lek. med. Andrzej Folwarski

Pediatrzy

Gdańsk, Góralska 13/10

Małgorzata - opinia (1) Polecam. Dobre podejscie do małego pacjenta i trafna diagnoza. Małgorzata Rewelacyjny lekarz (2) Mam do niego wielkie zaufanie, fantastyczne podejście do dzieci, zawsze... JG Rozsądny lekarz (1) Dawno nie spotkałam tak mądrego lekarza z nieszablonowym podejściem do małego... Multimama
NAJLEPSZY (1) NAJLEPSZY PEDIATRA na jakiego mogliśmy trafic. Zajmuje się moimi córkami od... Dominika Lekarz rodzinny od lat (1) Jesteśmy pacjentami Pana doktora od lat. Cenimy spokój, zaangażowanie i... Joanna pediatra i lekarz rodzinny godny polecenia (1) Dziwię się, że tak znany w Gdańsku i popularny pediatra nie ma jeszcze... Barbara Gorąco polceam (1) Polecam pana doktora, wspaniale zajmuje się maluchem, spokojnie wysłucha i... Marta POLECAM (1) moja corka bala sie lekarzy, jednak dr folwarski jest "czarodziejem", wizyty... dominika bardzo dobry lekarz (1) 1. Nie przyjmuje w fartuchu - dzieciaki często się boją lekarzy w białych... KateZ mama - opinia (3) Nieprzyjemny i gburowaty. Nie polecam. Infekcje wirusowe leczy antybiotykami. mama najlepszy pediatra w Trójmiescie (1) W związku z tym, że orientuję się, co i dlaczego podaję dzieciom, oraz... uświadomiona mama ZDECYDOWANIE ODRADZAM (3) BARDZO NIEPROFESJONALNE PODEJŚCIE!!! Dr Folwarski ma dobre podejście do... była pacjentka Super lekarz (2) Mojemu synkowi pomógł wielokrotnie za co jestem mu wdzięczna i jak tylko są... aniak lena - opinia (1) Nie zgadzam sie z opinia,że dr Folwarski leczy infekcje wirusowe... lena zombiq - opinia (1) lekarz z olbrzymim bagażem doświadczeń i wiedzą zombiq Rzetelna wiedza, dobre podejście i przystępna cena. (1) Trójka moich dzieci jest leczona u doktora. Solidna widza, podmiotowe... JS SZCZERZE POLECAMY (1) Uważamy dr Folwarskiego za wybitnego specjalistę. Jest lekarzem który poradzi... Natalia, Marek i Jaś gizela - opinia (1) Super lekarz, diagnozy zawsze trafione, antybiotyk w ostateczności. Lekarz z... gizela Świetny lekarz, super podejście (1) Mojego synka dr Folwarski prowadzi od urodzenia, porównując do metod leczenia... Monik polecam (1) jestem bardzo zadowolona, doradzi, podpowie. Ceny przystępne zarówno za... mama Krzysia