Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Świętojańska jest ok

Dorota, czemu nie napisałaś, że ta Pani na Świętojańskiej, oprócz tego, że świetnie czyta karty, to jeszcze jest na kim oko zawiesić. Byłem sprawdziłem i... zapomniałem języka.
Polecam. Wystrój mieszkania też nietuzinkowy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Pomagam w trudnych decyzjach:)

Jestem wprawdzie początkującą wróżką ale bardzo chętnie pomogę w rozwiązywaniu trudnych decyzji:)

Kontakt e-mail:
viktoria_wrozka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

NAJLEPIEJ BEDZIE JAK PANI JAK SIE NIE MYLE KASIA Z PUSTEK CISOWSKICH ZAPISZE SIE NA JAKIS KURS PSYCHOLOGI MOZE BEDZIE BARDZIEJ PRZEKONYWUJACA...I COS SENSOWNEGO POWIE...BO JAK WIDZE TO CHYBA ZNAJOMI JA POLECAJA ALBO SAMA SOBIE PISZE TAKIE REFERENCJE ZADOWALAJACE!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

SKORO PANI SIE SPRAWDZILO TO DOBRZE....ZWYKLA NACIAGACZKA BYLAM NAOCZNYM SWIADKIEM JAK WROZYLA KOLEZANCE ....W SKROCIE STEK BZDUR KTORYCH NIE BEDE PRZYTACZAC ...JESLI CHCECIE TRACIC CZAS I PIENIADZE TO BARDZO PROSZE...NIE MA POJECIA O WROZENIU!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

czy ktos był u wrózki z zabianki z wieżowca i ma do niej telefon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Gdzie zniknęły nowe posty?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Nie polecam tej Pani z Pustek Cisowskich....to porazka bylam kiedys z kolezanka i w mojej obecnosci opowiadala takie bzdury ze sluchac sie nie chcialo ....wyciaga wiadomosci a potem opowiada..nie potrafi wrozyc .dziwie sie ze ludzie taka robia jej reklame ....strata czasu i pieniedzy a terminy aby sie dostac szalenie dlugie.....wiec nie polecam CI jej
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

nr do pani z zabianki z wierzowca pilnie na maila jolcia825@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

potrzebuję nr tel. do tej Pani z Zabianki z wierzowca pilnie!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Wy to chyba psychiatry potrzebujecie a nie wróżki. Jeśli Ci wróżbici są tacy super to niech zapodadzą mi szóstkę w lotka, płacę 60% wygranej. Ktoś chętny?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ezoteryczka ze Zgoda w Gdyni

Wczoraj byłam u Pani Krystyny z Górnego Sopotu, poleciła mi ja moja przyjaciółka, która skorzystała z jej porad i była bardzo zadowolona :) Jestem po tej wizycie pod dużym wrażeniem i polecam każdemu kto chce znaleźć pomoc w rozwiązaniu swoich problemów. Pani Krystyna to starsza osoba, niezmanierowana, pełna ciepła, doświadczenia życiowego i co najważniejsze pięknie czyta karty ( można podczas wróżby zapisywać co mówi, żeby potem jeszcze raz przeanalizować na spokojnie co poradziła na życiowe problemy ) Dla zainteresowanych podaję jej numer 058 5515833 bo warto go mieć ( w razie potrzeby ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

POLECAM PANIA AMELKE.
WSPIERA DUCHOWO ,DORADZA ,OSTRZEGA.
PRAWIE WSZYSTKO SIE SPRZAWDZIŁO.
tel:511578047
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Proszę, jestem w wielkiej potrzebie... Proszę o namiar na tą Panią. madzi_linka@wp.pl
Naprawdę zależy mi na kimś kto pomoże mi odkryć czy dobrze podjęłam ostatnią decyzję która wpłynęła, lub wpłynie ogromnie na moje życie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Pan Jarek jest rewelacyjny a wszystkie jego słowa sprawdziły się . Osobiście polecam tym którzy mają problemy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Dorota, masz rację. Byłam, sprawdziłam, świetna kobieta niezwykła osobowość. Dosyć długo czekałam, była na jakiś rajdach samochodowych, ale warto było.Polecam. Niebawem znowu wybieram się na Świętojańską. Dla mnie to dość długa wyprawa, bo nie jestem z Trójmiasta, ale nie zamierzam szukać innej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Telefon do Pani na Świętojańskiej to 668 694 946
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Czy moge prosic o namiary do Pani z ul. Swietojanskiej jestem naprawde na rozdrozu :( moj e-mail: md35@tlen.pl Dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ezoteryczka ze Zgoda w Gdyni

dziewczyny jeżeli możecie to podajcie mi namiary na ta panią na Joanna1371@ wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Podziwiam Was :)

Jak można być takim frajerem i naciągać się na kasę ? :)

i jeszcze polecać innym ? :))


Kobieta to jednak mało inteligentne stworzenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

to Ty jesteś ze średniowiecza ,jeszcze będziesz szukała porady....:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Inne tematy z forum

kluby gay'owskie (64 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Gdzie jest plaża nudystów na stogach? (58 odpowiedzi)

Konkretniej które numery wejść i w którą stronę co jest? Bo wiem, że w prawo od głównego...

Radio internetowe (6 odpowiedzi)

Najlepsze radio internetowe to www.powerbalanga.com JAAAAAAAZDA nonstop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...