lek. med. Andrzej Folwarski

Pediatrzy

Gdańsk, Góralska 13/10

super:) (1) Bardzo przyjemny pan doktor. Ceny jak z Pikutkowa Dolnego a nie Gdanska.... mama Kuby zawiodłam się! (1) Zawiodłam się na p.doktorze Folwarskim....skorzystalismy z usługi po raz... elwma Gorąco polecam (1) Przesympatyczny lekarz mający rewelacyjne podejście do dzieci ! Anna Wentland
swietny fachowiec (1) nic dodac nic ujac:-)oby takich lekarzy wiecej daga Gorąco polecam!!! (1) Ja oddałam już trójkę dzieci pod opiekę pana Folwarskiego. Rewelacja.... A LEKARZ Z POWOŁANIEM (1) Korzystam z usług już 6 lat i jestem bardzo zadowolona główna zaleta to... Katarzyna Pełen profesjonalizm!!!! (1) Doktor Folwarski od urodzenia prowadzi moje dziecko. Według mnie to najlepszy... Wiolka Zawiodłam się :( (1) Ja bardzo sie zawiodłam !!! Pojechałam do gabinetu z 4 letnim synkiem, który... Wiola Wielkie rozczarowanie (1) Po wielu peanach jakie przeczytałam nt. dr Folwarskiego, wyobrażałam sobie... Małgosia rewelacja (1) znakomity lekarz, diagnoza zawsze strzał w 10, bywałam z dziecmi... tumisia R E W E L AC J A (1) Pan Dr Folwarski prowadzi naszego synka od samego poczatku to jest od trzech... solaar OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!! (1) DR FOLWARSKI PROWADZI NASZEGO SYNKA OD PRAWIE TRZECH LAT I JESTESMY W 100 %... PACJENT REWELACJA (1) Pan Andrzej jest naszym lekarzem rodzinnym od wielu lat i nie wyobrażam... Martyna Sharkiya - opinia (1) jestem bardzo zadowolona z podejscia do malego pacjenta i diagnoz :) polecam... Sharkiya