Monika H - opinia (1) Wspaniała doktor najlepszy ginekolog jakiego miałam. Badam sie regularnie... Monika H Maria K. - opinia (1) bardzo sympatyczna i profesjonalna dr , w gabinecie nie czuje sie... Maria K. Ania - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty z corka u pani doktor. Polecam gorąco.... Ania
Dr.karina Polecam!!!! (1) Dr.Karina najlepsza lekarka w trojmiescie, uratowala mnie od przykrych... Aleksandra Gora Bardzo dobry, rzetelny ginekolog, szczerze polecam!!! (1) Witam, trafiłam do doktor z powodu problemów kobiecych. Zarówno wywiad, jak i... AnnikP POLECAM (1) Polecam z czystym sumieniem. Pani jest miła, uprzejma, tłumaczy wszystko krok... ppp Polecam z czystym sumieniem (1) Z czystym sumieniem polecam Panią dr Karinę. Bardzo dobra lekarz, cierpliwa,... Kasia Polecam (2) Polecam panią dr Karinę, bardzo dobry fachowiec, zawsze wszystko dokładnie... Agaa Polecam! (1) Najlepsza ginekolog w Trójmieście. Wcześniej byłam u wielu lekarzy, ale nikt... Ola Polecam (1) Pani doktor jest fachowym lekarzem, długo szukałam dobrego ginekologa i w... chmurka Zdecydowanie polecam (1) Do p. Kariny trafiłam zupełnie przypadkiem i nie zamierzam zmieniać jej na... Gosia Zdecydowanie polecam! (1) Szczerze polecam panią dr Karinę. Prowadziłam u niej całą ciążę. Bardzo... tina dr Karina Kulikowska-Ciecieląg (1) Bardzo dobry lekarz z powołania świetnie tłumaczy jeśli chodzi o... stała pacjentka SZCZERZE POLECAM! (1) Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Kompetentna, skuteczna delikatna i dokładna... Martyna POLECAM (2) trafilam do Pani Dr po opiniach z internetu i szczerze nie zaluje! od... kasik Super doktor (1) Do Pani Kariny zaczęłam chodzić jeszcze jako niepełnoletnia ze względu na... Monika super (1) Pani Karina jest świetną lekarką, bardzo dokładne, kompleksowe badanie,... Ania Najlepsza lekarz (2) Bardzo polecam. Sama trafiłam przez przypadek, bo lekarka przyjmowała w... Ania bardzo polecam (1) Pani doktor prowadziła moją ciąże dużo mi pomogła wytłumaczyła a mój synek... Monika monika kepińska - opinia (1) jestem bardzo zadowolona z jakości usług i pani doktor jest super monika kepińska