Lody bardzo przeciętne, to już nie to samo miejsce, co kiedyś. Za gałkę lodów w cenie 8 zł...
Super online kurs. Można przesłuchać lekcje gdziekolwiek jestem. Kurs aktywny przez 9 miesięcy...
60 zł/kg ciasta na wynos, kilka różnych porcji odkrojonych od tortów było mocno obeschnięte,...