Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A czy ktoś korzystał z usług wróżki pani Klaudii z ul. Długiej w Gdańsku? Czy naprawde nikt tam nie był???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

a niektórzy z fusów, błota, układu kanalizacji i rozsypanych gwoździ:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Bylam u Kasi z pawiej na pustkach i potem u Adama Czurynskiego z centrum gdyni-oboje mieli racje-sprawdzalnosc 100%. Kasia 30 zl a wrozbita 100 z medytacja.Polecami!!!
Kasia czyta z kart , a Adam z oczu!!!
Mialam powazna sprawe i pomogli mi, nie jakies blahostki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Jak byś miał trochę oleju w głowie zamiast styropianu to byś wiedział jak się takie coś sprawdza !!!.
Ja to zrobiłem bo lubię wiedzieć z kim ma do czynienia i potwierdzam że są 100% orginalne.
Ci co kupują takie dyplomy , świadectwa na rynku dostaną piątkę , ale nie do dzienniczka tylko za KRATY !!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

dyplomy? BUAHAHAHAHAHA!!!!!!!!! Takie drukują po 9,99$
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A czy ktoś korzystał z usług wróżki pani Klaudii z ul. Długiej w Gdańsku? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Czytając te wpisy też się uśmiałem, ale też i wkurzyłem.
Nie jedni to takie bzdety piszą że aż krew człowieka zalewa ! ( pewnie jak ktoś tu pisał że konkurencja się ściera ! ? ) i już tu miałem nic nie pisać i polecać żeby nie uznano że konkurencja pisze ale :
Mam już trochę latek , człowiekiem jestem takim że jak nie dotknę to nie uwierzę no ale i ja się przekonałem do wróżek - 15 lat temu będąc w Poznaniu namówili mnie na wróżbę ( wróżyła mi ciotka mojej szwagierki ze Szczecina z reki - pierwszy raz ją na oczy widziałem i ona mnie też ) takie rzeczy mi powiedziała że aż mnie niedowiarka w takie wróżby zatkało - nikt o tym nie wiedział !? i dużo się z perspektywy czasu też sprawdziło i to był początek z wróżkami następny po 10 latach bylem pierwszy raz u różnych tu wymienionych wróżek z różnym skutkiem sprawdzającym się , ale więcej przemawiało za nie niż za tak a i było też tak że dwie tu wymienione z imienia wróżki takie bzdury mówiły że aż się płakać ze śmiechu chciało.
Nie chodzi mi tu o to żeby kogoś ganić czy chwalić bo każdy ma swój rozum i powinien wiedzieć co ma robić i do kogo iść a najlepsza nauka to przez kieszeń jak wydacie " parę groszy " na buble w postaci psełdo wróżek to potem każdy będzie wiedział gdzie i do kogo ma iść.
Ja w 100% polecam wróżkę Karolinę z Gdyni - byłem kilka razy ja,był i mój brat , znajomi , znajome i wszyscy potwierdzają moją opinię w 100%.
Wystarczy zobaczyć dyplomy i certyfikaty jakie wiszą u niej na ścianie a po drugie "głąba" do ( przepraszam Pani Karolino za te słowo ) WHO IS WHO w Polsce by nikt nie dopisał - jest to wszystko poparte ogromną wiedzą.
Można też zobaczyć je na stronach www:
http://wrozkagdynia.pl i http://wrozkakarolina.com i to tyle na ten temat, a gdzie kto pójdzie jaką wróżkę wybierze to jego sprawa i pieniądze - najpierw trzeba wydać żeby na własnej skórze się przekonać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

wprost poplakalem sie ze smiechu, ile w trojmiescie diotek mieszka. Nie lepiej te 100-150zl na lody wydac? tez tyle samo ci wywroza i samopoczucie poprawia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam za namowa siostry u wróżki Krystyny z Sopotu ( tel 58 -5515833)
To otwarta z dużą znajomością życia starsza Pani.
Poświeciła mi dożo czasu,kładła coraz to nowe układy kart i mówiła co one znaczą.Ta interpretacja i rozmowa spowodowała ,ze zobaczyłam swoje problemy w innym świetle,w ogóle poukładało mi sie w głowie ,przestałam sie gryźć co to będzie ,jakie decyzje podjąć.

