Klaudia - opinia (1) Pani Gosia uszyła dla mnie suknię ślubną taką o jakiej marzyłam, bardzo... Klaudia Emilia - opinia (1) Do pracowni trafiłam przed moim ślubem. Suknia, którą stworzyła Pani Małgosia... Emilia Emilia Osowska - opinia (1) Z Panią Małgorzatą współpracuję od 2018 r. Projektuje i wykonuje dla mnie... Emilia Osowska
Alina - opinia (1) Z całym przekonaniem polecam pracownię p. Małgorzaty - utalentowanej... Alina Anna W. - opinia (1) Pani Malgosia to niezwykle kreatywna, serdeczna, bardzo kontaktowa osoba,... Anna W. Kasia - opinia (1) Kurs w pracowni emwudesign dał mi ogrom wiedzy! Rozwinęłam nie tylko... Kasia Aleksandra - opinia (1) Bralam udział w weekendowym kursie szycia i ceramiki na Kaszubach. Wspaniałe... Aleksandra Alicja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z kursu szycia u Gosi! Duży profesjonalizm,miła... Alicja Ewa - opinia (1) Uczestniczyłam w warsztatach wyjazdowych, weekendowych, podczas których... Ewa Anna eM - opinia (1) Jeśli chcesz zdobyć bezcenną wiedzę dotyczącą krawiectwa lub zadać szyku na... Anna eM Emilia Osowska - opinia (1) Od trzech lat współpracuję z Panią Małgorzatą. Uwielbiam jej styl,... Emilia Osowska Iwona - opinia (1) Pracownię projektowo-krawiecką Emwudesign Małgorzata Sosińska-Wasik znalazłam... Iwona Joanna - opinia (1) Pracownia pełna twórczej energii. Nieustępliwa w działaniu, kreatywna i... Joanna Magda - opinia (1) Miła atmosfera i fachowa obsługa. Profesjonalne podejście Pani Małgosi od... Magda Iwona Paciorek - opinia (1) Pani Małgosia to mistrzyni. Jej dokładność, pomysłowość, pasja urzekła mnie... Iwona Paciorek Gosia - opinia (1) Suknia ślubna wygladała bajecznie. Gosia Dorota - opinia (1) Pani Małgorzata uszyła wymarzoną suknię ślubną mojej córce oraz stworzyła... Dorota Aleksandra Halagiera - opinia (1) Jaka jest Pracownia Projektowo-krawiecka Emwudesign Małgorzata... Aleksandra Halagiera Suknia ślubna (1) Pani Małgorzata stworzyła dla mnie piękną suknię ślubną, czułam się w niej... Marta Niezwykła pracownia! (1) Panią Małgosię poznałyśmy przy okazji realizacji kostiumów do gali operowej.... Joanna