która sukienka na poprawiny

Temat dostępny też na forum: Wesele
Hej dziewczyny,
doradzcie mi proszę, którą sukienkę wybrać na poprawiny.....

mam nadzieje że się wklei:


1. image

2. image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

udało się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

Mnie się podoba bardziej pierwsza. Czy ona składa się ze spódnicy i gorsetu? Kolor taki jak na zdjęciu, czerwony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

Mnie prawdę mówiąc żadna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

mnie tez zadna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

jest dwuczesciowa, kolor jasny róż.....no własnie też ciągle siedzi mi w głowie ta pierwsza ale....obawiam się że jeśli tren nie jest podpinany to tańce na poprawinach nie będą należały do najmilszych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

Zdecydowanie druga, bardzo kobieca.... Jednak ja jestem zwolenniczką krotkich sukienek na poprawiny- odmiennie od suknia ślubnej powinno być. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

obydwie fatalne.... czemu młode dziewczyny na siłe chcą z siebie zrobić ciotki klotki... ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

problem w tym że ja z różnych powodów nie chce odsłaniać nóg ....dlatego krótka kiecka odpada. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

hm jeśli wybór z tych dwóch to pierwsza; osobiście na poprawiny nie wybrałabym żadnej, sama miałam bardzo lekką i zwiewną sukienkę z "firanek" na swoich poprawinach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

wydaje mi się, że te sukienki są dosć kosztowne; naprawdę myślę, że za tą cene możesz kupić o wiele ładniejszą nawet długą suknię nić takie coś, co Ciebie przytłoczy... Na pewno jesteś młodą dziewczyną, w takiej sukni przybędzie Ci 10 lat i 10 kilo.

Wybacz szczerość;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

:) no spooko, dzięki za opinie. Poszwędam się jeszcze po sklepach w 3mieście, mam troche czasu, może wpadnie mi coś innego w oko....nie sądzę jednak że w tych sukienkach wyglądałabym jak ciocia klocia.... :) to tak na marginesie. Pozdrawiam

Ps. tak z ciekawości, skąd kupujecie swoje sukienki poprawinowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

Ja mam poprawiny w formie grilla, więc stroje będą obowiązywać raczej nieformalne. Moim zdaniem jednak PM i jej rodzicom nie wypada przyjść w dresach i dźinsach, więc szukam czegoś letniego i zwiewnego. Patrzałam w Simple, ale nie ma nic szczególnego. Suknie koktajlowe w naszych sklepach w większości mi się nie podobają, sa takie dla ciotek właśnie;)) ale to jest moje osobiste zdanie, bo ja bardzo nie lubie formalnych strojów i w takiej sukni czułabym sie sztywno.

PS
przepraszam za ciotki klotki, ale to jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl teraz;)) nie chciałabym być niemiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

:) nie odebrałam tego w ten sposób. Nic się nie stało - wyraziłaś po prostu swoją opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

trochę czasu jeszcze masz do sierpnia. Gdybym była na Twim miejscu zaczekałabym do lipca o sprawdziła na letnich promocjach.
Ja niestety będe musiała zaraz biegać i kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

ja na letnie poprawiny wybrałabym sukienkę bardziej zwiewną, z lżejszego materiału
image
image
image
image
image
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

image
image
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

gdybym miała wybrac z tych dwóch twoich to nr 1 czerwona
Ale tez wolałabym np. 3 lub 4 z tych wklejonych przez iwi_friday
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

radzilabym szczerze poszukac jeszcze, jak ktos sugerowal, na etnich wysprzedazach, bo te sukienki co wkleilas sa dosc ciezkie, takie bardziej zimowe. a skoro wesele latem, to na pewno cos znajdziesz. Moze te wklejone przez iwi-friday beda jakas inspiracja, bo sa lzejsze i bardziej letnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

hmmm ładne te sukienki ale wszystkie o takim samym kroju. Nie sądzę, że zdecyduje się na sukienkę takiego typu bo po prostu średnio w takich się czuję. Myślę, że to jest kwestia gustu. Wezmę pod uwagę wasze uwagi bo zawsze dobrze posłuchac kogoś"z boku" i poszukam może czegos innego. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

jozia z tych dwóch to chyba pierwsza lepsza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

Ja też z tych dwóch to pierwszą, ale osobiście wolałabym coś w stylu tych wklejonych później np. nr 4(śliczna jest), 6 lub 7 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

z wklejonych przez Ciebie jeśli chodzi o fason..nie podoba mi się żadna..zbyt "sztywne" są :/ powinna mieć moim zdaniem bardziej delikatny krój..jeśli chodzi o kolor jest to oczywiście rzeczy gustu ale sądzę, że ani czerń ani czerwień zbytnio nie pasuje do panny młodej..już lepiej ten turkus..poszukałabym jeszcze na Twoim miejscu :)
Ja osobiście kupowałam na poprawiny suknię wieczorową na wymiar z salonu ślubnego (razem z suknią ślubną).
Powodzenia w poszukiwaniach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która sukienka na poprawiny

gosik_sz ja chyba również tak zrobię jak Ty, a nie będę szukać po sklepach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że będzie idealna - https://www.merg.pl/product-pol-124566-dorota-Plisowana-sukienka-z-krotkim-rekawkiem-chabrowa.html
Długość odpowiednia, kolor nie jest jakiś walący po oczach, plisowana, estetyczna i sądzę, że większości powinna się spodobać, a przynajmniej - tak mi się wydaje, że będzie odpowiednia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że jest całkiem fajna, estetyczna i większości kobiet powinna zdecydowanie pasować. Bo czy czegokolwiek jej brakuje?
Chyba nie... zerknijcie - https://www.merg.pl/product-pol-124693-CINDY-Plisowana-sukienka-z-dekoltem-i-dlugim-rekawkiem-brzoskwinia.html
Dla mnie ona ma w sobie to coś!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna, estetyczna i nadająca się na różne okazje, zobaczcie - https://www.merg.pl/product-pol-153416-dorota-Plisowana-sukienka-z-krotkim-rekawkiem-JASNY-blekit.html Rozsądna cena, fajna jakość, wykonanie i ogólnie - niczego tutaj nie brakowało. Zaleta jest taka, że można ją założyć na różne okazje, różny klimat. Nam to pasuje, ale czy wam też? To już trzeba dobierać indywidualnie, ale raczej opcja mocno uniwersalna ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałam http://medycznezakupy.pl/idealna-sukienka-damska-na-lato/ lubię jasne kolory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...