(Siostra triumfuje bo na początku bylam sceptyczna)

Dodam jeszcze ,ze atmosfera jest domowa,przyjazna i że kobieta nie robi ze swych umiejętności biznesu,ani nie pozuje sie na magika-po prostu lubi to i umie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Polecam wróżbitę z grabówka - Aryana. Bardzo szczegółowo wszystko tłumaczy, wizyta trwa półtorej godziny. Nie jest tani, ale warto bo już trzy razy korzystałam i nigdy się nie zawiodłam. Trzeba zadawać pytania - ale na konkretne pytania otrzymuje się bardzo konkretne odpowiedzi. Nie owija niczego tylko mówi co i jak uważam, że jest to jedna z niewielu osób, które trafnie przepowiadają czas nawet co do dni. Namiar na ten salon - 792 230 300
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A moglabym prosić o dokladny adres na ul. Pawiej?
orientuje się pani moze jaki jest koszt wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam
Czytam te wszystkie opinie i sama nie wiem co mam myśleć o tej Pani Kasi. Przyznam się,że sama byłam parę miesięcy temu skorzystać z wróżby tej pani i chodź podchodzę trochę sceptycznie do tego co mi powiedziała to wszystko się zgadzało. Wiedziała o takich sprawach, o których nikt nie miał pojęcia. Ja się wogóle nie odzywałam, tylko słuchałam tego co ona mówi więc ode mnie nie mogła znać żadnych informacji tym bardziej,że byłam u pani Kasi pierwszy raz. Przez te kilka miesięcy niektóre wróżby już się sprawdziły i znam parę osób,które również były u tej wróżki i są zadowolone. Dlatego czytałam Twoją i paru innych osób negatywna opinię dotyczącą osoby pani Kasi, i zaczęłam się zastanawiać jak to jest że jednym wszystko się sprawdza a drudzy są niezadowoleni. Sama pani Kasia powiedziała,że na sprawdzenie wróżb potrzeba u niektórych osób paru lat,być może w Twoim wypadku akurat karty nic takiego nie wywróżyły bo póki co w Twoim życiu nic strasznego,czy ciekawego nie będzie się działo. Wiem od znajomych,że czasem tak bywa iż wizyta u wróżki nie zawsze bywa zadowalająca bo czasem są takie etapy w życiu kiedy nic się nie dzieje i wtedy to tylko strata czasu i pieniędzy. Być może było i tak w Twoim przypadku. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Wróżenie za Darmo !!!!!
Znanej tarocistki nie z książek, A z daru losu.
Podaje meila tarot88888@wp.pl

Pamiętajcie konkretne pytanie i data urodzenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Do nieuczka

Wszystkie wróżki są g...warte. Byłam ,były moje znajome. Jedna tonie przez te doradczynie w długach, u mnie nie sprawdziło się nic,a koleżanka miała być z facetem, miał pomagać jej w biznesie,a po nim już śladu nie widać. Nie dajcie się nabrać!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do nieuczka

No właśnie o IP mi chodzi. Straciłam trochę czasu, by poszukać dwóch takich samych i nie udało mi się. Powtarzam. Są różne.

I jeszcze jedno. Całe szczęście, że prawdziwe wróżki nie utrzymują się z kart. Pani o której mówimy ma dwa inne zawody z których całkiem nieźle się utrzymuje, nie potrzebuje do tego kart. Nie przyjmuje osób z internetu, tylko z polecenia, nie jest więc możliwe, byś się do niej dostała. Czuję się poniekąd winna, bo na moją prośbę Dorota podała jej nr.telefonu na tym forum, które okazuje się dzięki Tobie, że to szambo. Na szczęście nie każdy chce się w tym szambie pławić i nie każdy jest stworzony, by się w nim czuć dobrze. Zastanów się więc nad tym co piszesz, bo można naprawdę kogoś skrzywdzić, a to się zawsze wraca w dwójnasób. Jeżeli więc jesteś zniesmaczona, to dobrze, bo to dużo właśnie mówi o Tobie i niekoniecznie korzystnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

do kłamczuchy

http://forum.trojmiasto.pl/Dobra-sprawdzona-wrozka-ktos-moze-polecic-t5004,1,1.html

