Karolina - opinia (2) bardzo miły lekarz :) mimo mojego strachu przed tego typu wizytami, było miło... Karolina Naprawdę polecam . (2) Naprawdę świetny lekarz. Mialam dosc powazne problemy z trądzikiem. Leczylam... Agnieszka polecam (2) w lutym 2007 "zamykałam naczynka" metodą elektrokoagulacji u Pani doktor...... ola
Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Dlaczego? (2) Byłem jakiś czas temu w tym gabinecie. Miałem nie jeden problem bo trądzik,... Zdenerwowany Peeling chemiczny (2) Miałam już dwukrotnie wykonany peeling chemiczny, za drugim razem silniejszy,... B. Czarna - opinia (2) W lutym mialam wykonany zabig mikrodermabracji. Przeprowadzial mi go p.... Czarna polecam (2) dr Tobola to rzeczywiscie specjalista. anonim bezpiecznie (2) Byłam pacjetka doktora już dwukrotnie. Usuwał mi niewielkie znamiona ale w... Ula julia - opinia (1) Bylam dzisiai pacientka pana doktora,jestem bardzo zadowolona z... julia było warto (2) Znamiona brodawkowe zostały mi przez Pana dr Tobołę usunięte bezboleśnie w... Kasia rewelacja! (2) Doktor Toboła usunął mi znamiona z twarzy.Znakomity efekt kosmetyczny.Bez... Ewa szczerze polecam (2) Doktor Toboła to świetny specjalista, odpowiada wyczerpująco na wszystkie... wdzięczna podejście do pacjenta profesjonalne (2) Obawiałem się że mam chorobę narządów płciowych ale wszelkie moje... Krystian Bardzo dziękuję... (2) ... za tak miłe przyjęcie. Już od progu poczułam się, jak nie w gabinecie... Ewa Bardzo się bałam (2) Najbardziej bałam się podczas zabiegu (usuwanie znamion barwnikowych) ciszy... L.Sz.