ortodonta gdańsk

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Hej
Polećcie mi proszę bardzo dobrego i sprawdzonego! ortodontę dla nastolatki. Często słyszę, że po zdjęciu aparatu zęby sie krzywią albo ktoś musiał aparat nosić kilka lat, bo ortodonta nie mial specjalizacji z ortodoncji tylko kursy. Mieszkam na południu Gdańska i najchętniej zapisałabym córkę w okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ortodonta gdańsk

Dr Aleksandra Aleksandrowicz Ortoestetica na Cieszyńskiego. My chodzimy prawie rok, efekty widac golym okiem, a wada byla trudna do leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ortodonta gdańsk

Z tego, co wiem ta dr nie ma specjalizacji z ortodoncji, a autorce chyba chodziło o ortodontę ( lekarza ze specjalizacją). Mogę polecić dr Aleksandrę Przedpełską specjalistę ortodoncji z kliniki Impladent ( Kowale albo Kartuska).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ortodonta gdańsk

Dr Orzelska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam jedną radę- proszę unikać wszelkiej maści samozwańczych ortodontów bez specjalizacji, po kilkudniowych kursach. Różnica w cenie jest żadna. Wiem, bo przerobiłam to na własnej skórze. Dzięki takiemu samozwańczemu ortodoncie bez specjalizacji leczę się już 4 rok...Obecny ortodonta (ten prawdziwy) naprawia właśnie szkody, które wyrządził mi tamten dentysta- pseudo ortodonta. Książkę by można pisać, jakie szkody w moim uzębieniu, w żuchwie narobił tamten lekarz. Nie chcę tu nikogo szkalować z imienia i nazwiska. Radzę jednak udać się jedynie do ortodontów ze spacjalizacją. Ich wykaz znajdzie Pani na stronie PTO.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie TPO zalazłam jedynie kilku ortodontów w całym województwie (chyba nie umiem szukać). Może podeślecie linka z wykazem? Dokładnie, pseudo ortodonty chcę uniknąć. Córka nie ma dużej wady - jedynie ciasno ustawione zęby i trzeba je minimalnie ustawić w łuku. Dobry ortodonta powinien zrobić to w niecałe dwa lata, a nie chcę płacić za wizyty kilka lat u samouka albo szukać potem kogoś kto naprawi szkody po poprzedniku. Dr Orzelska jest dobra, ale jest strasznie daleko. To jedyny minus. No i cena...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ciekawe, dr Orzelska ( o ile mi wiadomo) nie jest specjalistą ortodoncji. W wykazie PTO ujęta jest jako niespecjalista. Podobno jest dobra, ale... słyszałam, ze można dostać się do niej, a potem leczenie prowadzi jej córka czy syn, a płaci się bardzo dużo. Szczerze powiem, że gdy przenosiłam leczenie od pseudoortodonty ( ciężka sprawa- nikt nie chciał przejąć takiego miszmaszu- w sumie się nie dziwię) znajomy dentysta polecał mi kilka nazwisk ortodontów z Trómiasta ( dr Urbaniak, dr Przedpełska, dr Czajkowski, dr Nowak z Jasieńskiej, dr Kaiser- Ziorkiewicz i jeszcze ze 2 nazwiska, których w tej chwili nie pamiętam). Niestety większość z nich odmówiła przejęcia mojego leczenia ortodontycznego- nie mam im tego za złe, też bym nie przejęła. Mojego 10- letniego syna od poczatku prowadzi dr Nowak z Jasieńskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapomniałam napisać, że moje leczenie przejęła dr Przedpełska i powoli, krok po kroku idziemy z leczeniem do przodu. Wizyty rzeczowe, bez pośpiechu. Wszystko idzie ku dobremu. Niestety ze względu na moje złe decyzje na początku leczenie trwa już 4 rok. Przy czym 2 pierwsze lata uznaję za stracone...( to czas, gdy leczyłam się u pseudoortodonty).