fotograf amator, ale z pasją :)

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Dziewczyny szukam dla przyjaciółki kogoś kto zrobi im ładne fotki na ślubie i weselu i w plenerze. Nie chodzi mi o kogoś kto się tym zawodowo zajmuje tylko o kogoś dla kogo jest to pasja i zajęcie dodatkowe. Dziewczyna jest na świecie sama jak palec i sama opłaca swoje wesele dlatego liczy się każdy grosz, a wiadomo chciałaby mieć piekne fotki. Może znacie kogoś takiego? ślub i wesele jest 28 sierpnia (piątek) w Chwaszczynie. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia i namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Karolciu odezwij sie do naszej dawnej forumki Jusi, ona i jej mąż zajmuja sie fotografia slubna i z tego co wiem to ich wielka pasja.

jak wejdziesz na jej konto na Nk to jest tam stronka do obejrzenia ich zdjęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

faktycznie zapomniałam! dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Karolinko ja Ci odradzam takiego amatora z doświadczenia! Sami wybraliśmy pana który pasjonuje sie fotografią, ale tak naprawde to nic o tym nie wie... nie potrafił sie w ogole zorganizowac, nie potrafil wlasciwie w ogole sie zachowac, a zdjecia... w podobnym stylu jak goscie robili... także odradzam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

ps chyba ze masz kogos sprawdzonego na 100%....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

okruszku no właśnie szukam sprawdzonego, nie chcę "obcego" z ogłoszenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

mogę to wykonać:)paulinagolebiewska22@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

karolinka, może niech ta twoja znajoma odezwie się do mnie, moze się jakoś dogadamy co do ceny....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

nie wkladajcie wszystkich do jednej beczki
to ze ktos jest amatorem nie znaczy ze czegos nie umie
ze nie umie sie zachowac itp

moj maz od lat fotografuje , dla siebie , to jego takie male hobby i uwazam ze jak na amatora zdiecia sa fantastyczne

bylam tez na jednym slubie gdzie niby zawodowy fotograf skakal przed oltarzem jak malpa , az nie wypadalo a zdiecia i tak wyszly slabe wiec nie ma reguly..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

irysku, to czy ktoś jest kulturalny czy nie to inny aspekt. Kulturę ma się albo nie niezależnie czy jest się amatorem czy profesjonalnie się foty robi. Czasem mam ochotę kopnąć kamerzystę w kościele ale mi nie wypada:) oczywście nie tyczy się to wszystkich. A z tą małpą to podziałałaś mi na wyobraźnie i teraz mam przed oczyma takiego orangutana z aparatem:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

bo czasem to faktycznie takie maly skaczace byle duzo i ach zeby sie pokazac jaki to fotografek jestem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

paulka wysłałam maila, Betrisa napisze jeszcze popołudniu jak wróce z pracy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Polecam serdecznie swoje usługi www.fotosee.pl (782-040-056) Cenę ustalam z każdą Parą indywidualnie dostosowujac sie do potrzeb i możliwosci. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Karolinka29 ja korzystałam z usług fotografa z firmy Prosens, jest amatorem w dziedzinie ślubów, ja go poprosiłam jako drugiego fotografa. Zdjęcia mam tysiąc razy lepsze niż od fotografa któremu dalam 2 tysiące. Jak chcesz, podeśle Ci link z fotkami ;) Myślę że możesz napisać do niego, a On zrobi zdjecia za darmo, w zamian za możliwość wykorzystania zdjęć do portfolio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Karolinka ja tez polecam Jusię oni to robią naprawde z pasją, a zdjęcia wychodzą cudne!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Karolinka, polecam moją koleżankę. Ma stosowne uprawnienia, pasję i robi piękne zdjęcia. Napisz do mnie proszę, to Was skontaktuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

również szukam takiego fotografa, robimy z mężem malutkie przyjęcie weselne razem z chrzcinami naszej córeczki i chcielibyśmy mieć z tego pamiątkę za niewielką cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

zobacz w ogloszeniach czasem widze ze ktoś robi sesje takie za darmo w ramach twrzenia swojego portfolio ( czy jak to się tam nazywa) fotografa lub na forum wesele tu na trójmiasto.pl tez czasem bywa taka oferta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

to ja zaproponuję http://pasjaija.wordpress.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Olga jeśli możesz to daj do siebie meila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

mój email olga198989@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

ślub odbędzie się 29.06.2013 w Pruszczu Gdańskim, proszę o oferty na meila, (jest powyżej) oraz o zamieszczenie ceny. Pozdrawiam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Ja mogę polecić fajną parę, robili nam zdjęcia na chrzcie i wyszły super. Jakby ktoś chciał to kontakt do nich skielas@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

witam ,poszukuje fotografa amatora na impreze urodzinowa w lokalu, w lutym 2014.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

polecam moja koleżankę
https://www.facebook.com/pages/Anna-Leszek-Wanielewska-Photography/575228939171337?fref=ts
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Polecam http://ceen.pl/fotografia-biznesowa-coraz-popularniejsza/ mamy fenomenalne zdjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fotograf amator, ale z pasją :)

Ja polecam http://wciemnosci.com.pl/zdjecia-slubne-w-oryginalnym-stylu/ zdjęcia znakomite.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...