bierzmowanie-jaki prezent?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witam.Czy z okazji bierzmowania daje sie prezent lub pamiatke?Bierzmowana będzie moja chrześnica.Poradzcie prosze.Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Ja dałam duży słownik angielsko-polski,polsko-angielski.

Dołączyłam dedykację na oddzielnej, ładnie wydrukowanej kartce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

w ubiegłym roku bierzmowana była moja chrzesniaczka i też miałam ogromny problem, chciałam coś oryginalnego tymbardziej, że ona wszystko ma; zamówiłam na allegro w srebrze naszyjnik i wisiorek w kształcie serca, takie grube to serce i z wygrawerowaną dedykacją - bardzo się prezent podobał bo ona kubi srebro i widzę, że czesto to nosi :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

ja nie przypminam sobie, zebym dostała jakiś prezent na bierzmowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Ja dostałam czekoladę:)

Hicior!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Dzięki,może jeszcze jakies propozycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

ja dostałam kwiaty od taty, a mama była moim świadkiem i tyle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

a ja dostałam prezenty na bierzmowanie :)
bransoletkę i pierścionek ze złota, bardzo ładne ale nie noszę bo nie lubię żółtego złota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Na bierzmowanie daje się coś na pamiątke...nie prezenty. Ja dostałam łańcuszek z krzyżykiem-taki upominek bardzo pasuje do tej okazji. Osoba obdarowana napewno bedzie zawsze pamietać od kogo i właśnie z jakiej okazji to otrzymała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Ja dostałam zegarek i tomik Szymborskiej - akurat był to czas kiedy dostała Nobla. Myslę że taki tomik/książka z dedykacją to dobry pomysł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

pamiętam, że od świadka dostałam tomik wierszy ks.Twardowskiego - często do niego zaglądam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Może papierosy jej kup? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

pamiętam, że ja dostałam bransoletkę :)

w zeszłym roku byłam świadkiem (bardzo inteligentnej i zdolnej dziewczyny) i kupiliśmy z Mężem trzy książki - jedną filozoficzną (wybrał Mąż), jedną religijną (C.S. Lewis "Listy starego diabła do młodego" - polecam!) i jedną z zadaniami do niemieckiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

jakas bizuterie raczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Ja dostałam srebrny zegarek, z którego byłam bardzo zadowolona. Doskonałym upominkiem jest też jakiś srebrny komplecik lub książka z dedykacją..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

oto adres do siostr nazaretanek w Rzymie mozesz do nich napisac i poprosic o blogoslawienstwo papieskie z okazji biezmowania - przyjdzie poczta po ok10 dniach (koszt ok20 euro juz z przesylka) - wspaniala pamiatka na cale zycie
ale jesli czas Cie goni to moze medalik na odwrocie mozna wygrawerowac "pamiatka biezmowania + date uroczystosci"
Ja dalam siostrze piekna drewniana skrzynke-szkatulke na bizuterie kupiona w RoyalDecor w Gdynii -maja cos na kazda kieszen ale od chrzestnej to chyba dwie pierwsze propozycje sa lepsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

Aaaa!!!!! zapomnialam... jak bys chciala orginalna kartke z zyczeniami to polecam pegi.pl Patrrycja Zlotocka robi wspaniale kartki w pudeleczkach-takie dziela sztuki-korzystalam juz kilkakrotnie przy roznych okazjach-od chrztu po slub i za kazdym razem obdarowani czyli sie wyjatkowo potraktowani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

kupiłam wiersze ks.Twardowskiego i bukiet kwiatów no i kartkę zżyczeniami.Strzał w 10,była bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

kurde moj chrzesniak ma w niedziele bierzmowanie ale mieszka daleko i musze jutro wyslac cos zeby doszło a nie mam kasy.pomózcie co by tu mu ofiarowac niedrogiego!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bierzmowanie-jaki prezent?

To moze jakas ksiazke. Wybierzesz on line i zrobisz przelew a adres dostawy podasz jego domowy. Ja polecam jakis slownik albo album. Moze cos zwiazanego z jego hobby, albo podrozniczy i napiszesz mu,ze zyczysz mu wspanialych podrozy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może taka propozycja https://e-sakralne.pl/pl/p/Obraz-Matki-Bozej-z-Dzieciatkiem-pamiatka-bierzmowania-/188
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

krem nawilżający do twarzy (41 odpowiedzi)

Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie służy i teraz mam taka...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...