Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam :) Czy moglby mi ktos pomoc odzyskac namiar na Pania Justyne z Sopotu? Kilka lat temu korzystalam z jej porad i bardzo chcialabym raz jeszcze sie z nia spotkac. Miala ciemne dlugie wlosy i mieszkala w drewnianym domku z gankiem, na oknie ktorego byla niebieska naklejka z bialym napisem "angels at work". Bardzo prosze o pomoc. To dla mnie niezwykle wazne. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Korzystałam z porad wróżek na kilku portalach ezoterycznych. Mogę polecić Wróżkę Estelle. Pracuje między innymi na wróżbyonline. Pani Estelle jest z Gdyni,ale nie wiem czy przyjmuje klientów w domu...Sprawdzalność bardzo duża i podejście do ludzi takie od serca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A JA WPROST PRZECIWNIE ODRADZAM PANIA AMELIE I INNE WROZKI. BYLAM U NIEJ W MAJU I NIC SIE SPRAWDZILO I NIE SPRAWDZA, STEK BZDUR NIC WIECEJ OSZUSTWO...LEPIEJ WYDAC TE PIENIADZE NA PSYCHOLOGA NIZ WROZKE
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

polecam http://postlinknews.com/349news.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Hejka:) Ja byłam już parę razy u pani Moniki z Gdyni Obłuże i szczerze Ją polecam. Podchodzi do człowieka ciepło i ze zrozumieniem, a co najważniejsze Jej wróżba z tarota sprawdza się:) A o to tu przecież chodzi:) No i nie bierze dużo bo 50zeta. Tel do Niej 798 391 691
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Labea zdaje się. Ale one wszystkie to pic na wodę. O tych u których ja byłam też słyszałam świetne opinie,a mnie i koleżance nic się nie sprawdziło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Pomóżcie proszę - jak ma na imię wróżka z Sopotu - Brodwino - i czy jeszcze wróży ??? W wieżowcu mieszka.
Słyszałam opinie , że jest rewelacyjna !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

no ale skoro karty nic nie powiedziały to nie powinna brać pieniędzy, no nie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłem u kilku wróżek w trójmieście, ale nic się nie sprawdziło.

Polecam Karolinę z Gdańska. Młoda, sympatyczna i to co powiedziała sprawdziło się.Moim zdaniem najlepsza wróżka. kontakt do niej 506070422
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A czy ktoś może korzystał z usług pani Aliony Szmukała ?? Zajmuje się irydologią czyli czytaniem z tęczówki oka. Macie jakieś info na jej temat ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

ola ktora byla u TENET bardzo prosze o kontakt;
anchevy3@interia.pl...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Jeśli chodzi o koszta to wizyta u niego kosztuje od 50 zł, a porada mailowa 30 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam, myślę że śmiało mogę polecić Pana Daniela - wróżbitę z Centrum Gdańska; bardo symatyczny i konretny doradca, skorzystałam u niego z wielu porad. Kontakt: 514733399, mail: d.b3@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja polecam usługi Tenet z Gdańska. Pytałam się jak była na wrózbie, dlaczego jest tyle wróżek i mało kto się sprawdza, powiedziała mi że nie jest tylko wróżką ale ezoterykiem. Sprawdziła mi brzmienie imienia i nazwiska, zmieniając ustawienia liter, tak aby mi sie lepiej powodziło, po miesiącu znalazłam o wilele lepszą pracę. W ogóle od tamtego czasu wszystko układa się inaczej a wróżba sprawdziła sie jak dotąd w 80%. Od tamtego czasu minął prawie rok, a ja stosuje sie do wskazówek Tenet. Ona też ezoterykę i wrózenie traktuje jako hobby i to się ceni. Wróżba u Tentet trwa ok 1,5 godz i jest to świetnie spędzony czas. Mail tenet.tarot@gmail.com, telefonu niestety nie mogę podac. Pozdrawiam i polecam potrzebującym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

To niesamowite ,ile wariactwa jest w tym .g*wniarz miał tyle szczęścia no proszę bardzo sami zobaczcie http://www.sites.google.com zarobił 800 tys. zł w jedną chwilę... na samą myśl to nie wiarygodne a jednak ,zazdroszczę bo jakby inaczej miało być .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

haha-dobre:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

SAMA POSZŁABYM BO PODOBNO REWELACJA. MASZ JAKIŚ NAMIAR DO NIEJ.?.POZDRAWIAM...JAK TAK TO POPROSZĘ...aldik32@wp.pl dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam w III/2011 i zaczyna się powoli sprawdzać. Ale to jest wróżba, która się "realizuje" w ciągu ok 5 lat więc jak można mówić 2 tygodnie po że to kicha. Mówiła, że dostanę pieniądze - i dostałam zwrot z podaku ;) no i starszej kobiecie z rodziny , że umrze - umarła. Ale nie wiem i czy może ktoś mi wytłumaczy ile lat ma "młody" a ile "starszy" przykładowo blondyn. Czy istnieje u nich pojęcie szatyn, rudy?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Kaśka z Pustek jest OK. Byłam 2x i nie wiele się myliła. W kartach widziała to czego podpytać i domyśleć się nie mogła. Polecam. Jest bardzo normalna, nie robi otoczki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: ezoteryczka ze Zgoda w Gdyni

Cieszę się, że masz się dobrze i dzięki za dobre słowo :)

przeczytałam, co napisaliście i pozwolę sobie skomentować. Po mojemu, patrząc na życie człowieka i problemy jakie ono dla niego niesie, śmiem twierdizć, że nie jest istotne czy wróżba się spełnia czy wróżbita zna wydarzenia waszej przeszłości. Takie informacje są bezużyteczne, jeśli we wróżbie nie dostaniescie wskazówki, co i jak możecie zrobić, by poprawić wasze związki, finanse i samopoczucie. Podstawą zaś jest odnalezienie przyczyny. Jeśli ktoś mówi do mnie, że wróżba się spełniła zawsze jestem w obawie, bo nie wiem czy to dobrze, czy nie.Sztuka przepowiadania służy głębszemu celowi. Ona przygotowuje na potencjalnie możliwe zdarzenia ale często mamy wpływ na to, by to zmienić. Jest Wiele Przyszłości !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (9 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...