czym czyscic meble na wysoki polysk?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Jak w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale jakie meble ,kuchenne, w salonie?W kuchni płynem do szyb.W salonie Pronto uniwersalnym ale płyn do szyb też się sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I kuchenne i w salonie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płyn do szyb, a jak w kuchni ostre gotowanie to płyn ajax mydło alep- ja przelewam do spryskiwacza i super sobie radzi z tłuszczem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie najczęściej Emsal (z Rossmanna). Moim zdaniem jest super. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A używacie do mycia ręcznika papierowego, mikrofibry, gąbki? Ciężko pozbyć się odcisków:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ręcznik mola połysk nie zostawia tych włosków. Dla mnie super. Albo mikrofibra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam ręcznika kuchennego a czasem nawet chusteczek higienicznych ;) nigdy nie miałam problemów z pozostalosciami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ręczniki papierowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatrudniłem http://www.dioneaqua.com.pl/czy-warto-czyscic-tapicerke-meblowa/ super wykonane zlecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płyn do naczyń, nieraz soda z cytryną, ale co najmniej 1 w tygodniu przetrze, to nie ma problemu. Jeśli szafki nie są zabudowane do sufitu, to kladz na górę papier śniadaniowy,albo reklamy. Co jakis czas zmienisz i przetrzesz i położysz świeży i po robocie
https://www.kulinarna.pl/jakie-scierki-warto-kupic-do-kuchni/

Warto jest sobie również kupić jakieś porządne ściereczki do kuchni, które równiez ułatwią pracę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Obniżenie /wypadanie macicy (1228 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (121 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (57 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...