nnt. wywóz śmieci w workach "Sanipor"

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam, mój region w wywozie śmieci obejmuje "sanipor" i mamy podpisaną umowę na dwa pojemniki. Jednak czasami jest to za mało:( czy wiecie może gdzie można kupić specjalne worki z ich logo? rzekomo wtedy zabierają takie śmieci w workach, bo w koszt worka wliczona jest jego wywózka
czy ktoś korzystał z tych worków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. wywóz śmieci w workach

my co prawda nie mamy saniporu, ale dodatkowe worki kupujemy w siedzibie firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. wywóz śmieci w workach

najłatwiej wejść na stronę firmy, znaleźć nr telefonu i zadzwonić bezpośrednio do nich :] http://sanipor.pl/pl,24,kontakt_z_nami.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. wywóz śmieci w workach

Te worki kupuje sie na stacjach beznzynowych "pod zaglami". Jedna jest na łuzyckiej w redłowie, jedna na witominie, gdzie jeszcze to nie wiem bo ja akurat na tych kupuje. Jeden worek kosztuje 11zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. wywóz śmieci w workach

Aniaa i stawiasz taki worek obok pojemnika?
wielkie dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. wywóz śmieci w workach

Tak, do niego jest przyczepiona taka tasma do zawiazania, stawiam obok pojemnikow i wywoza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. wywóz śmieci w workach

dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Worki na śmieci i różne odpady kupuje z tej witryny https://www.folmi.pl/sklep/kategorie/worki-na-odpady różna wielkość, możliwość nadruku, też jest duży wybór takich jak: worki na węgiel, worki na ekogoroszek, worki na sól, worki na korę, worki foliowe z nadrukiem, worki LDPE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?