Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witaj,

Znow to jestem. Po tylu latach odszukuje odp na swoje pytanie. Prosze o telefon do tej Pani Grazynki. Wiem, ze ona moze mi pomoc. Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam, czy moge prosic numer do tej pani Grazynki z Kamiennego Sopotu i ulice? Kiedys bylam u wrozki wlasnie gdzies w okolicy (nie pamietam imienia) blisko SKM w bloku, wrozyla ze zwyklych kart. Wszystko sie sprawdza, ale ja przypominam sobie te slowa po zdarzeniu. Chcialabym jeszcze raz do niej pojsc i zapisac co mowi. Jesli moge liczyc na pomoc bylabym wdzieczna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ogólnie to świetna sprawa z tymi wróżkami, mam na myśli te prawdziwe wróżki, wiem o czym mówisz, ja właśnie jestem po spotkaniu z vitalissą, stawiala mi karty przez internet ale następnym razem postanowiłam się wybrać do niej, jestem po wizycie i tak samo jak ty po wizycie u swojej dobrej sprawdzonej wróżki, czuję się niesamowicie, lżej, dużo spraw mi wytłumaczyła, odnosząc się do kart, ale po rozmowie poczułam się jaby cały ciężar spadł, poprzednie wróżby sprawdziły mi się, też nie bierze dużo, za wizyte zapłaciłam 50zł. ale wcześniej za emailowe płaciłam 22zł., na wizycie kawka herbatka sok do wyboru, czas posiedzenia 2,5 godziny, nie spieszyła się do zakończenia seansu nawet sama przedłużała aby przekzać mi jak najwięcej, bardzo polecam dla osób z okolic i nie tylko, szukajcie dobrych wróżek, nie wierzcie pierwszej lepszej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Szukam namiaru na Panią Mirkę Michniewicz. Byłam u Niej 2 lata temu i numery telefonów mam już nieaktualne.. Czy ktoś posiada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja polecam szczerze wróżke Kasię Angel z Wejherowa..krótkie terminy,ceny przystepne i niesamowity klimat..kazdy chyba czuje sie lepiej po spotkaniu z ta kobietą,daje niesamowite zrozumienie ,wsparcie,własciwe adresy do innej pomocy gdy trzeba i przede wszystkim zna sie na kartach,wg mych znajomych sprawdza sie i to w niedługim czasie...mam tylko jej telefon:604-826-817
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

to polecam ci vitalisse ale nie jest z trójmiasta ja jestem z gdanska ale studiuje w toruniu korzystam przez internet raz byla romowa tel polecam VITALISSA taka babka bardzo rzeczowa mila czuć że serdeczny człowiek rozumie ludzi współczująca ale to nie o to chodzi bo mialam kilka wróżb u niej i się spradziły no powiem że w 95 procentach i zawsze do niej pisze jak mam dylemat, email to wrozka.vitalissa@gmail.com bardzo dobrze i trafnie doradza w sprawach miłosnych i zawodowych wyjazdach i zdrowiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam u pani Klaudii 10 lat temu,wszystko się sprawdziło ale słyszałam że już nie wrózy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Chodze zwwsze do niej juz 5 razy bylam super bierze 30 zl warto najlepsza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja byłam u wróżki na Ogarnej. Chyba faktycznie ma jakiś dar, niesamowita była. Poszłam nastawiona sceptycznie, a tu taka zmyłka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Byłam trzy lata temu u p. Kasi z Pawej i dwa razy u Inki. Studia się sprawdziły. Oczywiście byłam po rozstaniu (w czasie rozwodu) i najbardziej interesowały mnie sprawy sercowe - z kim, kiedy itp. Obydwie mówiły o brunecie wysokim. Wg P. Kasi to już powinnam być w związku, Inka nie podała mi czasu bo nie była w stanie. A ja jak byłam tak dalej jestem sama :(. Po długim czasie stwierdzałam, że do P. Kasi nie warto chodzić - pierdoły o nie znaczących nic dla mnie osobach, po co mi to? Inka - już bardziej, ale nawet ona jest zdania, że sami wyznaczamy swój los, szczęście bądź też jego brak. Polecam ewentualnie aby sie poradzić w kwestii uczciwości względem nas innych osób, aby dowiedzieć się jakie nim targały pobudki - naprawdę bardzo ciekawe sprawy wyszły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

nie pamietam strony ale mam telefon 725210621
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ylam uu wróżki VITALISSA kilka lat temu wszystko ale to wszystko mi sie sprawdzilo, teraz w lato zamowilam u niej wrożbę mailową , niesamowita trafność, polecam na 100%. wróżka vitalissa ma swoją stronę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Hej. Czy masz numer do tej pani? poprosiłabym na mail gdansk.1989@o2.pl bede bardzo wdzieczna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja polecam nikę ale ona wróży głownie mailowo ponieważ jest osobą nipelnosprawną i nie spotyka się w 4 oczy pisalam 2 razy 99% się sprawdzilo moja mama także pisała i także się sprawdzilo wiec mogę polecić a i cena dobra bo 50zł a pytan można zadac wiele
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Ja szczerze polecam wróżkę Emilię z Gdańska (tę, która przyjmuje na ul. Powstańców Warszawskich, bo z tego, co się zorientowałam, to w internecie pokazuje się informacja o 2 wróżka z Gdańska o tym imieniu). Wizyta u tej Pani bardzo pomaga, dodaje energii. Poza tym pani Emilia otwiera oczy, mówi wszystko - i o tym, co dobre, i o tym, co złe. W moim przypadku niektóre jej słowa znalazły już odzwierciedlenie, reszta - to się okaże. Wróżka Emilia pokazuje możliwe drogi, to, co wybierzemy i co się stanie, zależy od nas. Ona pomaga podjąć decyzje i wskazuje na tę drogę, która jest dla nas najkorzystniejsza. Mimo, ze czasem, ta droga prowadzi przez ból. Wiem, ze wrócę tylko do tej pani.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

z fusów , jak każda/y
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam.Jestem zainteresowana spotkaniem z ta Panią w Lęborku.Mogę prosić o telefon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Dziękuję hanno za odpowiedź.Byłam u Inki dwa razy,7 lat temu i w zeszłym roku.Wróżba sprzed kilku lat absolutnie się nie sprawdziła,co do tej ostatniej(diametralnie różnej od tej poprzedniej)nie wiem już co mam myśleć...dokładnie takie samo odniosłam wrażenie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Byłam w zeszłym roku i się rozczarowałam. Zero konkretów, wróżenie z zegarkiem w ręku i 120 zł (chyba, nie pamiętam dokładnie ceny, ale na pewno powyżej 100 zł) do tyłu. Miałam wrażenie że Inka bardziej opiera się na jakiś wewn. przeczuciach aniżeli cokolwiek widziała.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Był ktoś może u Jasnowidz Inki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (138 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...