właściciela !! musiał go skłonić do ataku .. albo że rottwailer zagryzł dziecko .. niedziwie się jeśli go wychowali na morderce .. to trudno ! a gdzie byli w tym czasie rodzice ! UWAGA DO WSZYSTKICH : to co piszecie to jest niemoralne ... i każdy z was uważa że kocha psy ?! a amstaf , doberman itp. to nie psy?! to też psy i też mają uczucia !!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

zgadzam się ... zależy od wychowania psa ... można go wychować na stróża podwórka a jednocześnie na naj lepszego przyjaciela domu ....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

tez mam amstafa i dziecko trzy letnie,psa mam od 10lat :) i mała wychowywala sie z psem - sa to psy specjalnie dla dzieci - bo maja one nieziemska cierpliwosc. Pisiol i jajka psa swego czasu byl obiektem zainteresowania i badan przez dziecko ;p... nigdy nawet nie zawarknal, jak mial dosyc to juz uciekal i wszystko - idealne psy dla dzieci ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Czytanie ze zrozumieniem to calkiem latwa rzecz, sprobuj raz jeszcze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

re PostInco - za całym szacunkiem - chyba Cię pogięło !!!!
Skoro porównujesz wychowanie dzieci (że też zabijają) do wychowania psów !!!!
Ty sie puknij w łeb !
Amen.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Jesli ktos nie potrafi ogarnac wychowania psa, to niech sobie dzdzownice trzyma, pewnikiem nikogo nie pogryza.
Zal mi tych, co ich psom odbija, ale to ich wina, rownie dobrze mozesz odradzac robienie dzieci, te tez potrafia zabic. Z psami przeroznych ras miewam od lat do czynienia, zaden z nich, zadnej rasy, nie pozwolil sobie na agresje wzgledem mnie czy kogokolwiek w moim otoczeniu. Doedukowac sie, a nie pieprzyc bzdety, taka moja nieskromna opinia.
Amen
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Jest mi zupełnie obojętne, co kto trzyma w domu. Byle właściwie to zabezpieczał, wychodząc. Nie mam ochoty spotykać psów bez kagańców- obojętne, czy to amstaf, owczarek, czy york.
Denerwuje mnie zwłaszcza pewien pan z Łódzkiej, którego pies wygląda jak skrzyżowanie cielaka ze smokiem (nie wiem, czy to dog, czy wielgachny bokser), ale chodzi z nim bez smyczy i bez kagańca. zwróciłam mu raz uwagę. na chwilkę się przejął, bo pies podbiegł do mnie, kiedy właściciel był z kimś zagadany, ale teraz dalej robi z osiedla wybieg dla tego psiska. jak się chce hodować takie zwierzęta, to powinno się mieć wielki ogród, a nie- mieszkanie w bloku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

pomysl przez chwile.Uwazasz ze z goscia który ma w genach ruch zrobisz domatora ?? podbnie jest z rasami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

tak dobrze mnie bzykaja i ta dominacja(sorry ale tylko ktos taki moze pisać takie głupoty.Lub ten co ceni bardziej zycie psa od dziecka sądiada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

do natitato:
Ty się stuknij w łeb kobieto! Za sam ten post co napisałaś powinni zabrać Ci psy - (albo dzieci) - za to że NARAŻ SWOJE DZIECI NA UTRATĘ ZROWIA A NAWET ŻYCIA.

"mój heruś kochany" - masakra! to jakiś żart ?!
Ty jesteś matką ????
Masz dzieci ! Opamiętaj się !
PIES TO PIES - nigdy nie wiesz co się wydarzy - to że do tej pory nic nie zrobił dzieciom czy Tobie nie znaczy że tego nie zrobi wcale.

I mnie nie rozśmieszja tekstm że ratlerek jest groźniejszy od amstafa - buahahahhahah.

Lubię psy - ale nie nawidzę ludzi którzy trzymają je w bloku - lub nie mają dla nich czasu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Moim zdaniem jestes nie douczonym ignorantem!!!! Przy złym traktowaniu zwierzecia nawet mops może być grożny.Sama mam amstafa i dwoje dzieci w wieku 8 i5 lat.Mimo iż dzieci go dreczyły i mu dokuczały nigdy ich nawet nie uszczypnął wiec nie opowiadaj głupot! razem z amstafem miałam latlerka ktory był grożniejszy od mojego herusia on kocha dzieci i uwielbia sie z nimi bawić i nie tylko z moimi dziećmi. TO NIE TE PSY SĄ POTWORAMI TYLKO LUDZIE KTORZY CELOWO WZBUDZAJA W TYCH PSACH AGRESJE A POTEM NIE SA W STANIE NAD TYM ZAPANOWAC!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

najlepiej niech nie wypowiada sie na ten temat nikt, jesli takiego psa nie posiadał !!!
ja mam bullterriera i też taki z niego morderca że co najwyżej może kogoś uśmiercić przez zalizanie !!!!
więc dajcie sobie spokój "wielcy znawcy" !!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Pseudohodowla (329 odpowiedzi)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne....

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...