Marcin - ocena (1) Pingi niskie, transfery akceptowalne, awarii prawie nie ma a jeśli się... Marcin Marcin - ocena (1) Nieduża firma internetowa jednak właśnie przez to docenia małych klientów. Z... Marcin Wieloletni klient - ocena (1) Dostawcę oceniam dobrze, nie ma problemów z internetem, w razie jakichś... Wieloletni klient
Migdałowa :) - ocena (1) Polecam, profesjonalne podejście do klienta, bezawaryjność Migdałowa :) Tomasz - opinia (2) Korzystam z mBit od ponad dwóch lat, jestem bardzo zadowolony (światłowód).... Tomasz Adam - opinia (2) Polecam z czystym sumieniem. Net w dobrej cenie, szybki, żadnych przerw w... Adam net po śwatowodzie (1) "stałe łącze” nadal pozostaje najlepszym możliwym wyborem a w mbicie i po... Maniek Zadowolony (1) Nie dawno podłączono mi internet radiowy . 20 Mb/s i działa jak należy .... Marcin kamery (1) 4 kamery i cały system w pół dnia i całość ładnie działa Kwiaciarnia serwis (1) Szybko, sprawnie, efektywnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra... Mariusz mBit (1) Jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Bardzo miła obsługa,zawsze pomocni,... Magda zadowolona (1) mam internet i jestem bardzo zadowolona Bozenka Piotr - opinia (1) korzystam z usług mBit od prawie od początku istnienia firmy i nie mam... Piotr odnośnie usługi (1) W zasadzie same superlatywy.Sprzęt został naprawiony od ręki za atrakcyjną... Sandra S mBit (1) obsługa- świetna brak problemów z komunikacją usługi- pełen profesjonalizm,... rafał Ocena naprawy (1) Bardzo rzeczowy i miły kontakt. Bardzo duża wiedza i kompetencje. Krótki... mariusz Polecam (1) bardzo dobry kontakt, jakość usługi też bardzo dobra, jestem zadowolona z... Aleksandra M. Firma Mxwójcik (1) Polecam wszystkim mBit. Przede wszystkim ogromnie wysoki poziom obsługi... Mxwójcik Karen - opinia (1) Bardzo atrakcyjna oferta, stałe łącze, dość szybkie. Raz na jakiś czas, tak... Karen Zdecydowanie polecam (1) Jestem stałym klientem firmy mBit, (mNet) całodobowo i bezawaryjnie, prędkość... Wojciech