Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam u pana Jarka 4 lata temu. Sprawdziła się 1 rzecz nie mająca większego znaczenia.... próbował filozofować i odbiegać od tematu. Źle wydane pieniądze. Nie polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Polecam sprawdzona wrozke, w kartuzach.
Naprawde mi pomogla i zawsze mi sie sprawdzaja jej przepowiednie.
pani Julia tel. 663 168 410
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Ja byłam u p. Krystyny i szczerze polecam. Wszystko trafnie ocenione, Pani się nie śpieszy, jest dokładna, spokojna, miła, wszystko wolno tłumaczy.
Kiedy wskaże ci problem, mozesz liczyc na wskazowke, zeby ten problem rozwiazac, a wiec mega.

Jesli chodzi o przeszlosc i terazniejsosc, to w moim przypadku wiedziala wszystko. Co z przyszloscia- zobaczymy. Na pewno wybieram się za jakiś czas ponownie. pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

smyk, nie wiem o co ci chodzi przecież ja pod każdym wpisem nie ukrywam że jestem tą samą osobą, polecam tę wróżkę i podpisuję się pod wpisem zawsze tym samym pseudonimem a do moich błędów coś masz? mam dysleksję i jak się zapomnę to popełniam błędy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Ceny u Pana Jarosława są imponujące.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Za 150 to powinna strusim zdejmować.No uważaj żeby to ich ściąganie uroków z jaj,alimentami się nie skończyło;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

O...tej Kaselli to ja słyszałam że ściąga uroki jajem za 150 zeta i ludziska płacą, za jedno jajko aż takie pieniądze w przeciągu 15 min. A Kasella w biedronce kupuje za 3,80 aż 10 jaj, to jaką kobita robi przebitkę PYTAM się WAS bracia i siostry. Ale dobra wróżka zawsze wpada na dobre pomysły-PRAWDA. A ja tak sobie myślę że wyśle tam własnego chłopa,on przynajmniej za jajo nie zapłaci,bo ma chłopina dwa,tylko za ściągnięcie uroków.Pewnie powinna policzyć taniej,byle nie próbowała rozbijać jajka,co by zaglądnąć czy jaka zmora w nim nie siedzi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Spongebob nie udostępniaj,bo jeszcze wróżka kasella przyśle po Ciebie dwóch niebieskich magów i karocą zawiozą Cię do głębokiego lochu;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Człowieku,podajesz adres oraz numer telefonu tej wróżki,może podaj jeszcze jej ulubiony serial i jaką dietę stosuje.Te wszystkie opinie wróżek i innych przypadków, to tylko reklama naciągaczy. To co czytam na tym forum zakrawa na totalny ciemnogród. Wróżki wystawiają sobie opinie i same oczerniają konkurencje,pozostała część naiwniaków czyta i wybiera do kogo się udać.Na stronie -Trójmiasto-widnieje nawet ranking wróżek,która ma najwięcej wpisów.Prześcigają się jak kolarze w tour de france, nie liczą się zdolności tylko ilość opinii,nie liczy się człowiek,tylko naiwniak z kasą.Zastanówcie się sami w jakie sidła naciągaczy wpadacie.Większość podpisanych pod opiniami,podaje się jak leci,raz jako Zosia a za dwa dni lub tygodnie jako Stasiu z tym samym IP. Gdybym udostępnił dane osób wystawiających opinie,złapalibyście się za głowy w jakie bambuko was nabijają.Jeżeli wierzycie w powtarzające się jak mantra opinie,to osobiście współczuje .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Czytając cztery negatywne opinie o Panu Jarosławie, zadzwoniłam do niego z prośbą zamieszczenia na tym forum jego adresu bloga.Wyraził zgodę, pod warunkiem że zrobi podsumowanie swojej pracy. Dziś dostałam wiadomość od Pana Jarosława, że mogę już zamieścić jego stronę.Nie zamierzam reklamować tutaj jego zdolności, ponieważ to nie jest moim celem. Ale chciałam niektórym,na tym forum otworzyć oczy i pokazać efekty jego pracy. Nie zauważyłam aby któraś z reklamowanych tutaj wróżek,publicznie pokazywała swoje zdolności.Może dlatego że większość opinii które tu widnieją,wystawiane są przez nie same. Mam nadzieje że za podanie adresu tej strony nie zostanę zlinczowana i nikt mi nie zarzuci : Ludzie czy wy nie widzicie że wszystkie opinie są takie same jak większość zachwalaczy tego pana.Ja jedynie podaje adres bloga. jaroslaw-krezel.blogspot.com
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Pawia 10a /58 664 52 49
Rzeczowa kobieta byłem u niej warta polecenia. Na pewno wie co mówi osobiście zajmuję się trochę dla hooby numerologią , astrologią i wahadełkiem. Teraz czekam na rozwój wydarzeń. Na pewno potrafi powiedzieć o rzeczach które do tej pory miały w moim przypadku miejsce i mi się sprawdziły. powiedziała o rzeczach ,które w tej chwili mają miejsce, pozostaje tylko poczekać na pozostałe. osobiście wolałbym żeby niektóre z przyszłości się nie sprawdziły, ale to czas pokaże.
John.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Witam

