Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: Świętojańska

Mogę Wam polecić wróżkę Akimę z telewizji.Nie wiem czy gdzieś przyjmuje ani czy można ją jeszcze gdzieś namierzyć w tv(wtedy to była EZO TV) ale parę lat temu przewiedziała mi i mojej żonie kilka spraw. Bez mojej wiedzy żona wysłała do tej tv sms z imionami i datami urodzin.Dyżur pełniła właśnie Akima.Żona mnie zawołała gdy ta wróżka zaczęła o nas mówić.Włosy stały mi dęba.Niemożliwe żeby baba z tv znała takie rzeczy o nas.I mam gdzieś czy te niedowiarki mi uwierzą bo to nie do nich tekst. Piszę do tych,którzy poszukują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Kierowana bardzo pozytywnymi opiniami poszłam do Pana Jarosława, to było jakieś rok temu. Miły Pan ale kompletnie nic się nie sprawdziło. Byłam wtedy bez pracy a Pan Jarosław liczy sobie nie mało. Po prostu wyrzucone pieniądze.
Jeżeli chodzi o Panią Kasię z Pustek to byłam u niej trzy razy. Pierwsze dwa spotkania super. Wszystko się sprawdziło, nawet jak wydawało mi się że to niemożliwe, że tak może być.
Z ostatniej wróżby sprawdziło się jakieś 80 procent. Czekam niecierpliwie na te 20 procent.;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14

Świętojańska

A ja nadal i nieustająco polecam mimo wszystko Panią ze Świętojańskiej. Tylko dostać się do niej graniczy z cudem. Jest ciągle zajęta, na karty, czy Tarota nie ma czasu, a sama powtarza jak się do niej dzwoni, że to tylko hobbi, a nie sposób na życie. Mnie się ostatnio ponownie udało. Dzwoniłam kilka razy prosząc o wizytę, aż w końcu ją uprosiłam i mnie przyjęła prawie za co łaska, bo za wróżbę trzeba zapłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

bessy to moze podaj maila do siebie , bo nie kazdy ma tu konto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeczytałem cały wątek

nie kazdy musi wierzyc w tego typu porady, jednak nie mozna zabronic innym szukac pomocy w najrozniejszych miejscach. A wyzywanie ludzi od naiwnych idiotow to juz duza przesada.
Zycze Panu udanego wieczoru.
ps. chyba nie masz za bardzo co robic skoro przeczytales caly watek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przeczytałem cały wątek

Wiedziałem, że naiwnych idiotów na świecie nie brakuje, ale tutaj jest prawdziwy urodzaj. Ogarnijcie się, tępe stworzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzone KARTY TAROTA!!!!! - trójmiasto

Ja polecam czytanie z kart tarota. Wiele razy sprawdzilo mi sie to co karty powiedzialy. A wiele razy nakierowaly na odpowiednia droge. Chodze do pani Dobrochny - polecila mi ja kolezanka, ktora tez do niej od dawna chodzi. Jest z okolic Wejherowa, ale ma tez swoj gabinecik w Gdyni Obluzu. Goraco polecam, mozna sie do niej umawiac mailowo lub telefonicznie:
magia.depe@gmail.com
tel. 698 202 954
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

mam bardzo sprawdzona osobe, wiele lat juz do niej chodze i w wielu sytuacjach pomogla mi podjac odpowiednia decyzje. chetnie podam dane na priva.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam, mi akurat wszystko co powiedziala o mnie samej-prawda, przepowiednia- mi sie nie sprawdzila, ale mojej mamie i 2 kolezankom- tak, nawet powiem Ci ze az sie zdziwilam... bylam kilka lat temu wtedy bylo niedrogo, jak jest teraz nie wiem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

bo jest naprawdę dobra i mało znana, dlatego pytam... m-777-m@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A czy ktoś z Was zna taka rosyjską wróżkę z Gdyni Redłowa? Blisko ulicy Legionów przyjmuje klientów... proszę o kontakt m-777-m@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

hahahahhahaha, ktos ci przewidzi prszyszlosc, litosci, nie badz naiwny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

a jak skontaktować się tą Panią z Wejherowa? czy masz może jakiś namiar? m-777-m@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

a co myślisz o Pani Justynie z Sopotu? tak szczerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

i tego ci życzę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Znam wróżbite który przepowiedział przyszłość Polski, że bedzie zieloną wyspą...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ludzie, nie chodźcie do wróżek. to grzech jest śmiertelny!! Bałwochwalstwo. Jeśli będizeci w to wierzyć prędzej czy później źle to sie skończy. Mówie Wam, przestańcie w to wierzyć. Wróżka ma niby moc, ale ta moc nie pochodzi od Boga. Jeśli tylko wierzycie w Boga - wierzycie że On istnieje dajcie sobie spokój z wróżbiarstwem, zabobonami.. itp. Poczytacie sobie o zagrożęniach duchowych lepiej i idźcie sie modlić. http://zagrozeniaduchowe.pl/
Niech Bóg będzie z WAMI!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Mi kiedyś Cyganka wywróżyła, że będę bogaty. Chcę jej wierzyć :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

masz kontakt do Pani ze Starowiejskiej ??? Jaki jest koszt wizyty ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam u Pani Karoliny rok temu. Nie sprawdziło się niestety.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (26 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...