sanatorium Alma

witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: sanatorium Alma

Potwierdzam brrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sanatorium Alma

Podzielam omijać szerokim łukiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Natalia, Alma jest najgorszym obiektem z ZUS
podaj argument że jest innaczej
Chyba że od kwietnia 2022 zaszła zmiana
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sanatorium Alma

Wanessa skąd, ty sie znalazłaś?! że twoim stwierdzeniem że, Alma to najlepszy ośrodek w Polsce
Jest jednym z, najgorszych ośrodków ZUS
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sanatorium Alma

Alma cudowny ośrodek
https://www.instagram.com/nataliesmithnewman/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sanatorium Alma

Najlepszy ośrodek rehabilitacyjny w Polsce. Pozdrawiam
https://www.instagram.com/vanessalinto/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Witam gdybym nie połamała nogi nigdy bym tu nie była , nie mam porównania do innych ośrodków . Jednak ja się dobrze tutaj czułam .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pozdrówka dla kuracjuszy turnusu 03 01_ 26 2022 Ela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Alma to nie sanatorium . To jest ośrodek rehabilitacji i na wstępie sam ordynator Wam to przekaże. Będąc w Almie porównałem ośrodek do oddziału rehabilitacyjnego w szpitalu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też byłem w tym samym czasie i słyszałem te nocne hałasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Byłam w listopadzie 21,to była jakaś masakra czuje się gorzej po pobycie niż przed przyjazdem, ludzie siedzą w pokojach jak sardynki w puszkach,zero imprez integracyjnych w ośrodku,dwóch panów sami sobie zrobili imprezkę,grubo po 23 więc w czasie ciszy nocnej,chodzi po ośrodku darli ryje śmiali się pobudzili pół ośrodka,uruchomili gaśnice przeciw pożarnicze i spsikali cały korytarz (na terenie ośrodka i w budynku są kamery) następnego dnia po śniadaniu ich już nie było, zostali wyrzuceni. Jedzenie marne, personel nie miły zwłaszcza sama Pani właścicielka ośrodka Pani Anna,wredna arogancka i niekulturalna,swój prywatny dom ma na terenie ośrodka koło parkingu więc wszystko widzi. Nie polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sanatorium Alma

Proszę nie wprowadzać w błąd potecjalnych kuracjuszy tam wszystko jest be. Jeśli chodzi o parking to tak za pobyt 200zl a przed bramą gratis
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sanatorium Alma

Uwaga dla nowo przybyłych szczególnie kobiet na ordynatora "ponury typ" prawdopodobnie kompleks małego członka
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Czy jesteś na etacie w w tym przybytku? Przecież tam jest szaro, buro i ponuro, wszyscy kuracjusze są traktowani jako zło konieczne.... Wiem co mówię ponieważ ostatnio byłem 2 razy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

To chyba pokoj w wyremontowanej nowej czesci bo w starej niestety tak nie jest Za to slyszalam ze w nowej cienkie sciany z kartongipsu i wszystko slychac
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Pyszna kuchnia??? Hmm to chyba gdzie indziej :) Rehabilitanci zabiegani
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam- jedyna zaleta osrodka to rehabilitanci i polozenie Reszta kiepsko Pokoj z poplamiona wykladzina chyba 20letnia /przynajmniej na tyle wyglada/ poplamiona tapicerka krzesel- chyba nigdy nie czyszczona Pobrudzone sciany ,jedzenie raz lepsze to drugi raz ziemniaki niedogotowane. Specyficzne menu- kolacja np kielbasa z cebula :( lub galareta z kurczaka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sanatorium Alma

Wpisy pani manager jako anonima... Słabe...
Kuchnia jak w PRL. Pasztet własnego wypieku to była pasztetowa - podpieczona.... Ziemniaki ochydne! Stare i bardzo źle przechowywane. Herbata.... Coś w kolorze herbaty.....
Pokoje a w zasadzie cały budynek to stalowy szkielet obłożony karton-gipsem i styropianem.
Posiedzieć na zewnątrz można tylko przy wejściu. Próba postawienia krzesełka dwa (!) metry dalej kończy się pretensjami, że nie wolno wynosić krzeseł, bo nikt ich nie będzie zbierał.
Parking duży. I co z tego? Czy to stanowi o jakości sanatorium????
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sanatorium Alma

Byłam w tym miejscu w kwietniu 2021.
Fajny ośrodek ! Duży parking, pokoje po remoncie. To mój 4 wyjazd do sanatorium i najlepszy !!! Rehabilitanci genialni ! Zaangażowani i uśmiechnięci. Kuchnia - pyszna !!! Dania urozmaicone, ładnie podane i świeże.
Panie na recepcji uprzejme i pomocne. Lekarze i pielęgniarki do dyspozycji kiedy tylko są potrzebni. Z przyjemnością tam wrócę !!! Polecam każdemu .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 25

Re: sanatorium Alma

O matko,zobaczylam na mapsie,to takie prl-owskie wygwizdajewo,ze zimne dreszcze przechodza po krzyzu.Wlascicielka jak wszystkie w Polsce-wprowadzila oboz koncentracyjny i sposobem Mengele podgladac bedzie zycie kuracjuszy.Po co prowadzic biznes,gdy sie nienawidzi ludzi?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie