Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

To ta wróżka Mirka mówiła bzdury i sama chyba nie posiada duszy, skoro wciska ludziom takie kity.Niech to powie tym którzy przyszli na świat w 6 miesiącu ,że urodzili się bez duszy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

polecam panią mirkę! mnie się sprawdziło tyle co mogła mi powiedzieć, bylam w 3 mies ciazy ale jej nie mowilam i ona mi powiedziala, ze jej same karty dziecka wyskakuja, czy jest dziecko w rodzinie, a ja ze tak, bo moja siostra ma synka, ale ona mowila, ze to nie mozliwe,. zeby same dzieci jej w kartach sie pokazywały i zapytal;a, czy ja nie jestem w ciazy, w koncu sie przyznalam i powiedziala, ze nie moze mi wrozyc do 7 mies, bo dziecko nie ma duszy jeszcze i powiedziala tylko,ze bede miala zdrowego synka - sprawdziło sie : ) Teraz wybieram sie do niej po raz kolejny:) POLECAM
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja nie byłam u Pani Mirki, ale byłam już dwa razy u Pana Jarka, na początku 2009 roku i 2010 to co przepowiedził mi sprawdziło się. Nawet to że otrzymam w spadku dom o który walczyłam od trzech lat.Ja również chętnie przyłączę się do opinii Pana Krystiana ,bo mam bardzo dobre zdanie o Panu Jarku.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

co sądzicie o pani Jagodzie z Gdyni-Chyloni.Czy warto do niej sie wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

naprawdę warto iść do Pani Mirki. Ale także potwierdziło mi sie wszystko u pani Ani z Grabówka. Pani Ania odczytuje także z ręki. Bardzo miła atmosfera.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

a bierze chyba 100zł w domu a 130 w gabinecie na ul. św.Piotra w Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

BARDZOOOO BARDZOOO polecam panią Mirkę :) jest super kobietą i rzetelną wróżką. Na pewno nikt nie pożałuje pieniążków i czasu po wyjściu z jej pokoju ! Niesamowite doświadczenie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Bylem kilka lat temu. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja mam bardzo dobra opinie o Panu Jarku. Pierwszy raz na seansie bylem ponad rok temu. Od tamtej pory bylem na 3 wizytach z czego 2 u Pana Jarka. Goraco polecam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A PANI MIRKA MICHNIEWIZ,CZY KTOŚ BYŁ U NIEJ BO WYBIERAM SIE DO NIEJ A NIEWIEM CZY WARTO!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

To jest terapia ... lepiej wybrać się do wróżki niż do psychologa :))
A tak na poważnie ,byłam u p.Jarka - tak chwalonego na tym forum ... i nie polecam ! Jestem totalnie rozczarowana ... sam jego widok mnie odstraszył ,no może był zmęczony - tym się tłumaczył ,ale miałam wrażenie ,że nie wie ,co ma powiedzieć ... nie zdecydowanie odradzam !
Nie mam dużego doświadczenia ,raptem byłam trzy razem ,co kilka lat ! Kiedyś trafiłam na babkę -starszą Panią ,która przyjmowała na ul.Starowiejskiej w Gdyni za ul.Władysława IV !! NAjpierw powiedziała mi o przeszłości mojej ...po tem powiedziała ,czego mogę uniknąć itd. ! Sprawdziło się ,co do joty i to było wróżenie !!!Cztery lata temu trafiłam na panią z Pustek i nie było aż tak źle ,jak teraz ta ostatnia wizyta u pana Jarka !!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Jejuuuu,ludzie-po co wróżka?Po co dodatkowo sobie stwarzac problemy?Co ma być to będzie i już...
W życiu bym do wróżki nie poszła zapytać o miłość,albo o to co wydarzy się jutro!Gdsyby wszyscy znali swoją przyszłość życie byłoby nudne i tyle...
Ale życzę Wam,aby Wasze przepowiednie się sprawdzały(te dobre oczywiscie)!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Aż dziw bierze,że ktoś jeszcze wierzy w takie głupoty. jak nie macie co robić z kasą to oddajcie na jakąś fundację dla chorych dzieci. Każdy jest kowalem swojego losu a takie wróżby to siła autosugestii.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

czy ktoś z Was był u pani Łucji (Lucyny) z Żabianki (wieżowiec 7 piętro). 2010 jest rokiem, który miał być, wg jej słów, przełomowy w moim życiu, czekam już ponad 2 lata i zastanawiam się czy starczy mi wiary:-) jakieś opinie na jej temat by pomogły. Pozdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Pani Mirka z Oksywia, byłam u niej z koleżanką 3 lata temu i NIC, ABSOLUTNIE NIC się nie sprawdziło!!! z całą odpowiedzialnością odradzam tą panią. Jeżeli chodzi o dom pełen wróżek w Gdyni (w bok od Morskiej w górę) to również u nich byłam i sprawdziła się tylko jedna rzecz tj. choroba mojego ojca. Od tej wizyty mineły 4 lata.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam, sprawdziłam i polecam Panią Krystynę z Sopotu, wielkie serce, niesamowita kobieta, wróżby się sprawdzają, dla zainteresowanych podaję kontakt 58 5515833.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Casanova

Witam...:)
Najśmieszniejsza wypowiedz na forum;)A może tak Miła Pani,zamiast słuchać sugestii Wróżek i liczyć,że to One zaplanują Pani przyszłość,sama stworzy wizję swojego jutra i zajmie się jej realizacją???Czy to może zbyt trudne???biorąc pod uwagę,że przez tyle lat przyzwyczaiła się Pani do tego rodzaju wizyt???Myślę,że na tym etapie potrzebna jest Pani pomoc i sugestia fachowca innej profesji.Pozdrawiam'Wróżka;)"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

pewnie zdania sa podzielone każdy ma do tego prawo .. ja od ok.10 lat chodzę do Pani Jagody i muszę powiedzieć że jestem zadowolona i serdecznie polecam:] Wróżka Jagoda:}58/623-66-25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

czy ktos moze opisac cos o pani mirce michniewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

a czy wam się sprawdziły jej wrózby? bo byłem u niej ale nic jeszcze mi sie niesprawdzło chodzii mi o panią mirke z oksywia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Inne tematy z forum

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (138 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...