W sierpniu 2014 byłam u Mirki przyjmuję na Obłużu, na przyszłość musze poczekać....dlaczego do niej poszłam bo byłam tylko raz u niej 6 lat wszystko się sprawdziło, nawet kolor oczu poznanego.

Naprawdę warto, a i trudno się dostać zaznaczam tyle jest chętnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dobra wróżka

a jakiś namiar na panią Aleksandre ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobra wróżka

Polecam Aleksandrę z Gdyni Chyloni, stawia Tarota i tak przenika przez duszę człowieka,że się włos jeży, niesamowita intuicja i dar.Wszystko, dosłownie wszystko się sprawdziło i nadal sprawdza. To żadna reklama, zwyczajny wyraz podzięki za pomoc jaką wniosła ta Kobieta w moją skomplikowaną sytuację. Z tego co wiem, używa również technik uzdrawiania, jest coachem,ale nie korzystałam. Niegdyś, jakieś 7-8 lat temu korzystałam z kart u P. Kasi z pustek, również bardzo polecam, bo wszystko się sprawdziło! Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: dobra wróżka

prosze o nr.telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobra wróżka

~marratonka - nie ładnie z tą reklamą.sama siebie reklamujesz.
tylko straciłaś na wiarygodności.te same IP i błędy w pisowni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobra wróżka

Przepraszam że się czepiam,ale strasznie razi mnie Twoja pisownia.Brak znaków interpunkcyjnych.Budowa całego Twojego postu składa się z jednego zdania!!!!
Przez tą pisownię jakoś mnie nie przekonujesz.
Przepraszam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

dobra wróżka

tyle tych wrożek że cieżko się polapać która gdzie i keidy przyjmuje i jaki numer do której, ja jakiś czas temu skontaktowałam się z wrózką po wejśćiu na stronę internetową skłoniły mnie karty anielskie bo z takich korzysta byłam n wizycie już nie raz zdarza się że dzwonie tzn umawiam się na telefon i płacę wtedy 25zł bo na wizycie bierze 50zł ale nawet jeśli siedzę dwie godziny to nie dopłacam, krzystały już moja mama i kolega, muszę przyznać że zgodność wróżby z sytuacją jest na 100% sprawdzalność też wysoka może jeszcze nie wszystko się spełniło bo jest na to czas określony, ale bardzo dużo rzeczy poszło zgodnie z wrożbą, rozwód w termnie tym co ustaliła, nowa kobieta z dzieckiem u byłego już męża, pojawienie się nowej osoby w rodzinie syn się ożenił, ciąża problemy w pracy i przeniesienie pionu, wyjazd na ukraine w co nie chcialam wierzyc ze mi sie uda, zapoznanie przyjaciela zaraz po urlopie, wiem że mama i koleżanka też potwierdzają zgodność wróżby z ich osobami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Tu nawet nie chodzi o te 30zł,bo można zapłacić więcej.ale sprawdzalność zerowa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

sa dlugie terminy ok mies. ale polecam bierze 30zl tel. 586645249
jest troche chaotyczna ale wszystko sie sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...