mieszkania Mat-Bud RUMIA ALEJA dębowa

witam co sądzicie o tej inwestycji jesli ktos kupił prosze o informacje z góry dziękuje
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam interesują mnie nieruchomości. Police nowe mieszkania szczególnie zwróciły moją uwagę. Dużo czasu spędziłem na czytaniu artykułów na temat nieruchomości. Jednak jakieś rady z życia wdzięczne nadal by mi się przydały. Myślicie, że pakowanie się w kredyt to dobry pomysł ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: mieszkania Mat-Bud RUMIA ALEJA dębowa

Z kąd słuchy że 2 autobusy jeżdzą na krzyż ? Masz tak 86 jedzie do dworca w Rumi , J jedzie do szpitala w Wejherowie no i przystanek dalej linie R która jeździ do Gdyni :) Więc nie wiem z kąd takie informacje masz ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Witam, poszukuje ekipe remontowa, która wyremontuje dla mnie mieszkanie na Osiedlu Dębowym. Czy może ktoś polecić jakiś fachowców w miare tanich i solidnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Moze u Ciebie w bloku jest odsniezony u mnie nie.Informacja od Meritum jest taka ze podjazdy nie sa odsniezane. Poza tym tu chodzi o kwestie bezpieczeństwa, majac dwójke dzieci to jest dla mnie najwazniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Włączenie zależne jest od dwóch czynników - temperatury i wilgotności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowe osiedle za płotem :(

to działa na temperature nie zaleznie czy jest snieg czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe osiedle za płotem :(

O 6 rano są już wszystkie podjazdy odśnieżone?? Nie sądzę. Poza tym to nie są jakieś duże pieniądze żeby to wyłączać. Po to zostało to zainstalowane żeby ułatwiać życie, ale jak widać co sprytniejsi muszą je ponownie utrudnić. Druga sprawa to jeśli podjazd będzie odśnieżony to pomimo włączonego ogrzewania nie powinno się ono uruchomić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowe osiedle za płotem :(

nie panikuj a po co ma sie grzac jesli jest odsnierzony wjazd zenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowe osiedle za płotem :(

A wiecie co mi przeszkadza...to że ludzie wpadają na genialny pomysł wylaczania ogrzewania podjazdu i nie mysla o tym ze ktos moze miec problem z wyjechaniem z hali, zawiezieniem dzieci do szkoly, moze uszkodzic sobie samochód, poniewaz pod warstwa sniegu zrobi sie lod....kto wtedy bedzie odpowiedzialny za szkody pytam - geniusze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowe osiedle za płotem :(

ciekawe ....ludziom przeszkadzają jakieś osiedla..... a we własnych blokach psy sikają na klatkach i sr*ją na placach zabaw i trawnikach i nie zwracają uwagi właścicielom psów.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowe osiedle za płotem :(

na ulicy jaowcowej powstanie niedugo nowe osiedle po drugiej stronie dębogórskiej tam gdzie mat-bud ziemie woził pewne info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Nie, u mnie nigdy nie było takiego problemu (4 budynek).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Nowe osiedle za płotem :(

witam

mam pytanie do sasiadów bardzo czesto smierdzi w u mnie w domu z kanalizy w kuchni rozmawialem z sasiadami z bloku i tez to stwierdzili u siebie. Czy u was sasiedzi tez sie zdarza smród z rur??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe osiedle za płotem :(

O nowym bloku z płotem, o progach (w końcu będą), o tym, że jak nie ma prądu to nie trzeba bramy rozkręcać tylko wajhę odchylić, o tym, że ludzie nie sprzątają po psach i dzwonią do pani Kierzkowskiej ze skargą na sąsiadkę, o tym, żeby dzieci nie kopały pilkę po ścianach i żeby nie chodzić na skróty po tujach. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Witam sąsiadów, czy ktoś mógłby napisać w skrócie co było na zebraniu?
Niestety nie dałam rady na nim być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Dziekujemy wam sasiedzi za progi zwalniajace znowu sie przyda tak jak lustra hehehe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Ale co zasłoni. Ja też mam od strony południowej mieszkanie na 1 piętrze i nie wiem co mi zasłoni ? - chyba że wieża 15 pięter ale nie 2-3 kondygnacyjny budynek oddalony od naszego ogrodzenia minimalnie 4 metry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Coś mi się wydaje, że Michał i Chillout mają mieszkania od strony parkingu i dlatego są wyluzowani. Tam zawsze jest ciemno. Ja mieszkam od strony łąki i wiem, że mi te bloki zasłonią słońce.
Tak czy siak nic na to nie poradzimy, a napisałem ten post w celach informacyjnych. Miłego dnia sąsiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Nowe osiedle za płotem :(

Oj michal nie stresuj się za bardzo. Życie utrudniają sobie internetowi spinacze bo stresuje ich opinia innych na forach. Zgoda jest na to że nowe osiedle może zakłócić nasz spokój ale ja bym szukal raczej pozytywów bo co mi pozostało.? Może będzie bezpieczniej przez łąki iść, może bedzie jakieś boisko, może fajni sąsiedzi? Będzie osiedle to będzie nikt na to nic nie poradzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...