pediatria na przymorzu

Temat dostępny też na forum: Przymorze Małe Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Czy znacie dobrego pediatrie na przymorzu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatria na przymorzu

dr Zagórska, Wiśniewska lub Białynicka w przychodni na Kołobrzeskiej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatria na przymorzu

dr Węgrzyk- super podejście do dziecka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatria na przymorzu

Ja też bardzo polecam dr Węgrzyk z kołobrzeskiej naprawde super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatria na przymorzu

również dr. Węgrzyk gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatria na przymorzu

ja kozystam z ale prywatnie z usług dr.stec kiedyś tez tam pracowała a do doktór węgrzyk już nie pójde zraziłam się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatria na przymorzu

ja znam pediatre drKabatę, kiedys przyjmowała przy ETC, ale teraz ma swój gabinet na Mickiewicza we Wrzeszczu..
sama jako dziecko u niej się leczyłam, teraz jest moim lek.rodzinnym, ale prawdopodobnie ze swoim dzieckiem też będę do niej chodzić..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pediatria na przymorzu

ja chodze do Bialonickiej na Kolobrzeskiej :)) od dziecka do niej chodzilam, teraz moj synek do niej chodzi, jest bardzo dobra lekarka i dosc sympatycznie podchodzi do dziecka :) U dr Wegrzyk raz bylam, po wyjsciu ze szpitala po porodzie. W ksiazeczce bylo napisane, ze musze w ciagu tygodnia zglosic sie do ortopedy, a ze akurat Bialynicka byla na urlopie, to poszlam do tej Wegrzyk tylko po skierowanie do ortopedy, a ta na mnie z pyskiem wyskoczyla, ze ona nie moze mi takiego wypisac :/ takze nie polecam, nie jest ona sympetyczna wedlug mnie! poza tym nie jest chyba lekarzem, skoro nie moze wystawic skierowania :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ortodonta gdańsk (26 odpowiedzi)

Hej Polećcie mi proszę bardzo dobrego i sprawdzonego! ortodontę dla nastolatki. Często słyszę, że...

JAKI PREZENT DLA 7-LATKI? (25 odpowiedzi)

pomozcie prosze, bo moj syn dostal zaproszenie na urodziny od kolezanki, ktora konczy wlasnie 7...

Cukrzyca ciążowa - pytanie (37 odpowiedzi)

moja cukrzyca ciążowa jest bardzo dziwna :) po glukozie 75g mój wynik po 2h wynosił 154, na czczo...