lek. med. Dariusz Czerwiński

Chirurdzy Ortopedzi

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472A

wrc78 - opinia (1) Radzę omijać tego Pana szerokim łukiem , ten człowiek pominął się z... wrc78 Nie polecam (1) Byliśmy na usg bioderek syna, całe badanie trwało jakieś 2 minuty!!! Trochę... Paulina super facet (1) Leczy mojego syna od kilku lat. nie owija w bawełnę i mówi jak jest. Po... mama
Badanie bioderek niemowląt (1) Badanie synka trwało zaledwie 2 minuty!! Jakis ewenement! Podniósł Go za... Mama Polecam (1) Pierwszy raz trafiłam do doktora po której już wizycie u wielu ortopedów (... Madzia "ortopeda pierwsza potrzeba" (1) Czytając dostępne opinie o panu dokotorze rzeczywiście mozna mieć... someone from Gdynia Odradzam (1) Jestem po wizycie u Pana doktora, badał bioderka mojego synka. Poziom kultury... Magda Zdecydowanie odradzam wizyty- bezczelny, arogancki i lekceważy pacjenta (1) To nie jest lekasz pan Czerwiński może porównywać się, co najwyżej z wróżbitą... Sławomir ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Konował nie lekarz! (1) Ten Pan nie powinien nazywać się lekarzem. Mój mąż był u niego na wizycie... Maria chirurg ortopeda godny polecenia (1) Polecam opiekę dr Czerwińskiego jako chirurga ortopedy-porady są... JH Uszkodzenie ACL - diagnostyka i leczenie (3) Po urazie sportowym udałem się do dr Czerwińskiego przyjmującego w centrum... Kamil USG bioder niemowlecia (1) W przypadku mojego dziecka bylo rowniez tak, jak opisuje Ola (opinia z... reme Uszkodzone ściegna boczne i krzyzowe (1) Tydzień po wypadku trafiłem do Dr Czerwińskiego z diagnozą i rtg stawu... Pacjent ze Słupska Czepanko Serafina - opinia (1) Wyrazy wdzięczności dla dr.Czerwińskiego i Załogi za sprawną i fachową... Czepanko Serafina polecam- konkretny. (1) Pan dr Czerwiński jest bardzo konkretnym lekarzem. Koncentruje się na... syla kompetentny lekarz (1) Od wielu lat mam problemy z kolanami. Byłem u wielu lekarzy ale dopiero... rad Najlepszy lekarz u jakogo byłem (1) Dr D.Czerwiński jest najlepszym lekarzem ortopedą.Szybko i profesjonalnie... ddaaad polecam (1) Pana Doktora miałam przyjemność poznać podczas usg bioderek moich dzieci. W... E. ROZCZAROWANIE (1) Sugerując się dobrymi opiniami na tym portalu zrezygnowałam z dotychczasowego... pacjentka Artroskopia kolana (1) Ortopedzi-chirurdzy D. Czerwiński i M. Laskowski przeprowadzili artroskopię... Maciek