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przepraszam, właśnie z ciekawości sprawdziłam, że dr Orzelska ma ortodoncję, ale słyszałam, że nie ma gwarancji, że leczenie będzie prowadzić ona, a nie np. jej córka. W takim kontekscie wypowiadali się też pacjenci na różnych forach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dr n. med A.Orzelska jest specjalista ortodoncji II Stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież wyżej poprawiłam się i po sprawdzeniu napisałam, że jednak ma specjalizację. Nie doczytała Pani/ Pan? Nie zmienia to faktu, że w wykazie PTO nadal figuruje jako niespecjalista. Dlaczego? Nie wiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś zna Panią : Ewę Nowak? - http://www.ortodonta.med.pl/index.php ma gabinet przy Jasieńskiej , chciałam zapisać do niej dziecko ale nie ma jej w wykazie PTO... Czy to oznacza, że jest dentystą jedynie z kursem ortodonty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szanowna Pani umie Pani czytac?Wystarczy zajrzec na stronę ktora Pani podała.Ja weszłam i jest napisane,ze owa ortodontka ma specjalizację.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No to chyba właśnie Szanowna Pani nie umie czytać albo czyta nieuważnie. Na stronie PTO "owa" Pani dr nadal figuruje w zakładce jako niespecjalista. Mimo to wyraźnie napisałam, że jednak po chwili doczytałam z innego źródła, że ma specjalizację ( sprostowałam to po kilku minutach), jednak nie zmienia to faktu, że na stronie PTO nadal widnieje jako niespecjalista. Nie ma się co obrażać, rozumiem, że jest Pani tą ortodontką albo kimś z jej rodziny ( no bo komu zależałoby, by po raz kolejny prostować już sprostowaną przeze mnie 2 razy informację). Zaśmieca Pani tu tylko autorce wątek. A ja zalecam Pani doktor większy dystans do siebie. Są ważniejsze rzeczy niż tytuł przed nazwiskiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przepraszam, myślałam, że dyskusja cały czas dotyczy dr Orzelskiej.
Co do dr Nowak- tak, ma ona specjalizację z ortodoncji na 100%. Pani dr Nowak ma nawet kontrakt z NFZ- jako jeden z niewielu ortodontów w okolicy. My polecamy. Terminy niestety bardzo odległe, trudno umówić się na kontrole ( to jedyny minus), ale warto. Brak wolnych terminów to też wyraz jakiejś renomy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo Wam dziękuję za te nazwiska. Przejrzę która z ortodontek ma gabinet w dogodnej dla nas lokalizacji i jakieś przyzwoite terminy :) W zupełności te informacje mi wystarczą, żeby podjąć decyzję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam, chyba moje zapytanie wprowadziło pewien zamęt.... Niestety to dla mnie nowy temat... Myślałam, że wykaz w PTO jest aktualizowany na bieżąco i jeśli dany "ortodonta" nie występuje ww. wykazie to jest to stomatolog z kursem ortodontycznym a nie specjalizacją...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, znam dr Ewę Nowak i jest doskonałym ortodontą ze specjalizacją od wielu lat :) Gwarantuje, że nie jest jedną z tych młodych stomatologów mających na wizytówkach napisane ortodoncja, impanty, endodoncja, peridontologie etc będąc jedynie po kursach.... Z całego serca polecam ortodontę z prawdziwego zdarzenia Panię dr Ewę Nowak!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

oj, jeśli chodzi o ortodontę to tylko pani doktor z jazzdentu w Gdańsku :) jazzdent.pl tu ją znajdziesz, nie dosć , że przemiła pani, to do tego jeśli chodzi o wady zgryzu to jest misztrzynią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ortodonta gdańsk

Dr Kokosińska w neodentice na Kartuskiej, ewentualnie dentaclinic na Przymorzu (Ale cenią się bardzo mocno)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam bardzo świetny lekarz Ortodonta Piaseczno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ortodontę w NeptuneDent, na ul.Komedy2, Jasień, doktor Tytus, bardzo dobry stomatolog i specjalista w dziedzinie ortodoncji:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lecze sie w Baltic Ortho Clinic w Gdyni, maja rozwiazanie nakładkowe i jesli ktos ceni sobie dyskrecje noszenia takie rozwiazanie jest dla niego, ale tam potrafia swienite to dopasowac, zwlaszcza ze sa specjalistami w tej kwestii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Trójmiasto serdecznie polecam ortodontę w https://a-line.pl/. Szybko, sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...