Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Witam. Jestem w stanie wskazać wiele fragmentów Pisma Świętego (Bożego Słowa), które mówią o przyszłości człowieka po śmierci oraz świata, w którym żyjemy. Zainteresowanych proszę o kontakt. Sprawa jest istotna.

pastor Paweł Bartosik: bartosik7@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Po co w ogóle chodzić do wróżki?
Ja uważam,że cokolwiek by nie powiedziała to się spełni na zasadzie - > nieświadomie doprowadzicie do tego co ma się stać ;) Bez wizyty u wróżki mogłoby tego nie być....

Pozdrawiam trzeźwo myślące panie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Potwierdzam, ja również byłam u p. Jarka i mam wrażenie, że to co do mnie mówił sprawdziło się dokładnie odwrotnie. Od mojej wizyty minęły 2 lata więc chyba upłynęło wystarczająco dużo czasu by to zweryfikować. Pan sprawiał wrażenie zmęczonego życiem :) Była u niego również moja koleżanka i w jej przypadku nie sprawdziło się NIC ale za to zaproponował jej pomoc w remoncie przyszłego domu :)) niestety minęły dwa lata, a koleżanka domu jak nie miała tak nadal nie ma :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Idę w dniu dzisiejszym na spotkanie ciekawe co to za osoba ile bierze za stawianie kart Urszula
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Jestem ciekawa jaka to osoba dzisiaj idę do niej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Oj to chyba sama wróżka się zareklamowała)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja polecam jak zawsze i jak wielu wrozke zinaide bo mi jako jedyna trafnie przepowiedziala odpowiedzi na moje pytania i nie tylko dobre ale i te zle,jest prawdomowna nie sciemnia,szczera i zyczliwa osoba i pomocna bardzo,z cala odpwoiedzialnoscia polecam jej uslugi:) wrozkazinaida@wp.pl tel 784910901,ale ja dzwonie raczej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja również byłam u P.Jarosława w Gdyni kiedy poszukiwałam pracy i w moim przypadku nie żałuje tego spotkania nawet w najmniejszym stopniu. Sprawdziły się słowa tego Pana że powinnam szukać pracy w handlu i że za trzy miesiące skończą się moje problemy finansowe . Za wizytę zapłaciłam 200zł ale po wyjściu z wróżby dostałam odpowiednie nastawienie i jakiegoś powera .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam u tego pana Aryana....ani jedna rzecz się nie sprawdziła ,a zapłaciłam za wizytę w jego centrum 200 zł. Byłam z polecenia koleżanek u pani Agaty na kartach w Gdynii,i szczerze mówiąc mogę ją polecić. A ten pan to naciągacz, mówi to co chcemy usłyszeć,....ale to wybór każdego z nas do kogo chodzi...A numer pani Agaty 725004277.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłem u wróżki Agaty. Jest mega sympatyczną osobą,poleciła mi ją koleżanka , która była ze mną w sumie u niej. Mimo, iż jestem mężczyzną i niewielu panów się przyznaje do chodzenia do takich osób, ta pani mnie zaskoczyła... Z terminami jest u niej różnie, ale generalnie zawsze gdzieś wciśnie,co do ceny to jak na trójmiasto nie bierze drogo, tak twierdzi moja kumpela. Jej numer 725004277.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Nie wiem czy dotarł mój e-mail .Proszę o kontakt. Bardzo mi zależy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Jak można z tą Panią skontaktować?Jestem zainteresowana. Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

W trójmieście to nie wiem, byłam u jednej w Gdyni, na świętojańskiej, ale wyszłam z poczuciem zmarnowanego czasu i pieniędzy :/
Dwa razy natomiast skorzystałam z usług wróżki Oleandry (rytuał i wróżba) niestety z tego co wiem, już nie przyjmuje osobiście, przeniosła się do internetu.
Tu do niej mail kontakt@oleandra.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

goopich nie sieją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Mój brat bardzo zachwala tego pana , ponoć nie może mówić co mu powiedział aby się sprawdziło , ale często w rozmowie mówił a Jarek tak właśnie to opisał. Może coś w tym jest bo w końcu uratował związek mojego brata.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

byłam u wróżki Kasi 12 lat temu , wszystko się sprawdziło, pierwsze wróżby po 3 miesiącach , miałam iść w zeszłym roku ale się boję, teraz mam dzieci i męża i boje się usłyszeć, że coś złego może im się wydarzyć
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

moge pani polecic sprawdzona wrozke Maryle ale ona mieszka kolo Poznania -Koziglowy bylam u niej 2x sprawdzilo sie wszystko moge pani opisac jesli bedzie Pani zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

to prawda,ja krzystam z uslug wrozki Zinaidy mailowo i po rocznym kontakcie z nia naprawde moge szczerze powiedziec,ze warto,nie jestem zadna fanatyczka ani tez naiwniaczka,po prostu ta wrozka mi pomogla wyjsc z opresji i odzyskac rownowage,za to dziekuje i pozdrawiam,a wam moge polecic:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

przecież wróżka to zawód w tych czasach i coś w rodzaju doradztwa, psychologii, ja też nie raz byłam u wróżki np u VITSLISSY i jestem bardzo zadowolona bo psycholog mi tyle nie pomógł co wróżka, uwolniłam wszystkie złe emocje, niema sensu mysleć o wróżkach jak o czarownicach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

to są bajki i tyle , lepiej samemu pokierować swoim życiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (26 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

Radio internetowe (6 odpowiedzi)

Najlepsze radio internetowe to www.powerbalanga.com JAAAAAAAZDA nonstop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...