Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Nie znam takiej dzielnicy "Przymoże"
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam,byłam u tej Pani i szczerze mogę polecić .Koszt 30 zł .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

W PISMIE SWIETYM SA TEXTY OSTRZEGAJACE PRZED WROZBAMI... SZUKAJCIE POMOCY U PANA BOGA IDIOCI A NIE U WROZEK ! ! ! WIZYTA U WROZKI MOZE SIE SKONCZYC KLATWA ZLEGO DIABLA I SPASC NA KOLEJNE POKOLENIA... TO POCZUCIE PO WYJSCIU OD WROZKI ZE CZUJECIE SIE SPOKOJNIEJSI TO TYLKO ZLUDZENIE... POCZYTAJCIE PROSZE... WE WROZKI WIERZYCIE A W BOGA JUZ NIE... BOZE, DLACZEGO LUDZIE SA TAK SLABI I GLUPI? DLACZEGO NAS TAKIMI STWORZYLES? BEDE SIE ZA WAS MODLIC...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

http://www.youtube.com/watch?v=TetPCIb6KJA

I straszno...i śmieszno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

a czym wróży pani krysia?
tarot czy klasyczne i jaka cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Jesli ktos czuje potrzebe wizyty u wrozki, chcialabym szczerze polecic Pania Krystyne z Sopotu. Cudowna, madra, starsza pani.....Namiar do niej znalazlam wlasnie na tym forum....MIgnely mi dwie, trzy bardzo cieple i pozytywne opinie i wiedzialam ze jesli pojde to tylko do niej...
Szlam na spotkanie bedac w slepej uliczce, bojac sie ze cos sie konczy w moim zyciu...Wyszlam od niej spokojniejsza i silniejsza... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Za "pozdro" minusik:)
Wiem, że są wakacje, ale może poproś mamę żeby na kolonie wyslała:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja znam dobrą wróżkę, tarocistkę. Jej telefon725004277.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A kto zna Iwone z oksywia Gornego w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Kto był u Karoliny z Gdyni, Labei z Sopotu,albo Emilii z Gdańska? Możecie się do nich odnieść. Jak tam sprawdzalność? Bo wszyscy chwalą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

tak, każdy ma wybór ja polecam wróżkę vitalissę http://www.wrozkavitalissa.za.pl/# poprostu mi się sprawdziło więc po co mam ryzykować i szukać innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Bardzo poprosze o namiary do Pani Grazynki z Sopotu Brodwina. Moj email md35@tlen.pl
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Czy moglabym prosic o namiary do wrózki z Kamiennego Potoku oraz Wejherowa, moj email md35@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Osoby ,które na prawdę potrzebują pomocy w rozwiązaniu dylematu życiowego a nie dla zabawy zapraszam na forum ,gdzie są osoby zajmujące się wróżeniem jest ich wiele ale nie można zadać pytania osobie stawiającej karty takiego samego czyli jedna wróżka jedna odpowiedz dotycząca np. uczucia , do drugiej możesz napisać odnośnie pracy itd.. czytajcie regulamin .
To nie są zabawy kosztem ludzi , po to zostało stworzone forum dla ludzi takich którzy nie mogą udać się do wróżki ze względu na brak po prostu funduszy jak również dla tych którzy są na zakręcie życiowym .
Zapraszam
http://wrozby.mojeforum.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Uwazajcie na Wrozke Lucje.
To Oszustka i zlodziejka. Wyludza duze pieniadze i obiecuje zloty gory.Po czym grozi i nic nie oddaje.
Jezeli chcielibyscie odzyskac pieniadze nie liczcie na to.
Powinna Ona zostac zamknieta dozywotnio.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

najlepsza jest w Lęborku- bez żadnego czary-mary, stawia tarota i jest tania, a przede wszystkim skuteczna, byłam u niej i nic jej nie mówiłam nie zadawałam pytań tylko poprosiłam żeby postawiła karty na sytuację w miłości mojego syna- w ciągu 3 m-cy sprawdziło się WSZYSTKO włącznie z kolorem włosów jego przyszłej żony (brunetka a zawsze miał same blondynki), dziś po 4 latach są szczęśliwym małżeństwem i mają pięknego synka, ale to skromna kobieta doświadczona przez życie- pomaga i nie ogłasza się w internecie, jak ktoś zainteresowany to prywatnie podam nr tel :) bretani@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłąm kiedyś u p. Kasi i nie zrozumiałam? Jakie masz o niej zdanie? To jest forum wiec można wyrażać swoje opinie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Odp do Pracownik Mariusz, dobra wróżka ,nigdy nie przeznacza określonego czasu, przy tym za taką cenę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Joasiu, nie wiem czy chodzi ci o panią Grażynkę, mieszka w Sopot-Brodwino, tak wróży, byłam u niej w 2011r w maju, jeśli tak to podam ci jej telefon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam
Moja nie żyjąca już mama stawiała karty, nie tylko rodzinie, ale różnym ludziom,broń boże za pieniądze,ale w zamian jej przynosili jakieś drobiazgi. Ostatni raz jak mi postawiła karty, to był rok 1982, wszystko mi się jeszcze sprawdzało po jej odejściu z tego świata przez następne 8-lat.Byłam u różnych wróżek,między innymi u pani Mirki z Oksywia,(100)zł,nic się nie sprawdziło,u pani Kasi z pawiej a nie z Pustek ( 30)zł, (jej teściowa,to wróżyła rewelacyjnie),u pani Ani z Dantyszka,(75)zł, 2 zdania dokładnie się sprawdziły, a byłam u niej listopad 2010r,mogła bym wymieniać i wymieniać, ale trafiłam jedną panią Grażynkę z Kamiennego Potoku ,tylko bardzo długo się zastanawia jak mówi ponieważ jest po wylewie,czasami jej się miesza,drugą w Wejherowie(78lat), ale ta to karty stawia rewelacja, jest schorowana, czekam aż będzie cieplej,żeby do niej pojechać.jej karty tak jak mojej mamy mówią do końca życia,tylko to trzeba zrozumieć. A te wróżki co wymieniłam,tylko nie które, to po nich widać, że robią to dla pieniędzy.Dobra wróżka zaczyna mówić o przeszłości. Ja tez jeszcze poszukuję starszej pani wróżki, bo ta moja jest już chora, jak ktoś ma naprawdę do sprawdzonej wróżki tel, to proszę podać, Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...

Gdzie jest plaża nudystów na stogach? (58 odpowiedzi)

Konkretniej które numery wejść i w którą stronę co jest? Bo wiem, że w prawo od głównego...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...