Proszę popatrzeć na IP i nie kłamać. Ludzie sami ocenią. Zastanów się na przyszłość w jaki inny sposób można dotrzeć do klienta i pamiętaj, że kłamstwo ma zawsze krótkie nogi.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Do nieuczka

Z tego samego IP jest tylko xx i też nie ma zakłamania. Tak się podpisała moja córka.Ja mam odwagę podpisać się swoim prawdziwym, nadanym na chrzcie imieniem. A Ty pani zniesmaczona? :-) :-) :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Do nieuczka

Czyżby konkurencja poczuła się zagrożona? To powód raczej do radości. Pogubiłaś się Skarbeczku w tej krytyce. No bo IP są diametralnie różne. Hmmm...brak umiejętności odróżniania cyfr. To smutne. Zapraszam na korepetycje z matematyki. Zaległości dotyczą jeszcze podstawówki. W ramach wolontariatu postaram się to nadrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Świętojańska to Sciema i kiepska reklama

Pani ze Swietojańskiej praktykuje raczej zasady głębokiego wizerunku (w realu i internecie). Ale tak wygląda dzisiejszy marketing (nie liczą się umiejętności i wiedza lecz wszelkimi sposobami dotarcie do klienta).Z mojej strony taka delikatna prośba,nie wprowadzajcie ludzi w błąd reklamując z tego samego IP komputera Panią z ulicy Świętojańskiej ,podając się za Jagoda,Aga,Kwiat,XX,Ala i.t.d
Aby moja sugestia była prawidłowo odebrana ,poniżej przedstawiam wasze ( Jagoda,Aga,Kwiat,XX,Ala) inne pochwały ........................

.......................................................................................

Alala

2011-03-08 17:29

79.188.144.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

Zdecydowanie Pani ze Świętojańskiej! Wielki pozytyw!!! Nie tylko powróży, ale i sensownie doradzi, a do tego w bardzo sympatycznej atmosferze. Pewnie jeszcze ją odwiedzę. Polecam!!!
............................................................................................


~Aga

2011-02-05 17:43

91.196.109.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

Też polecam Świętojańską. Dosyć długo się czeka, bo ma tysiące zajęć, ale warto. Świetna kobieta i niezwykła osobowość. Ja nie mieszkam w Trójmieście, dojeźdżam z daleka, ale mimo wszystko nie zamierzam szukać innej.
Pozdrawiam.
..........................................................................................


~Aga

2011-02-05 17:43

91.196.109.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

Też polecam Świętojańską. Dosyć długo się czeka, bo ma tysiące zajęć, ale warto. Świetna kobieta i niezwykła osobowość. Ja nie mieszkam w Trójmieście, dojeźdżam z daleka, ale mimo wszystko nie zamierzam szukać innej.
Pozdrawiam.
........................................................................................


~xx

2011-02-02 12:19

91.194.106.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

668 694 946 z Gdyni. Ja do niej chodzę i chyba jest ok, ale ona przyjmuje tylko znajomych, bo karty dla niej to hobby. Nie wiem więc, czy przyjmuje kogokolwiek z zewnątrz, ale zadzwonić można.
...........................................................................................


Jak się dobrze zastanowić i poszukać w necie to : kwiat i aga z tedo samego IP oraz jagoda i xx z tego samego IP

Mam nadzieję że jeszcze nikt nie nabrał się na te pochwały i nie stracił pieniędzy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Świętojańska jest ok

Piotr, bo Dorota to kobieta, a dla nas mało istotny jest wygląd innej kobiety, no chyba, że orientacja inna. Ale masz rację jest atrakcyjna, chociaż to rzecz gustu. Mój kolega też zaniemówił gdy ją widział i jak sam przyznał nie mógł skupić się na tym co mówiła, tylko skupiał się na tym czym oddychała. Ale On podobnie jak i Ty to facet, no cóż...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

Gdzie jest plaża nudystów na stogach? (58 odpowiedzi)

Konkretniej które numery wejść i w którą stronę co jest? Bo wiem, że w prawo od głównego...

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...