gdzie pedicure?

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Dziewczyny, czy mozecie polecic dobry, sprawzony salon gdzie mozna zrobic pedicure? (najlepiej w gdansku).
Obsesyjnie boje sie zarazenia grzybica czy innym paskudztwem, dlatego prosze o namiary salonu godnego polecenia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

Martinha napisał(a):


> Obsesyjnie boje sie zarazenia grzybica czy innym paskudztwem,




to tak jak ja ;) dlatego o swoje stópki dbam osobiście ;)




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

mam sprawdzony i czysty :) salon , niestety jest to Gdynia. Ale jak Ci zależy to możesz sobie wyprawę zrobić :)
http://www.perite.pl/
Robiłam tam przed ślubem i ręce i stopy i wszystko było ok.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

O, to widzę, że nie jestem sama. U mnie to chyba zboczenie zawodowe - niedługo będę pielęgniarką :)
Bardzo polecam salon Lili Marlene, w Gdańsku na Świętojańskiej.
Pani, która robi pazurki używa bardzo dobrego płynu do dezynfekcji (Skinsept),spryskuje stopy klientki i również swoje dłonie, zakłada rękawiczki, miska, w której moczysz stopy jest dezynfekowana przed i po użyciu, a wszystkie sprzęty typu cążki przechodzą przez sterylizator i cały zestaw otwierany jest na Twoich oczach. Bardzo polecam ten salon, szkoda tylko, że jest tak oblegany i długo się czeka na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

wlasnie umowilam sie w lily i akurat termin zgral mi sie z manicure. Wielkie dzieki za polecenie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

a jaka jest cena w tym salonie Lilly?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

Bylam w Lily i jestem bardzo zadowolona. wszystko czysciutklie i zdezynfekowane. moje stopki byly jak nowe. zaplacilam 55 i szczerze polecam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

a duze kolejki na przód? i gdzie to dokładnie jest? moze jakis tel?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

rabitka, a ile kosztuje w gdyni wykonanie pedicuru?
szukam jakiegos naprawde sprawdzonego i w miare niedrogiego salonu w gdyni. czy trzeba sie wczesniej umowic??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

dziewczyny a czy w Lilly używają omegi do pedicure?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

Ja byłam w perite za namową rabitki :)
Pedicure 70 zeta, ale mnie jakość nie powaliłana kolana. Było porawnie. Bez szału. Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

A ja szczerze polecam salon Abacosun.... tyle, że w Gdyni..

image
Myspace Comments, Glitter Graphics at GlitterYourWay.com

Myspace Layouts
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

podbijam :)


koleżanka szuka sprawdzonego zakładu w Gdyni :) chce mieć ładne stópki ;)


macie jeszcze jakieś propozycje?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

będę robić w redzie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

Polecam Wam Heaven Beauty w Sopocie. Wszystkie zabiegi zwiazane ze slubem ja i moja mama mialysmy robione wlasnie tam! Swietna atomosfera i efekty na prawde super!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie pedicure?

ja polecam salon wenus w gd-wrzeszczu, tam jest jedyny w trójmiescie specjalista który ma uprawnienia do robienia pedicure osobom z cukrzycą,,,,, pan Paweł, robia tam tez akryle żele itp..na termin czeka się ok 2 mc:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie odpowiednia pielęgnacja dłoni, czy stóp jest ważna. Dlatego planuje teraz dokonać zakupy w sklepi Kerpro , gdzie można kupić wszelkiego rodzaju produkty do pielęgnacji , a także urządzenia przykładowo do frezowania paznokci etc. Warto się tam rozglądnąć, bo wybór mają spory i atrakcyjne ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama nie chciałam sobie robić pedicure na stopach Może bym i zrobiła jakbym miała zakryte buciki, jednak miałam odkryte oraz chciałam aby wszystko wygladało dobrze, poza tym chodzi tutaj nie tylko o samo pomalowanie paznokci. W dobrym gabinecie powinni opracować skórę na stopach, usunąć zrogowacenia i zastosować odpowienią pielęgnację.

Sama na pedicure przed ślubem wybrałam się do tego gabinetu na Spacerowej:
https://ortosova.pl/

Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...