dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Nikt nie zna tego lekarza? pediatra mi mówiła, że to świetny fachowiec. A jeśli nie on to może jakiś inny chirurg dziecięcy jest godny polecenia. Najlepiej chirurg urolog.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Cześć!Faktycznie dr Zarzecki jest świetnym fachowcem.Jest Bardzo dobrym diagnostykiem, a to jest ważne w szybkim podejmowaniu decyzji. Ma świetny kontakt z dziećmi i ich rodzicami.Mojemu dziecku pomógł gdyż wcześniej byłam odsyłana z dzieckiem od szpitala do szpitala.Poza Clinicą Medica w Gdyni przyjmuje we wtorki i środy po południu w przychodni na ul.Żwirki i Wigury w Gdyni. Gorąco go polecam!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Mam wizytę w Clinice - Medica u tego lekarza i zabieg na przepuklinę pachwinową. bardzo jestem ciekawa czy mozna mu zaufać i czy to dobry chirurg. Mój synek ma 2,5 roczku i bardzo się martwię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

polecam tego lekarza tak samo jak ania2010 - byłam u niego na NFZ z pępuszkiem, który nie chciał odpaść - super podejście do dzieci, moja wtedy 3 tyg. córeczka ani razu nie zapłakała :) konkretny i bardzo dobry specjalista !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Ale czy jest dobrym chirurgiem? Bardzo zależy mi na tej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Uważam, że tak :) Na tyle ile zajmował się moją córeczką przy dwóch wizytach - moja kuzynka z nim pracuje w szpitalu i bardzo go chwali.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Mam nadzieję:) Dzisiaj idziemy do niego na wizytę i musimy ustalić datę zabiegu. Trochę się boję czy napewno to dobry wybór ale czas pokaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Pracowałam z dr Zarzeckim. Godny polecenia lekarz i chirurg. Gdybym ja miała problemy z dzieckiem napewno bym sie do niego udała.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

14 lipca mamy termin na zabieg usunięcia przepukliny. Dr Zarzecki obiecał, że przeprowadzi tę operację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Chodzę do pana Zarzeckiego przy okazji dysplazji bioder mojej córki. Jest świetny miły i kompetentny. Serdecznie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Ten lekarz to "złoty" człowiek, a do tego świetny fachowiec. Mój synek-panikarz ze złamaną ręką nawet nie pisnął podczas znieczulania miejscowego i nastawiania. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Jesteśmy trzy tygodnie po operacji. doktor Zarzecki rzeczywiście ma dobrą rękę i podejście. Mogę go polecić w 100%. Operacja była robiona w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni i tu już nie mogę powiedzieć niczego dobrego. Podejście do rodziców fatalne a ordynator zachowywał się jak właściciel prywatnego folwarku. Nigdy więcej nie chciałabym być zmuszona do przebywania w tym miejscu. Przykro ale jestem bardzo rozczarowana. Natomiast jeszcze raz podkreślam doktor Zarzecki godny polecenia fachowiec.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Czy orientujecie się może gdzie aktualnie przyjmuje dr Zarzecki oprócz clinica-medica? W której przychodni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Up! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Pisałam już wcześniej- dr Zarzecki przyjmuje na ul. Żwirki i Wigury w przychodni we wtorki od 15.30-17.30 i środy od 16.00-17.50.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Kurcze, dzięki, ale nie mogłam się tam dodzwonić, więc zwątpiłam. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Mam pytanie ad Szpitala Morskiego i chirurgii dziecięcej, orientujecie się może kto oprócz dr Zarzeckiego operuje? Córa dostała skierowanie na zabieg na przepukline nadpępkową. Chciałabym trafić na dr Zarzeckiego :) ale różnie to bywa ;) więc pytanie jacy chirurdzy jeszcze tam robią zabiegi ?? wiem, że świetny jest również dr Górski. Kto jeszcze? na kogo mogę tam trafić??
No i najważniejsze. Jak wygląda sprawa z anestezjologami? godni zaufania? Nie ukrywam, że nie tyle cięcia się obawiam, co znieczulenia ogólnego :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

WITAJCIE TO ŚWIETNY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE NA LEPSZEGO TRAFIĆ NIE MOGŁAŚ PRACUJE W SZPITALU MORSKIM IM.PCK W GDYNI REDŁOWIE NA ODDZIALE CHIRURGIA DZIECIĘCA ALE OPRÓCZ TEGO PRZYJMUJE PRYWATNIE W CLINIKA-MEDIKA GDYNIA TEL.586615055.POLECAM PROWADZIŁ MOJEGO SYNKA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Potwierdzam, że dr Zarzecki jest świetnym fachowcem i ma podejście psychologiczne do dzieci. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Świetny specjalista,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Dr Zarzecki to wg mnie najlepszy chirurg dziecięcy w Trójmieście a mieliśmy okazję poznac 10 tutejszych specjalistów. Bardzo profesjonalny, dokladny, skrupulatny i rzeczowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...