e-recepta pytanie

Możecie mi powiedzieć czy każda apteka już realizuje takie recepty?? wiem że trzeba mieć konto, a jak z odpisami jak częśći recepty nie ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W DOZ realizowałam ostatnio i bez problemu. Nie dają odpisów, zostaje u nich w systemie i tylko przychodzisz po resztę rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o to dobrze wiedzieć, czy taki kod który tam dostaję na sms mogę spokojnie np. mężowi wysłać i on może wykupić moją receptę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej można zrobić tak, że ktoś za Cieie wykupi e-recepte, a Ty w swojej apce i tak masz wszystko łącznie z dawkowaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze takie e-recepty realizuję w doz, nigdy jeszcze mi nie odmówili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego mieliby odmówić. E-recepta jest coraz częściej stosowana i wiele osób docenia wygodę korzystania z niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie w aptece e-recepty sa bardzo dobrze przymowane przez farmaceutki, zresztą widze że coraz wiecej osób z takowych korzysta. Dobre rozwiązanie i przydatne bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Farmaceutki na pewno. Przecież tradycyjne recepty czasem naprawdę ciężko rozczytać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mam problemów z realizacją e-recepty- uważam to za dobry pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy w każdej, ale na pewno w aptekach sieci DOZ. Ja już wielokrotnie realizowałam tam e-recepty i nigdy nie było z tym żadnego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja realizuje od dłuższego czasu akurat w DOZ i nigdy nie miłama problemu a jestem bardzo częstym bywallcem aptek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy są tu jacyś gracze w kasynie? (37 odpowiedzi)

Czy są tu jacyś gracze w kasynie?Czy są tu jacyś gracze w kasynie? Chcę trochę zagrać online,...

Transport międzynarodowy (18 odpowiedzi)

Witam, Czy zastanawialiście się w jaki sposób odbywa się transport międzynarodowy? Jakie koszty...

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...