wróżka. 100 % sprawdzalności. najlepsza w polsce. wróżbita paweł jaśniak tarot. kto zna?

Od 3 miesięcy szukam wróżki. Pisałam z dwiema, ale nie porwały mnie. Ktoś poleca mi Pana Pawła Jaśniaka? Ktoś wie czy warto, czy warto inwestować czas i pieniądze we wróżbę od niego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wróżki? Może jeszcze czarodzieja po hogwarcie polecić?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

dla mnie jak do tej pory najlepszym wrozbita okazal sie wrozbita waldemar polecam do wam serdecznie kontakt do niego to waldek206@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wróżka. 100 % sprawdzalności. najlepsza w polsce. wróżbita paweł jaśniak tarot. kto zna?

Jaśniak jest z Łodzi, tam zdaje sie cała rodzina to wróżbici. Nic mi nie pomógł, numery totka miały się zgadzać a zamiast szóstki trafiłem dwie trójki za 20 złotych. Żenada, wiecej cały wyjazd kosztował a za typy numerów chciał 350 złotych. Wg mnie lepszy ten wróżbita z Człuchowa bo na tamtym same straty. W człuchowie typuje numery tak ze jest sie bardzo często na plusie a nawet raz wytypował mi piąteczke.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wróżka. 100 % sprawdzalności. najlepsza w polsce. wróżbita paweł jaśniak tarot. kto zna?

Witam. Ma Pan może numer tel. Do Pana Pawła Jasniaka? Ma inny email bo nie odpowiada. Pozdrawiam. Ewelina
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wróżka. 100 % sprawdzalności. najlepsza w polsce. wróżbita paweł jaśniak tarot. kto zna?

Witam, czy udało się Pani znaleźć numer bądź aktualny adres e-mail do Pana Pawła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

korzystalam z wielu tuerozek zarowno w polsce jak i za granica ale najlepszym dla mnie jest wrozbita waldemar podaje do niego kontakt waldek206@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

w żadne wróżby nie warto inwestować. Wróżby się sprawdzają tylko z jednego powodu. Jak ktoś Ci powie. W autobusie znajdziesz miłość życia, to zaczniesz jeździć częściej autobusem i zaczniesz gadać z ludźmi i my sami spełniamy wszystkie przepowiednie za pomocą psychologicznych sztuczek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla mnie ze wszystkich tu wrozbitow polecam wam wrozbite waldemara jest bardzo dobry kontakt do niego to waldek206@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam wróżkę Agnieszkę ze stronki: http://wrozkaagnieszka.pl Ona szybko wykonuje wróżby dosłownie w 60minut mamy odpowiedź na nasze pytania, do tego można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżby z kart tarota do tego 100% dyskrecji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (5 odpowiedzi)

Może ktoś polecić?

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....