nicki?

Tym razem siedziałem 2h i myślałem jak to napisać by nie wyszło mi kilkadziesiąt linijek, więc krótko. Jaka jest historia waszych nicków, dlaczego są takie a nie inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

Wiesz.. ja chcialem taki temat podrzucic na spotkanie w przyadku gdyby rozmowa sie nie kleila :)))) - na szczescie nie bylo potrzeby. Historia mojego nicka jest dosc dluga i skomplikowana... a ja siedze na modemie w tej chwili wiec na razie nie powiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

A ja chciałem cię o twojego nicka zapytać przy pierwszym piwie, ale jakoś nie miałem potem okazji:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

> A ja chciałem cię o twojego nicka zapytać przy pierwszym piwie,
> ale jakoś nie miałem potem okazji:))
to bedziesz musial poczekac do trzeciego piwa czyli do nastepnego spotkania :))
Przynajmniej bedzie jakas motywacja (slaba, bo slaba ale zawsze), by sie odbylo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

Dlaczego na dobry poczatek nie wyjasnisz
pochodzenia Twojego nicka?
Moze to bedzie ciekawa historia?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

Mój nick to moje imię po prostu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

Mój nick? tylko który, hehe, pewnie was ciekawi ten nick, wiec często siedze na czacie onetu, jak dla mnie jest ładniejszy i ma lepsze opcje niż wp, interie i inne polczaty, zawsze siedze tam na stałym nicku i tak się kiedyś stało że za darmo dostałem bana od opka, potem chciałem się z kolesiem dogadać ale albo mnie nie lubi albo mu głupio było że za darmo mi dał bana więc twierdził że to nie on (a wtedy był tylko jeden opek w pokoju), więc takim cudownym sposobem zostałem zmuszony do założenia nowej poczty by mieć nowe ID i stałkę. No i jak zawsze zaczą się problem z pocztą, bo każda fajna nazwa była zajęta a nie lubie mieć poczty z numerkiem, nie lubie być 1647 w statystyce Łukaszów lub innych nazw, po wpisaniu z 50 nazw już mnie troszke ponosiło, nawet moje inne loginy z innych portali im nie pasowały, a tam też mam przegięte nazwy, coś w styłu "najlepszy login" lub "juz nie mam pomyslu" wiec wkoncu wpadlem na antyspolecznego i sie udalo, no wiec poczte mialem ale z niej nie korzystalem i nadal nie korzystam:)), a nick na czata nie mialem taki sam jak poczte... jak postanowiłem znów zacząc tu pisać, trzeba było pojawić się jako inny nick, wkońcu powracałem z nową mocą do pisania...nie podałem żadnego z moich ulubionych ników bo na czacie onetu w kilku pokojach moje nicki są już dość znane, a nie chciałem by ktoś mnie rozpoznał więc szukałem czegoś nowego i jakoś antyspołeczny znów pojawił się w mojej głowie....tylko właściwie nie wiem czy coś takiego istnieje jak antyspołeczny, chyba taką osobę prawidłowo nazywa się aspołeczną, zresztą to tylko nick, więc nie ważne:)))

Pozdrawiam i czekam na wasze opowieści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

Przypadkiem weszłam na to forum, poczytałam wypowiedzi na kilka tematów i oceniłam, że w większości są tu młodzi ludzie. Chciałam się trochę powypowiadać, ale od razu się przedstawić, że mówię z pozycji wieku takiego, jaki mam. Wydało mi się to istotne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

Mój nick to kwestia przypadku:) Pod takim nickiem występuję również w innych miejscach, powstał jakieś 8 miesięcy temu i tak już zostało. A dokładnie kiedyś wybrałam takiego nicka wchodząc na irca i akurat tego dnia wywiązała się duża rozmowa na kanale ogólnym, więc stwierdziłam, że jeśli chcę być rozpoznawalna to muszę już zostać alexia. Nie ma nic wspólnego z imieniem, czy nazwiskiem. Był fajny, nikt takiego nie miał, nie było problemu z logowaniem się. Alexia to moje internetowe imię:))
pozdrawiam
A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

Mój nick trochę się wiąże z realem - w domu mówią na mnie mała, malutka, maleństwo (choć ze wzrostem ma to niewiele wspólnego). Drugi człon nick'a to do niedawna mój wiek - teraz + 1;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nicki?

moj nick?to moje przezwisko.wlasciwie odziedziczylam je po mamie bo jak ona byla mloda (teraz tez czasem tak mowia) to zyla tylko jako Chuda.podobnie jest ze mna chociaz ja wole jak sie mowi do mnie po imieniu.nie znosze tylko jak ktos mowi o mnie ze jestem chuda.to tylko przezwisko.pozdrawiam.papapa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Problemy ze znalezieniem pracy. (8 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w...