dziecko+kominek

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Dziewczyny, mam prosbe nie wiem jak rozwiazac problem zapalonego kominka przy malym dziecku. Wiadomo szyba od takiego kominka bardzo ale to bardzo sie nagrzewa a wyobraznia maluszka jest nieograniczona. Kombinuje zalozenie/zamontowanie jakiegos ogrodzenia,zeby malutka nie mogla podchodzic zbyt blisko ale nie za bardzo wiem jak do tego sie zabrac. Oczywiscie jesli nic nie wykabinuje, nie bedziemy w nim palic ale moze macie jakies sprawdzone sposoby na rozwiazanie takiego problemu. Tylko blagam rady pt" Poparzy sie i sie nauczy" do mnie nie trafiaja. Z gory dzieki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dziecko+kominek

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=bramka+kominka
albo osłona albo nie palcie. Do moich dzieci ostrzeżenia zawsze trafiały jak do tej pory i nie potrzebowaliśmy niby bramek, ani osłon czy innych zabezpieczeń no ale każde dziecko jest inne...moje akurat były i są bardzo przewidywalne póki co :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dziecko+kominek

Możecie też zlecić zrobienie jakiegoś ciężkiego żelastwa na wymiar u np.kowala, zależy do Wam będzie pasowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dziecko+kominek

dzieki, narazie wyprzedzam swoje obawy bo malutka ma 7 mies,ale jak zacznie chodzic to wole miec plan B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dziecko+kominek

ja zrobiłam podobną barierkę jak ta z allegro - z jednego z łóżeczek dziecięcych :) Moja córa ma 7,5 mies i wszędzie pełza, więc żeby nie wchodziła tam, gdzie nie powinna, jest barierka - polecam. 3 boki łóżeczka mąż skręcił na dobre zawiasy i jest ok. Koszt łóżeczka używanego to ok 100zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

my u tesciow zawsze zastawiamy krzeslami i pokazujemy malemu ta raczke do otwierania i wie ze gorace no ale my na codzien tam nie jestesmy tylko raz na jakis czas.
my mamy kojec taki 6ramienny ale wlasnie kupilismy go z mysla odgrodzenia kwiatow a nie wsadzenia do niego dziecka i jest na pewno tanszy niz ta bramka z allegro a tez mozna wlasnie tak ustwic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

ale pamcerna ta bramka do kominka, drooga i okropna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

Mamy kominek w którym palimy codziennie od rana do późnej nocy. Zakupiliśmy coś takiego: http://allegro.pl/kojec-drewniany-duzy-furtka-zabawka-dla-dziecka-i2022023538.html ogrodziliśmy cały kominek, zewnętrzne barierki przymocowaliśmy do ścian. Odpuściliśmy sobie furtkę, bez problemu przechodzimy nad barierkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

o wlasnie o taki kojec mi chodzilo sprawdza sie w wielu miejscach w domu i my po licytacji jakos 100zl dalismy a nie po400-500 jakies kosmiczne te sumy tylko tyle ze pisza ze dla dzieci ochrona i juz kase zbijaja masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

Teraz jakieś drogie... my płaciliśmy we wrześniu jakoś 150zł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

my nie mamy nic - ale pamietam jaa chlopaki sie bawili w salonie i zostawilismy popiol w kominku i wyniesli ten popiol na caly salon a po srodku salonu widac bylo tylko odciski stopek - sprzatania bylo co nie miara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

Jeżeli ktoś pali okazjonalnie, albo wieczorem jak dziecko idzie spać, to można sobie odpuścić. U nas nie było o tym mowy, na dodatek mamy przy kominku taką półkę z kamienia, jeszcze nie paliliśmy a już się na nią wspinał. Nie wyobrażam sobie, aby niczym nie zasłaniać: biega jak szalony i ciągle o coś się rozbija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

dzieki za pomoc, juz mniej wiecej wiem jak sie zabrac do tego tematu:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

my układalismy przed kominkiem duzo drzewa do nieg i mała to omijała szerokim łukiem, ale ona jest z tych co wszystko tylko sie nie pobrudzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dziecko+kominek

Wstarczy lać paskiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dziecko+kominek

Uwiąż ją drutem kolczastym za gardziel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziecko+kominek

Wpakuj tam jej łeb. Lub przystaw jej ryj do szyby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...