pieski

Chciałabym prosić Państwa o poparcie postulatu aby na placu zabaw przy ulicy Księżycowej można było wyprowadzać psy, teren jest duży i nikomu to nie powinno przeszkadzać, ostatnio byłam tam i jakaś paniusia mnie obsztorcowała że to niby nie wybieg i jeszcze kupy mi powiedziała ze mam sprzątać, przecież tam same pole i to dobrze że nawóz jest!
To jest własność wszystkich i moim zdaniem może tam być miejsce dla piesków.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 38

Zakaz wyprowadzania psów na teren placu zabaw a jak idziesz z psem to sprzątaj gó..o po swoim psie - paniusiu!!!!!!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 1

No przepraszam jaki zakaz jak wszyscy mają tam wybieg to i ja pomyślałam że mogę mojego wyprowadzać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jeżeli będzie osobny plac ,który będzie ogrodzony do wyprowadzenia psów tak jak jest w niektórych miejscach w trójmieście, to okej ,ale w tej chwili nie można wyprowadzać psa na tym terenie, ponieważ to nie jest sr*lnia dla psów, a do zabawy dla ludzi plac .Do sprzątania kup po swoich psach to chętnych nie ma ,każdy uważa, ze jak ten plac jest wspólny, to moze robić co chce.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani "angela" pisze raczej z pozycji rodzica, który myśli, że będzie sprytnym trikiem napuścić społeczność na "lekkomyślnych" właścicieli psów.
Oczywiście trik się udaje, co widać w odpowiedziach. Niestety łatwo jest nastawić ludzi na pewne grupy społeczne.

TEN teren jest na tyle duży, że jest tam miejsce na plac zabaw, boisko i teren dla psów. Właściciel psa powinien go pilnować, aby trzymał się tej "polnej" części i obowiązkowo po nim sprzątać.

Jedne zakazy ciągną za sobą kolejne.
Pani "angelo", pani chce większych restrykcji wobec psów, a inni chcą zakazu dzieci w restauracjach.
Zamiast zamykać przed sobą kolejne przestrzenie, warto pomyśleć nad kompromisowymi rozwiązaniami.

ps. Właściciele psów nie powinni się obrażać na prośbę o posprzątanie, podobnie jak rodzice nie powinni się oburzać na uwagę, że ich dziecko coś niszczy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Póki jest zakaz a jest na tablicy jak wół napisane to jest zakaz i tyle w temacie, chcecie sr*lni to przeforsujcie to sobie u włodarzy, wygrodzić teren i siedzcie tam sobie ze śmierduchami w kupskach!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

to jest właśnie typowe polskie adasiowanie, bo teren jest duży to mogę, bo 50 km/h to mało to ja 80km/h bo jezdze szybko ale bezpiecznie, podwójna ciągła ja mogę wyprzedzać bo mam tak wielkie doświadczenie zdobyte w swojej służbowej białej strzale że to mnie nie dotyczy, dopiero jak jest dzwon czy inny przypadek-wypadek to wielkie zdziwienie.
jeden mówi że mają drukować wszystko drugi że mają prawo nie drukować jak nie lubią tego co jest drukowane, w aptece siedzi dewota sfrustrowana i przypomina sobie że ma sumienie i władzę nagle i ona tabletki ci nie wyda, ktoś chce posiedzieć w knajpce bez dzieciorów
to jest be, chociaż knajpa specjalnie otwarta pod taka klientelę, ktos nie chce wdeptywać w psie odchody na placu zabaw dla dzieci! to jest be bo nie potrafi się dzielić i po co sie denerwuje kiedy pies puszczony wolno podbiega do jego dziecka a dziecko się boi bo nie ma psa albo ma już niemiłe doswiadczenia itd.itp
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ostatnio widziałem spacerującą paniusie z wózeczkiem a obok amstaff/pitbull bez smyczy i kagańca, co trzeba mieć w głowie żeby z takim groźnym psem tak chodzić...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli nie masz bladego pojęcia jakiej rasy był pies ale wiesz że groźny. Początki jasnowidzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie wyrażam poparcia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do angela , sluchaj chcialabys zeby tobie ktos wyprowadzal psy tam gdzie twoje dzieci sie bawia ? wydeptaja sie w g.....nie i wejda do domu lub auta zastanow sie o co piszesz kobieto ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie pomysły mają zazwyczaj niepracujące mamusie które mają jednego bąbelka i superchruper psa za XX tyś. zł (jakiś rasowy mus być!). Który nie robi kupki, a jak robi to takie małe że to "żaden kłopot" - że aż nie warto zbierać.
I te mamusie idąc z bąbelkiem na spacer mają kłopot bo jej psiunia cierpi będąc przywiązana do ogrodzenia placu zabaw dla dzieci (a tak psiunia to tak jak prawie dziecko).
Więc im żal, a że nie mają więcej problemów a za to masę czasu, więc pytają się na forum o jakieś place dla psiaków albo czy naprawdę nie można tych psiaczków wprowadzać.
Te same madki zaczną wrzask jak na ten plac zabaw, gdzie będzie jej bombelek, wejdzie ktoś z psem wielkości wyrośniętego cielaka. Bo ten przecież zeżre jej dziecko (a jej malusia psiunia to taka słodka...).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pieski

Śmiało wyprowadzac ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....