meble kuchenne na wymiar

WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu ANGIELSKIM lub PROWANSALSKIM i może polecić jakąś firmę solidną i z przystępnymi cenami? z góry dziękuję za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie masz ty jakiegos chlopa tam? Przytnij plyte w obi na wymiar, zawiasy , uchwyty wszelkie i fronty w ikei do wyboru do koloru.
Blat na koncu na wymiar tez ci wszedzie dotna.
Ja zrobilem juz tak z 5 kuchni. Bo jak mojq zobaczyli to zaraz tez kqzdy chcia. Mniej wiecej zamykalem sie ze wszystkim w granicach 3tys. Z czego ponad tysiac pln kosztowaly same blaty. Jak ci firma zrobi to za dyszke.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
xxxx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem.zainteresowana
anitalala@onet.eu
prosze o kontakt - rafal_allegro@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ciekawe dębowe kuchnie robi Konar Meble - kretywne stolarstwo, jeśli chcesz drewno, ale trzeba się wtedy liczyć z większymi kosztami :) Ja mam od nich fajne prowansalskie fronty i piękna kuchnię całą z drewna i jestem zachwycony, nigdy nie widziałem nawet podobnej. Polecam kolor dąb bielony!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
dziękuje. czy może mi pan fotkę kuchni przesłać na adres sylwia.karolina1@wp.pl wraz cena co pan zapłacił?
forum-meble.pl
Murowane kuchnie rewelka
Polecam firmę Henter. Robili mi kuchnię 3 lata temu i jestem b. zadowolona, chociaż zaryzykowałam i poszłam do nich "z ulicy" bez polecenia (Gdańsk, ul. Kartuska). Kuchnię mam w innym stylu, ale prowansalskie też robią. Co do cen, to zależy przede wszystkim od wybranych materiałów (płyta, drewno, fornir) i okuć. Mają również świetną ekipę montażystów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
dziękuje za info.
Ja niestety nie polecam firmy Henter Meble. Robiłam u nich kuchnię 3 miesiące temu, jestem niezadowolona, a pan "projektant" pozostawia wiele do życzenia.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam firmę Tall Studio wykonują różne projekty kuchni i łazienek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam emeblenawymiargdansk.pl nie pozalujesz, swietna obsluga i montaz i ceny nie jak w 3miescie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
dziekuje za info
Ja polecam pana Krzysztofa z Gdyni, robi solidnie i tanio meble do kuchni, szafy oraz do łazienki. Duże doświadczenie. Bardzo ciekawe projekty, dobre ceny, myślę że z kuchnią w stylu prowansalskim nie będzie problemu. Proszę o e-mail to wyślę jakieś zdjęcia i namiary. Polecam i pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do Pana Krzysztofa z Gdyni to się ogłasza na Trójmiasto.pl - w wyszukiwarce ogłoszeń wypisać solidny stolarz tam są zdjęcia jego realizacji i namiary.
dziękuje za info
poproszę o link do tego ogłoszenia bo nie bardzo mogę znaleźć który to Krzysztof polecany :) z góry dziękuje
Witam mogę prosić namiary nalana Krzysztof a dzięki
Szarafin z Czerska, robili nam kuchnie plus stoły i komody, bardzo polecam.
Egon z Rozentala tez dobrze robi
pan mirek 504 924 787 platynowana przecierane mi robił z 4 lata temu a czy numer aktualny nie wiem
Wit Stwosz mi przychodzi do głowy, ale nie mam numeru.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
na robotę Wita Stwosza za długo bym czekała :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam firmę Konar Meble - kreatywne stolarstwo jeśli chcesz kuchnię z dębowymi fornatmi i blatami :) Są świetni i bardzo dokładni, zrobią wszystko pod ciebie. Cena też nie jest jakaś wygórowana, bo robiłąm wycenę także z MDF'u w innej firmie i wyceny były zbliżone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
dzieki za info
Tak, robiliśmy taką kuchnię z pomocą firmy Domus kuchnie i wyszła bardzo ładnie :) jestem zadowolona z obsługi, ceny i oferty :)
Mnie sie mega podoba styl prowansalski, ale niestety nie udalo mi się meza namówić na takie szafki. może po kolejnym remoncie sie uda. bardzo mi sie podoba cos w tym stylu http://www.kuchenny.com.pl/obrazki/biala_kuchnia_w_stylu_prowansalskim_270416.jpg
To taki styl dziadkowo- babciowy ze tak powiem. No ale rozne sa gusta
ArtCore - możesz wygooglać, dokładnie to artcore studio bodajże :) u siostry zrobili przepiękną kuchnię w stylu rustykalnym :)
Nietypowe kuchnie z drewna http://www.konarmeble.eu polecam!
Jeśli zależy Ci na tym, by było konkretnie w tym stylu to zobacz sobie na meble Karina w tym sklepie https://www.meblezagrosze.pl/kuchnia,322.html. Mamy te meble u siebie już drugi rok. Bardzo dobrze się trzymają.
Pracownia mebli na wymiar z Gdańska są w byłym Top shoping. Robią piękne stylowe kuchnie . Te drewniane są droższe wiem bo płaciłem ale efekt jest.
Tomek ,masz jakieś namiary,Anita
anitalala@onet.eu
Interesuje mnie właśnie.kuchnia w stylu rustykalnym
opowiadać można dużo polecam 539339149
mi super wykonali kuchnie panowie z firmy Roka 69 :)
Najlepsze Meble pod indywidualne zamówienia robi Gdańska Fabryka Mebli. W mieszkaniu mam ich kuchnie oraz szafę na wymiar. Ogólnie mają w ofercie szafy wnękowe czy inne interesujące zabudowy meblowe.
Będę właśnie decydowała się z mężem na meble z Indeco Trójmiasto. To co mi w nich najbardziej odpowiada to fakt, że można wypożyczyć wzorniki i w prosty sposób zweryfikować kompozycję sąsiadujących ze sobą wzorów i barw w naszym mieszkaniu. W dodatku projektanci przyjechali do nas i dokonali pomiaru na miejscu, jednocześnie doradzając co będzie się najlepiej prezentować
Kady z kim rozmawiam przyznaje to samo kuchnia to wizytówka domu i mieszkania. A jak to osiągnąć? Oczywiście poprzez stylowe meble kuchenne! : ) Dlatego z czystym sumienim mogę polecić te z Gdańskiej Fabryki Mebli, które o 3 lat zdobią moje mieszkanie.
Kuchnie murowane bomba.
Robi sam Włoch
forum-meble.pl
Extom z Elbląga. U mnie robili taką klasyczną /prowansalską. Jestem bardzo zadowolona.
mam meble wykonane przez firmę http://www.meblewagerman.pl i jestem zadowolony. Meble wykonane i dostarczone w założonym terminie, jakość wykonania bardzo dobra, kontakt sprawny. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z tą firmą. Działają na terenie Słupska i województwa Pomorskiego